0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Kizlar şimdi eşimin maaşı ayın 15 sinde yattı alışverişe hemen gitmedik ben annemlerdeydi falan filan yani aksadı ve aksi gibi eşimin hesabindan gençlik ve Spor bakanı KYK kredisini 7 yıl boyunca ödemediği için eşimin hesabından 8 bin TL çekmişler. Bu ay alışveriş biraz aksadı gibi yanı. Kısacası evde yumurta süt peynir yoğurt sucuk kaşar gibi şeyler yok. Bebegime ne gibi bir şey hazırlayabilirjm. Bu arada kabızlık sorunu o yüzden buraya sormak istedim. Yanlış anlayacaklar lütfen gelmeyin insan gibi akıl danışiyorum.

8 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin ?
(135 puan) tarafından
2 buçuk yas. Uzun süredir kabızlık yaşıyor kuru gıda çok vermiyordum
(7,447 puan) tarafından
Çorba verebilirsin aslında ve mutlaka zeytinyağı ile pişir canım yemeklerini ki rahatlasın bir de demir ilacı vs kullanıyorsan o da yapar kayısı suyu vs iyi gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim evimin alisveririsi hic yok gelir yok bebegim de 1 bucuk yas hazir corba aliyorsam alirim bide makarna bazen kahvalti budur bende çünkü evde dediğin gibi kahvalti yok ise icine ekmek katarim oyle yer bakkalimiz cogu zaman verir ama ay sonu toplu veresiye verenlere verir ben yapamiyorum o yuzden vermez genelde dolaşırım oyle bakkal vs sende oyle yap mutlaka vardir veresiye veren  alirsin kahvalti kabizsa yogurt yedir aslinda iyi olur 
tarafından
Yok calismiyor bosanmayi düşünüyorum boyle ilerlerse artik kendimde kizimla birlikte gidip ev twmizligine gidicem araştıriyorum kabul edebilecek yerleri
(1,244 puan) tarafından
Allah yardım etsin
tarafından
Cumlemizin
(280 puan) tarafından
Keşke elimden bişey gelse. Rabbim yardımcınız olsun.
tarafından
Allah raI olsun
0 oy
(159 puan) tarafından
Çoğunlukla corba verin kuru fasulye nohut vs
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Eğer haftada bir kaka yapıyorsa sorun olmaz aslında probiyotik damla alabilirsiniz önümüzdeki ay bir de çok fazla böyle beslenmede kuru gıda falan vermezseniz bağırsak alışır yedikçe de yapabilir ilerde işte bazı bebekler hassas böyle ama ona göre eğitmek lazım bağırsağı da
(280 puan) tarafından
Probiyotik 150-200tlden aşağı değil
(1,785 puan) tarafından
Ablacım normal paraları olduğunda kesilmediğinde alacaklar genel bir öneri bilmişlik yapmak için atlamayın ya okuduğunu da anlamıyorsun
(280 puan) tarafından
He tamam he. Hiç yokluk çekmemişsin belli. Rabbim de çektirmesin. Buraya yazacak kadar çaresiz birine kabızlığı için probiyotik önerirsen atlanır ABLACIM
(1,785 puan) tarafından
Avam bir konuşma tarzı bu muhatap olmuyorum zaten algıların kapalı
(280 puan) tarafından
Avam sensin
0 oy
(280 puan) tarafından
Evde ne var canım 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Bence en mantıklısı çorba,zaten kahvaltıda çorba içen eskiden olduğu gibi pek çok kişi var hem bağırsaklarida düzelir. Öyle çok ağır değil ama hafif çorbalar tercih edebilirsiniz.evde erzak ne var bilmiyorum ama bulgurdan sehriyeden mercimekten hiç biri yoksa makarnadan bile yapılabilir.
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Patates varsa patates haşla canım 
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Çorba verebilirsin canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 267 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 213 göst.