0 oy
1,877 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Eşimin memleketten erkek kardesi geldi evde balkonda birer kadeh biseyler içelim dedi bende tamam dedim her zaman görmüyolar birbirlerini nargile falan yaktılar bende oğlumu emzirmek için odaya girdim baya durdum ama uyumadı sonra uyuttum yanlarına gitmek için salona girdim balkona çıkcam konu dikkatimi çekti eşim hayat işte oğlum bende berivanı çok özlüyorum dedi berivan eşimin eski sevgilisi aynı zamanda akrabası tanıyorum ben çok sıkıntı yaşadık o kız yüzünden 3 senelik falan ilişkileri varmış benden önce her neyse elim ayağım titredi 26 snda da eşimin memleketine gitcez düğünleri var ve doğal olarak o kız da olacak bende hemen odaya geri geçtim esime okkalı bi mesaj yazdım kapıyı kitledim oturuyorum çok zoruma gitti anlatamam gerçekten zoruma gitti yani onu seviyo demek ki özlüyo eğer dicem aklın fikrin ondaysa ki onda defol git yanına artık ben yokum 

54 Cevaplar

+6 oy
(228 puan) tarafından
Maalesef boşanma sebebi..
(111 puan) tarafından
Maalesef
-Reklam-
+3 oy
(1,231 puan) tarafından
Ben her karı kocanın birbirine aşık olduğunu sanmiyorum zaten
(111 puan) tarafından
Bizde onlardan biriymişiz
+1 oy
(8,898 puan) tarafından
Boşanma sebebi tabiki aklı baskasindaysa ne halt etmeye senle evlenmis
(111 puan) tarafından
Erkeğe ne var ya erkek milleti ne iğrenç bisey böyle
+1 oy
(12,955 puan) tarafından

Off çok kötü bir şey :(

(111 puan) tarafından
Çookk
0 oy
(625 puan) tarafından
Açıkça aklı başkasındaymış.. oğlun kaç aylık?
(111 puan) tarafından
Oğlum 10 aylık
(625 puan) tarafından
Düğüne gitmemelisiniz kesinlikle
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Bir göz dağı ver bence canım. Ama boşanmak için bir sebep değil bence. Yani o kadar kolay değil. Ama elinden geldigince süründür
(111 puan) tarafından
Nasıl peki süründürcem
(2,674 puan) tarafından
İlgisiz davran , o yokmuş gibi davran. Ne bileyim pek sohbet etme muhatap olma. Ama tabii tamamen de soğutma kendinden. Ve en çok da kırıldığını belli et. Vicdani devreye girsin ki daha çok üzülsun
(111 puan) tarafından
Pek yapacağımı sanmıyorum yaa direk kavga dövüş ederim sırf şuan kaynım için susuyorum daha yeni geldi şimdi onun ne suçu var
(2,674 puan) tarafından
Canım vurmak kırmak bağırmak yerine sessiz kal ve kırıldığını belli et. Yani sana tavsiyem bu. Sakince otur konuş söyle nwden böyle dedin diye. Tabii şimdi değil en doğru zamanda
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ya çok zor durum 
(111 puan) tarafından
Çok zor çok
(1,541 puan) tarafından
Neyi unutamadı acaba ihanet mi ask mi yada başka bir lafı mi seni seviyor mu mesela ilişkiniz nasıl sohbet olarak sarılma olarak
(111 puan) tarafından
Birbirlerini çok seviyolarmış iş baya ciddiye varınca kız buna başkasıyla birlikte oldum önceden kız değilim demiş buda kendine yedirememis ama hala özlüyo ilk zamanlar da sen mi yaptın kiza bisey diye hep aklıma gelir sorardım kavga ederdik
(1,541 puan) tarafından
O yapsa evlenirdi canım benim eşim bizim  yatağının altında kutusu var orada eski sevgilisi saat almış pahalı diye öyle duruyor bende aldim kardeşime verdim bir daha o konuyu açmadım eski eskide kaldı ama sana bir açıklaması lazım niye oyle dedi
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Aklı hala ondaysa niye seninle evlenmiş 

Yaa bilemedim 
(111 puan) tarafından
Bende bilemedim ki
0 oy
tarafından
Ben eski sevgilisi ile gördüğüm mesajları unutamıyorum ama ,silmeme sebebi unutmamak değil kız intihar edicem dedi diye eşim suçlu olmadığı için zaten 1.5 aylık bir ilişkiyi tüm mesajları okudum o yüzden için rahat ama sizin gibi ağzından duysam bir dinlerdim eşimi boşanmasam bile zehir ederdim bir süre, düğüne gitme göndermede
(111 puan) tarafından
Gitmem daha kendi defolup gitsin ya suan öyle bi ağlıyorum ki mesajı görmedi daha zaten anlatıyodur daha o kızı
0 oy
(8,061 puan) tarafından
Kalbi başkasında olan biri ile geçinmek zor olur canım ya hayırlısı olsun inşallah yanlış anlamışsındır 
(111 puan) tarafından
Yanlış anlamışım evet bana karşı herseyini yanlış anlamışım canım
0 oy
tarafından
sorunun cevabina bagli..
(111 puan) tarafından
Nasıl yani
0 oy
(229 puan) tarafından
Aldatmaktan farklı bısey değil ılla yatması lazm degıl gazlamak ıcın demıyorum ama hatta aldatarak evlenmıs ay sınır oldum evlenmeseydin evlendın sus otur hanımınla ılgılen
(111 puan) tarafından
Rahatlık battı valla bak
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ayy en korktuğum şey.. kaynım benim kuzenimle nişanlandı ben evlenince. Kız kardesiyle konuşmasına şahit oldum nisandan 1 gün sonra. Onunla nisanlandim ama ebruyu bir önceki sevgilisi unutamıyorum unutamam da dedi ben şok olmuştum. Tabi bundan kuzenimin hala haberi yok ve 8 yıllık evliler. Ben kaynimin sevgisine o yüzden hiç inanmam malesef..

