0 oy
52 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanınlar merhaba kızım 5 gün önce havuza gitti 2 yaşında sürekli gidiyoruz aslında ama bu sefer gözünde kanlanma oldu kızardı o gün geçtikçe akşam ama ertesi gün yine oldu geçer diye bekledim ama geçmiyor badına gelen varmı yada bilen bugün bi eczacı ile götüştüm mikrop kapmış olabilir iki gün daha bekle geçmezse götür doktora dedi varmı basına gelen bilgi verirseniz sevinirim 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim gözlerim öyle oluyordu sürekli. Ilık çayla pansuman yapıyordum iyi geliyordu. Bazen çok inatçı oluyordu geçmiyordu. Eczaneden göz damlası alıyordum. Ama çocuk olduğu için ilk doktora götür o damla verir zaten. Geçmiş olsun. 
(68 puan) tarafından
Ah canım çok sağol çay biliyorum fakat bekle dediler diye yapmadım ilk doğduğunda da çapak olurdu yapardım pamuklu bezle geçerdi
(7,447 puan) tarafından
Yapma bebeklere çay yapılmazmış canım
(68 puan) tarafından
Ay çok yaptım küçükkken ya ama doktorumuz da hiç uyarmamıştı
(7,447 puan) tarafından
Valla yapılmaz dedi doktorumuz mesela biz arpacık çıkınca çay yaparız ya o da yapılmazmış yine bebeklerde çıkınca
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Evet enfeksiyon kapmış 6,5 aylık oğlum damla verdi ve geçti canım
(7,447 puan) tarafından
Pallada diye verdi daha doğrusu başka verdi ama yokmuş bu da aynısıymış üç güne geçti günde iki kez kullandık
(68 puan) tarafından
Bakalım sabah gidicem içim rahat değil beklemiycem görüp vermesi daha iyi olur
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle götür canım  , geçmiş olsun
(68 puan) tarafından
Merhaba canım götürdüm alerji dedi doktor stafine diye bir damla ve alerji şurubu verdi
(7,447 puan) tarafından
Hadi inşallah iyi gelir canım ya geçmiş olsun tekrar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tugba01 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,023 göst.
15 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine S (15,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
21 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu

379,944 soru

11,373,957 cevap

34,856 kullanıcı

...