0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (280 puan) tarafından
Rica ederim kotu eltiler kapatilsin. Onun kocasi taraf aliyor benimle hic muhattap degil ama benim kocam yengecim yengecim diye pesinde. Evime defalaeca geldi gitti, aylarca cocuklariyla ilgilendim. Daha bir kere bir gunlugune elimde dolu dolu hediyelerde dogumunu kutlamaya gittim evine. O anda bile kadin kibar kibar hakaretini etti. Simdi 10 dk lik mesafeye tasindi. Hicbir sekilde davet etmedi. Kaynanam kocam toplasip gidiyorlar, ben evde bekliyorum. Cok zoruma gidiyor. Ufacik meseleler birikip dag oluyor. Kusura bakmayin buraya yazip rahatlamayi umuyorum

4 Cevaplar

0 oy
(413 puan) tarafından
Sorunumuz nekadarda benziyor Allah'tan başka şehire tasindilarsa kurtuldum ama yine sorun yine sorun gelip gitmeleri kalmaları kaynanamlarda
(280 puan) tarafından
Biz de uzaktayiz. Senede 1 defa 1 ay bir araya geliyoruz kayinvalidemde. Ama o kadar zoruma gidiyor ki 1 seje acım gecmiyor. Sonra yeni bastan.
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Tarafsiz kalmasi yuzunden esimden soguyorum. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Beni adam yerine koymayan insani adam yerine koyan esimi de adam yerine koymam.tabi konular derinse cok önemli seylerse.beni saymayani oda saymasin bi zahmet.
(280 puan) tarafından
Ya degil mi tarafsiz kaldigini soyluyor, sorunlari duymak istemedigini soyluyor. Ama oyle davranislari var ki kadinin. Tarafsiz kalmak onun tarafini tutmak oluyor. Cok gucume gidiyor. Kendime gelemedim.
(3,101 puan) tarafından
Allah feraha cikarsin canim
0 oy
(11,231 puan) tarafından
Aman canım bosver zamanla esin de görür ne olduğunu ilk evlendigim zaman eltimle beni kıyaslayan eşim şimdi evine gidip yemek yemiyor gerisini sen düşün ben demekten usanmistim ama görmeleri gerekiyor illa ve hayat bunu gösteriyor 
(280 puan) tarafından
Goruyorlar. Tuhaf oldugunu biliyorlar. Bana yaptiklarinin biraz azini da onlara yapiyor. Ama herkes onu oyle kabul etmis. Ben hayir bana boyle davranamazsin dedigim icin de ben suclu oluyorum. Esim de diyor sevmiyorum yengemi diye ama agzinin icine bakiyor.
(11,231 puan) tarafından
Tam soguyamamistir canım hani derler ya bi musibet bin nasihatten iyidir diye bizim de o hesap oldu kaynanam vefat edince anladi eşim ne mal olduğunu keşke böyle anlamasaydi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 376 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,162 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 450 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 453 göst.
3 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu

379,178 soru

11,350,400 cevap

34,818 kullanıcı

...