0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (144 puan) tarafından
Kızımın doğduğundan beri çok parası oldu belkide şimdi 10 bin lira falan olurdu ne yazık ki harcadık ve artık birşeyler yapmamın zamanı geldi şuanlık 1000₺ si var sadece hangi yatırım yolu daha iyi euro altın yada dolar vs. Bankadan altın hesabıda olabilir yapmıştım bi ara istediğim zaman bozmuştum hangisi mantıklı 

10 Cevaplar

0 oy
(12,671 puan) tarafından
Tabi altın. Durdukça değerlenir ustune katıp bi gram alabılırsınız 
-Reklam-
0 oy
(119,345 puan) tarafından
bence euro daha karli 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Ben de oğluma takilanlari doğum gününde verilen paralarla filan altın hesabı açıp ordan şey yaptım. İyiki de yapmışım 
0 oy
(873 puan) tarafından
Altın ileri vadede iyidir dolar Euro değişebiliyor 
0 oy
(400 puan) tarafından
Benimde kızım hep biriktiren bir çocuk şimdiye kadar biriktirdiklerini hep birseylere harcadık dün kumbarasini açtım 1650 tl parası çıktı bugün gidip gram altın almayı düşünüyorum bende 
(400 puan) tarafından
Sizde birseylere teşvik edebilirsiniz bir hedef belirleyin o zaman daha bir hevesle biriktiriyorlar
(2,092 puan) tarafından
Evet doğru şimdi ben onun adına biriktiriyorum bakalim iyice büyüyünce nasil Olur :)
(400 puan) tarafından
Sizin kızınız kaç yaşında aynen canim nasıl alistirirsan öyle devam eder
(2,092 puan) tarafından
Benim 22 aylik erkek : D
(400 puan) tarafından
Oyy maşallah küçükmüş daha Allah bağışlasın
0 oy
(67 puan) tarafından
Bende de 13 bin TL vardı napsam napsam dedim baktım karar veremiyorum yarısını altına yarısını dolara yatırdım :)) devamı da gelir inşallah ya bende ikizlerim olunca onlara harcayacam biriktiriyorm 
0 oy
(1,488 puan) tarafından
Borsada hisse senedi alıyorum hepsinden kârlı 
(144 puan) tarafından
Ya çok merak ediyorum bende bunu ama riskli sanki nasıl oluyor anlatır mısınız özetle
(1,074 puan) tarafından
Bende hesap açtım hisse alıyorum altından daha güzel arttı. Mesela yarın 50 TL temettü parası alacak bi hissesinden harçlık gibi. 16 bin civarında parası var şu an
0 oy
(2,387 puan) tarafından
En iyisi altın bence 
0 oy
(78 puan) tarafından
Bebek bezi al daha çok değerleniyor :)))
(144 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin :)))) stok yapıyorum onuda
0 oy
(2,092 puan) tarafından

Bende bilmiyorum altın hesabi mi canlı altin almak mi malum günümüzde evde tutmak riskli bankada da bilmiyorum biraz makas farki var bilemedim bende bunu burdan sormuş olayim : D

Yani bende altinciyim cnm
(1,154 puan) tarafından
Bende şurda bekleyim
(144 puan) tarafından
Yani bankadan altın alıyorum hesapta takip ediyorum altın çıkınca oda çıkıyordu sonrasında kullandım zaten bozdurup kolaylık aslında anında bozup yapabiliyosun
(2,092 puan) tarafından
Bankaya gittiğimizde anında toplu çekebilir miyiz acaba evet kolaylıkta biz kadinlar biraz canli görmek istiyoruz sanırım )

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 398 göst.
0 oy
19 cevap 1,368 göst.
21 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde .SU. (4,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu