+1 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sevemiyorum arkadan konuşma çocuğum olmayacak diye aglatmisti ameliyat li halimle yapmacık bir kadın iki yüzlü ama evime geliyo o gibi yapmacık davranamiyorum eşimin hatri var niye böyleyim haksızlığa gelemiyorum:(( kayinvaldem le oturup konuşulmuyor hemen cirlar konuşabilsem belkide daha iyi olur du her şey kendime sıkıntı başka hiçbir şey değil nasıl asabilirim :(( eşim bana hiç kizmiyor ama üzülüyor o her şeyin farkında 

16 Cevaplar

0 oy
(8,592 puan) tarafından
Valla mutlu edemeyen insanla hatır için asla iyi olamam. .eşim dahi olsa buna engel olamaz canım.  

Allah yardımcın olsun zor
tarafından
Sağol canım bende aynıyim rol yapamıyorum biz gibi insanlar sayılı gerçekten
(8,592 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum sayılıyız .
Kimileri görüntü olsun diye iyiler  amaann içimden gelmeyen hicbiseyi yapmam
-Reklam-
0 oy
(4,689 puan) tarafından

Olabildiğince uzak durmalisin;)

tarafından
Öyle istiyorum canım ama duramıyorum eşimden dolayı eşimde babasina çok düşkündur :((
(4,689 puan) tarafından
Düşkün olabilir ama artık önceliği değişti kendi bir aile oldu
tarafından
Evet canım haklısın
0 oy
(658 puan) tarafından
Sen nıye sevmek ıcın bısey yapıyosun kı o kendini sevdirmek için yapsın ayrıca sevmek zorunda degılsın kı saygı duy yeter hıc kafana takma bile 
tarafından
Aynen canım ama torununu sevmek istiyor o konuda:((
0 oy
(8,884 puan) tarafından
Bende kayınpederimi nasıl severim sevemiyorum ya 
tarafından
Ben ikisini de :(
(8,884 puan) tarafından
Benim kaynanam iyidir
0 oy
(3,511 puan) tarafından
Sen degilde annesinin cabalamasi gerek. Seni uzen o. Sevmek zorunda da degilsin. Saygi gostersen yeter, tabi o da sana saygi duydugu muddetce.
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(98 puan) tarafından
Sevme bosver :) saygılı ol sevmek zorunda değilsin ama saygı şart 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(49,849 puan) tarafından
sevme boşver haketmiyor 
tarafından
Evet bencede :(
0 oy
(753 puan) tarafından
Hiç çabalama ya boşver sonra tepene çıkar 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(7,397 puan) tarafından
Ben onu sevmek için çabalamam o bana kendini  sevdirmek için çabalasın.
tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Ben normal konuştum anne yerine koymaya çalıştım ama onların amacı baştan belliymiş baktım olmuyor bende onlara hak ettiği değeri veriyorum şuan hiç biriyle muhatap olmuyorum buna eşim karışamaz karişmiyorda 
tarafından
Anladım canım kavgalı misiniz bende görüşmesem okadar rahat olacamki
tarafından
Evt cnm
tarafından
Anladım canım çok iyi olmuş bende patlayacam diye korkuyorum
tarafından
Halen durmuyorlar ki yerlerinde sjsjsj patlama anlamazlar gene sen mesafe koy araya öyle öyle uzak kalırsınız bir birinizde en güzeli
tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
(2,539 puan) tarafından
Hic bisey bazen olmayinca olmuyor icinden gelmesi lazim
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yani sevilecek insan var sevilmeyecek insan var.Sizin gönlünüze hitap etmiyorsa normal konuşamayan biriyse yada sizi sevdiğini hissedemiyorsaniz zorla sevemezsiniz
tarafından
Haklısın ama çevrem çocuk gibi o onu öyle kabul edecen diyolar çevremde çok şikayetci ama biz onu öyle kabul ettik diyolar bir ben edemiyorum
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Sevmek zorunda değilsin kendini sevdirmeyeni zorla sevemezsin ki. Saygısızlık etmediğin sürece senden sevgi bekleme hakkı yok kimsenin. Eşindende Allah razı olsun ki anlayışlıymış burda neler okuyoruz. Benim eşimde kaynanama demiş karım senin adını bile duymak istemiyor seni hiç sevmiyor:D bunuda bana görümcem anlattı tabi deli adam ya sevmiyosam bile kadına öyle denir mi :D 
tarafından
İyi yapmış boşver canım bilsin benim kayınpederim hiç toz kondurmaz hanımına :))
0 oy
(2,416 puan) tarafından
Canım sende rol yapacaksın başka çare yok fazla samimi olma yuvarlak cevaplar ver.durust insanları maalesef bozdular .ben çözümü böyle buldum
tarafından
Öyle olmaya çalışıyorum canım yapamıyorum
0 oy
(611 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Vallahi etimle kemiğimle nefret ediyorum Allaha havale ettim herkesin dedikodusunu yapar eşimle aramızı bozar bide o kadar iki yüzlü bi kadın ki kendini iyi gösterir ama herkes bilir ne mal olduğunu bu yüzden kimse sevmez bende sevgi saygı da biti sevmek zorunda değilsin takma gitsin 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(76 puan) tarafından
Sevmediğim birini asla seviyormuş gibi davranamam,iki yüzlülüğe hiç gelemem, bende sevmiyorum bu saatten sonra da sevemem ztn bir kere soğudum mu geri dönüşü olmuyo bende, kolay kolay soğumam nefret etmem insanlardan ama edersem de tam ederim.. Maalesef fazlasıyla kin tutma huyum var bir kere gıcık aldım mi bir daha ısınamıyorum..
tarafından
Bende aynı canım yengec burcumusun
(76 puan) tarafından
Oğlak
tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

+1 oy
70 cevap 863 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde sweetlady (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 900 göst.
11 Mayıs 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (448 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 112 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 419 göst.
15 Eylül 2024 Aile kategorisinde Sekerkiz06 (407 puan) tarafından soruldu

397,454 soru

11,887,395 cevap

36,006 kullanıcı

...