Kocamın öyle bir muhabbetine şahit olsam malesef yolumu ayirirdim çünkü bu duyduklarım beni yer bitirdi aynı evde kaldan
(111 puan) tarafından
Ben durur durur kavga çıkarırım sonunda ya o bana ya ben ona yada kendime zarar veririm en iyisi bırakmak her türlü haklıyım
(1,072 puan) tarafından
Malesef haklsin
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Büyük konuşmuyorum.  Ama yine de büyük konuşmak zorundayım bosanirim yaa o ne ya gevşeklik
(111 puan) tarafından
Allah yaşatmasın sana da başkasına da ama bende boşanmaktan yanayım şuan
(2,726 puan) tarafından
Ya biliyorum kolay değil uzaktan konuşmak kolay ama yutulabilir bir sey değil.  Bence büyük olay çıkar düğüne de gitmeyin . Ne msj yazdın ona
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Sevdiğini alamazsan aldığını seveceksin... Boşan demek zor ama bunu bile bile aynı yatağı aynı evi paylaşmak daha da zor.
(111 puan) tarafından
Kesinlikle çok zor heralde şuan oğlum olmasa usulca çıkardım bu evden nefes alamıyorum resmen
(8,999 puan) tarafından
Rabbim içine ferahlık versin inşallah
0 oy
(315 puan) tarafından

Gözümün gördüğü göğsümün bildiğiyle bir değil

Maalesef 

(111 puan) tarafından
:((((
0 oy
tarafından
Ne yazdın okkalı mesaj çok mrk ettim
(111 puan) tarafından
Ben seninle ahiretliğiz sanmıştım sende beni seviyosun beni biliyosun benimsin sanmıştım ama hayatımdaki en büyük yanılgım senmişsin tek bi pişmanlığım bile yokken sana karşı en büyük pişmanlığım olmayı saniyeler içinde Aynı evin icindeyken ben senden olanı uyutmaya çalışırken başardın madem aklın fikrin milletin yatağında namusunu bırakan bi kız için kaldıydı madem öyle bi kızda aklını bırakcak kadar akılsız ve  bi çocuğun varken bunu dile getirecek kadar şeref.sizdin ne diye benim günahıma kanıma girdin önce kendi namusuna sahip çık önce kendi helaline sahip çık ki adam olasın defol git aklın kimde kaldıysa sakın ne yanıma gel ne açıklama yap o kardeşine dua et ki şuan bu evdesin sana dicek çok şeyim var ama hiç birine değmezsin sen benim sevgimi değil nefretimi bile hak etmiyosun namussuz insan da biraz utanma biraz korku olur lan karın evdeyken eski sevgilini özlediğini söylemek nedir karakter yoksunu seni boşamazsam bana da yazıklar olsun ne iğrenç bi varlıkmışsın ki bunu ben seneler sonra görmüşüm Allah belanı versin s.ktr git
(3,007 puan) tarafından
Bayagi okkaliymis gerçekten.
Ama sen yinede önce bir konuş belki konu konuyu açtı geçmişi konuştular o an öyleymiş gibi geldi kardeşi diye öyle hissettiklerini söyledi. Keşke durumu anlamak için böyle bir şeyi  tasvip etmesemde dinlemeye devam etseydin. Bak bu sana herseyi affet bu da gecer demek değil inan o duyduğun cümleyi bende duysam o an sırtımdan hancerlenmis gibi hissederim.Bu zaman kadar gecen yıllarıma emeğime giden gençliğime üzülür ne yapacağımı şaşırırdım.Ama yinede önce bir dinle tabi eğer normal zamanlarda bir sorunuz yok her zamana seni el üstünde tutan degerli olduğunu hissettiren evladı ve seni  için akan suları durduran bir adamsa.Eger zaten zorla giden bir evlilik çocuk için idare edilen bir evlilikse hersey bir şeye sebep bu sınav değil Allahın sana bir Lütfu gerek yok daha fazla emek vermene yeter artık daha sana ne yapayım görmen anlaman için birde kulaklarında duy demek bu başka da bir şey değil.
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Buyuk konusmak istemem, durumunu sartlarini da bilmiyorum ama evet aslinda bosanma sebebi. Akli bir baskasinda adamla nasil evli kalinir? 
0 oy
tarafından
Okkalı mesaj ne yazdın da oturdun agliosun çok merak ettim.dan diye balkona gidip hesap sormaya cesaretin yokmu.bosanmicagin burdan belli zaten.ayni evin içinde mesaj atıp ağlayıp uyuyup hopp yine aynı eve uyanmak.bosanmicaksin binde bin yani bu
(160 puan) tarafından
Ne kadr acımasızca bi yorum kadin soka girmiş ne tepki vereceğini bile bilememiş herkes aynı değil ben olsam kirar dökerim bir başkası sessizce çeker gider bir başkası ise bu kadıncağız gibi dona kalır yorum yaparken başımıza gelebileceğini düşünerek yapalım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kadın böyle bişey dese sonu ölüm olur ama erkekler için normal kadınız susup oturup yasıycaz malesef

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 584 göst.
0 oy
11 cevap 421 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 523 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 2,543 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu