0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar görümcem başka bir ilde oturuyor bugün annesine geldi neyse bizde gittik eşimle kızım 8 aylık bu ara tanımadıkları görünce garipsiyor çok ağlıyor eltim falan da ordaydı çocuğun hura üstüne gittiler çok ağladı görümcem sonra zorla aldı kucağına sevmek için tam o sırada kızın kolunu ısırdı kızım bir ağladı canı çok yandı abla napıyorsun diyorum seviyorum diyor neyse sonra tekrar aldı kucağına tekrar ısırdı yine ağladı kızım eşime diyorım ki yapmasın ne olacak ki diyor 

13 Cevaplar

+2 oy
(1,554 puan) tarafından
Sen de git onu isir sorarsa sevgimden yaptim dayanamadim dersin.

Manyak mi ne 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Isırarak çocukları sevmek hiç iyi değil.
tarafından
Evet çok da ağladı ya :( gece bir de çok kalkar korkarak bu gece de sanırsam kalkar habire
tarafından
Yazık yaa.. Bazı insanların sevgi anlayışı farklı. Benim eltimin kızı da ilk bebeğini hep ısırarak severdi çocuk onu sevgi göstergesi olarak algıladı ve çevresindeki çocukları sürekli ısırıyordu. Çok şükür şimdi vazgeçti o alışkanlığından. Zamanında sizin görümceniz de ısırarak sevildiyse demekki :D
tarafından
Ne bileyim benim bebeleri görümcem daha kötü severdi diyor Allah'ım banane senin görümcenden kızıma zarar verme diyorum
tarafından
İyi demişsin.
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Esin ağzını acmıyorsa ses tellerini kullanıp sen söyleyeceksin hatta cocugu ondan alacaksın bidahada vermeyeceksin millet canini yaksın diye 9 ay binbir cileyle karnimizda taşıyıp dogurmadik çocuklarımızı 
tarafından
Kız dedim ama anlamıyor kadın zaten daha gelsin asla götürmek birdaha
(8,937 puan) tarafından
Anlamıyorsa çocuğunu vermeyeceksin zorla almaya kalkıyorlarsa almaya kalkan elini kıracaksın
tarafından
Yok daha vermem zaten
0 oy
(1,685 puan) tarafından

Ya ben öyle seven insanları sevmiyorum sevmicemde o garibimin canı yanınca eline ne geçecek demi anlamıyorum anlamıcam da:ermm:

tarafından
İşte nasıl ağladı kuzum ya :( eşim orda bir şey demiyor ona ayrı sinir oldum
(1,685 puan) tarafından
Benim oz bacım öyle timsah gibi yakaladı mı koparıyor valla bende onu koparıyorum :) sevmesin kimse çocuğumu öyle ki zâten korkudan kimse yaklasamio
tarafından
En güzeli bende kızdım ama bir daha vermem kucağına garip seviyor ya
0 oy
(1,250 puan) tarafından
E sende sen ısır diye dogurmadim çok seviyosan kendin doğur onu ısır diyeydin hiç sevmem öyle şeyleri yazık degilmi bebeğine burda benim canım yandı sen nasıl izin verdin buna
tarafından
Kız hop diye ısırdı ne bileyim ailecek garipler aralarına hiç girmek istemiyorum
(1,250 puan) tarafından
Bende kızımı pek götürmem kaynanamlara halbuki bir sokak var arada onların huylrindan kapmasin diye
0 oy
(8,385 puan) tarafından
İzin vermeyeceksin canım söyleme ile olmaz alacaksın kucağından tavrını koyacaksın net bir şekilde 
0 oy
tarafından
Kıyamıyorum kiysam ben isiracam kollarını bacaklarını kim nasıl severse sevsin diyorum asla kısıtlama koymuyorum bazen eltim kolunu öpmek istiyor yenge öp ben susturum diyorum
0 oy
tarafından
Valla ablam geldi geçen hafta kızımın poposuna pat pat vurup sıkarak sevdi .bağırdım ne yapion öyle sevmemi olur diye .babamda kızdı yapmasana öyle diye bozulan bozulsun banane.ben onu 9 ay ne zorlukla karnimda taşıdım .doğduğundan beri ben baktım kimse yanımda olmadı.abuk subuk sevmeleride ötede dursun .darılan darilsin umrumda dahi değil.baska çevremde herkes dikkat eder severken .öperken bile sap sup opmezler nazikçe incitmeden olması gereken budur yani.o bir bebek diye dili ağzı yok diye sömürmek gerekmio.annesi olarak biz uyaracaz milleti engelleyecez
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Yazık günah ya o sabinin hakkını nasıl verecekler. Zevk için ağlatıyor çocuğu. 
0 oy
tarafından
Herkes kendı dogurdugunu ısırarak vurarak sevsın ya ıllet oluyorum boyle, benım kızıma da 7-8 aylıktı buyuk teyze derız geldı bı vurdu yanagına oy voy dıye napıypsun be dedım nazaaaar degmezz guzuma aglatalım dedı, ne munasebet teyze ya dedım aglayınca nazar degmıyomus 
0 oy
(2,204 puan) tarafından
Pisikolojik ve ahlak olarak aşırıya kaçan her türlü duygu göstergesini dogru bulmuyorum. Bu tarz seven insanlar bencilce seviyor. Gerçek seven insan sevdigine zarar gelmesinden korkar. 
0 oy
(778 puan) tarafından
Ben kızımı isırmiyorum ama kızım beni çok güzel ısırıyor 18 aylık ısırır öper öyle☺️
0 oy
tarafından
Tavrını net koy izin verme 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 311 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 711 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap

34,956 kullanıcı

...