0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (6,817 puan) tarafından
Bosch ve phlips gibi ikisi arasinda cok kaldim kullanan varsa yardimci olsun lutfen

16 Cevaplar

0 oy
(658 puan) tarafından
Bosch var bende çok memnunum bende phlipslee arasında çok kalmıştım ama phlipste kronik problem varmış turbo modda supururken borusu kiriliyormus canım 
(6,817 puan) tarafından
bosch hangisi canim model olarak
(658 puan) tarafından
Unlimited 7 olan çift bataryalı bende yeni aldım 1 ay falan oldu ama çok uzun araştırmalar yaptım teknosada phlipside gördüm hem boru sorunu varmış hemde dik dupurge olarak aşırı yüksek yani bana yüksek geldi boyum 1.63 kolumun altına geliyordu neredeyse
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Philips kullanıyorum bir buçuk yıldır. Boruyla ilgili çok sorun varmış ama ben genelde narin kullanırım eşyalarımı sorun yaşamadım çokta memnunum
(6,817 puan) tarafından
ustte bi arkadasta oyle demis ben aslinda bosch tan yanaydim acaba mi diyorum
(1,072 puan) tarafından
İçine hangisi sinerse onu al canim
0 oy
(6,817 puan) tarafından
hanimlar bi bakin lutfen
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Bende de arzum var. Aklın varsa uzak dur sjsjsjjs
(6,817 puan) tarafından
düsünmedim bile :)
0 oy
tarafından
Hiç biri yok
(6,817 puan) tarafından
olur insallah bendede yok ama ayin 20 sine esim soz verdi almisken de iyisi olsun dedim o kadar para vercez
tarafından
Aynn öyle alırken iyisini alın elinizde kalmasın para çöp olmasın güle güle kullan inşallah
0 oy
(63 puan) tarafından
Phlips kullanıyorum en boş modellerinden başlığı felan yok ışığı var sade ama güzel memnunum 
(6,817 puan) tarafından
sarj suresi ne canim
(63 puan) tarafından
Yani öyle üsten evi genel bir yapıyorum daha da kalıyor şarjı büyük de evim çok takip etmedim öyle sarjsiz da kalmadim yani
(6,817 puan) tarafından
anladim canim
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Ben de philps kullanıyorum. Hatta burada post bile açmıştım süpürdüğüm kırıntılar geri dökülüyor diye aradık yardımcı oldular meğersem toz hazinesini yıkadım orada minik kapak varmış o yapışmış geriye o yüzden geri dökülüyrmuş evde hallettik yani. Ben memnunum süpürgemden. Teyzem de var hem süpürüp silenden o da aynı şekilde memnun 
(15,147 puan) tarafından
Dostum o silme özelliğini halı supururken iptal edebiliyosundur heralde deme. Alma planım yok da merak ediyorum ☺️
(3,231 puan) tarafından
Başlığı farklı canım silme için diğer başlığı takıyorsun ☺
(6,817 puan) tarafından
biraz butceyi zorlamak lazim sende dik supurge gerekli mi bi yandan da bunu dusunuyorum
(3,231 puan) tarafından
Ben normal süpürgeden memnundum ama ince halılar da çok zorluyordu yapışıp kalıyordu o yüzden eşim almış
0 oy
(763 puan) tarafından
Xiaomi modeli var üç senedir kullanıyorum memnunum
(6,817 puan) tarafından
onuda dusunebilirim saol canim kablosuz demi
(763 puan) tarafından
Evet canım dikey süpürge aynı dyson gibi ama bi kaç modeli vardı sanırım onunda çünkü ben alırken bi daha uygun fiyatlısıda vardı o iyi değil diye biraz dha pahalı olanını almıştım araştırıp
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Dik süpürge değilde aura cleanmax rose var bende,o kadar memnunum ki toz almayı haftada 1 kereye indirdim hatta 2 haftada 1 bile alsam cok tozlanmış olmuyo muhteşem bi makine 
(6,817 puan) tarafından
cok pahali canim o o kadarini alamam
(9,626 puan) tarafından
Evet canim malesef fiyatı biraz uçuk onun,şuan 32 33 bin falan olmuş
(6,817 puan) tarafından
biraz mi ben en son nezamn bakmisim acaba 23 falandi :)
(9,626 puan) tarafından
Aslında islevlerine göre fiyatı normal ama iste pahalı gibi  :D biz 1-1 bucuk ay önce falan aldık 21 bine,dün öğrendim 32 bin olmuş
0 oy
(324 puan) tarafından
Daha dün aldım canım son postuma bak okadar memnunum ki philips ten yanı ben tek geçerim philips i bende kablolu marathon da var oda philips üzerlerine başka marka tanımam
(6,817 puan) tarafından
tamm bakiyorum hemen
0 oy
(457 puan) tarafından
Bosch unlimited 7 aldım çift bataryalı şahane aldığım günden beri her gün kullanıyorum iyi ki almışım diyorum, çift batarya olayı çok iyi temizlik yarıda kalmıyor. Ayrıca herhangi bataryalı Bosch eşyanızın bataryasını da kullanabiliyorsunuz. Çekişi çok güzel eko modda bile, bir koltuktan bile çıkardığı tozu görmelisiniz 
(6,817 puan) tarafından
boru kisminda falan kirilma oluyor diyolar ne kadara almistin
(457 puan) tarafından
Kırılacak bi borusu yok bence, zaten kırılıp koltuk altına giren model bu . Ben 8 bine almıştım şimdi artmış tabi ama kendime yaptığım en güzel iyilik diyebilirim. Ama biraz ağır ilk aldığımda ağır gelmişti baya şimdi farketmiyorum
0 oy
(280 puan) tarafından
Kayinvalidem de phillips var bende dyson. O supurge de iyi ama bi dyson degil. Cok hantal birnyeri birkac defa supurmek zorunda kaliyorum 
(6,817 puan) tarafından
hm dyson cok pahali malesef alamam
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Fantom dik süpürge var memnunum 
(6,817 puan) tarafından
gule gule kullan ama ben kablosuz istiyorum
0 oy
(34 puan) tarafından
Bende de adı üstünde fakir var dik Süpürge ama çok memnunum elim ayagim resmen Allah fakirden razı olsun olmayadabilirdi buna da şükür:D
(6,817 puan) tarafından
aynn suan benim yok mesela temizlik yapasimda yok aklimda dik supurge var cunku
0 oy
(10,313 puan) tarafından
Bosch alacağım inşallah ben 
0 oy
(913 puan) tarafından
Annem ve kızlardeşim philips xc7043 kullanıyorlar, çok memnunlar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 273 göst.
0 oy
6 cevap 309 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 176 göst.
10 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rakiraki (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
12 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

379,052 soru

11,346,147 cevap

34,812 kullanıcı

...