+6 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde (659 puan) tarafından
Anne ne kadar kotu olursa olsun 9 Ay karnında tasımıs bı anne ıcın burada post acıp bın turlu sıkayet edenler bı gun buyuttugunuz evlatlardan bunları umarım yaşamazsınız. Cok kotu seyler yasatmıstır anlarım ama onu bıle dile getirmek yerıne Allaha havale etmek gerek dıye dusunuyorum ki bu tarz kotu sey yasayanlar zaten anne kıymeti bılır susar. Ya annesı cocuga bakmadı dıye kotuleyenler mi dersin annesı gıdecehı yerde aynı arabada onlarla gelıyor dıye mazot parasını hesap eden mi ne kadar ayıp bısey bu ya bakın ben 3 ay once annemı ellerimle mezara gomdım yapmayın bunu cok pısman olursunuz burda anneyi kotuleyen post acmak demek gelın benımle annemın dedıkodusunu yapın demek ayıp gunah ya 

28 Cevaplar

0 oy
(8,926 puan) tarafından
Başın sağolsun canım..ne olacağımız belli değil atıp tutuyoruz bir anlık sinirle işte. Yoksa anne hakkı ödenmez. Çok çok değişik şeyler yaşayanlar var onlara sözüm yok. Kendimi düşünüyorum hemen. Yarın bir gün çocuklarım bana böyle dese ne kadar üzülürüm. 
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Ölüm sadece anneme yok bana da var ben ölum var diye alttan alsam suan nasıl bır hayatım olurdu tahmın bıle edemiyorum anne var anne var ne yaşadığını bılemezsın ınsanların hayatlarını yargılama annenı kaybettiğin ıcın hassassın anlıyorum ama kimseye karısma hosuna gitmiyorsa cok posttan bu kadar basit. 

Sırf adı anne dıye 9 ay karnında taşıdı dıye (bunu da ben degıl kendısı ıstedı sonucta cocuk yaptı) ömür boyu kölelik yapıp kendımı ezdirmemı benlıgımden vazgecmemı karaktersiz biri olmamı bekleyemez..

Bir anne olarak rahatlıkla şunu dıyebılıyorsam konu kapanmıştır " Annemın bana yaptıklarını evladıma yaparsam evladım yüzüme bakmasın anne diye kapımı çalmasın haklıdır." 
(659 puan) tarafından
Anneler mukemmel hatasız varlıklar demedım kimisi sahıden cektırıyor bunu da belırttım zaten assagıda kı yorumlar da belırttım ama sırf annesı arabada yanlarında gıtmek ıstedı dıye yada 3 gun annesinde kalmıs kadın yemeginı suyunu vermıs cok ıyı davranıyor annesı sadece evıne gıdınce onla gitmiyor evınde kı ısıne yardım etmiyor diye post acan ve benzerı seyler ıcın post acanlara dedım ben yorumlar da belırttım cıddı mevzular ıcın degıl sacma sebbelerden post acanlara annesını kotuleyenlere
(1,573 puan) tarafından
ıste emın ol boyle basıt sebeplerden annesını kotuluyorsa ınsan herseyı batıyorsa emın ol gecmıste derın yaraları vardır aradaki bağ coktaaaaan kopmustur
0 oy
(7,616 puan) tarafından
Aynı yerden canı yanmayan anlayamaz kimin ne çektiğini boş boş postlar açmak yeni moda oldu.
(659 puan) tarafından
Bos posttan kastınız benım actıgım mı acaba
(7,616 puan) tarafından
Evet insanların ne yaşadığını bilmeden aynı yerden yara almadan ahkâm kesmek çok kolay bu içeriğin platforma hiçbir katkısı da yok canın sıkılmış vakit geçirmek için milletin hiç anlayamayacağın yaralarını kaşıyorsun.
(659 puan) tarafından
Bıdakıne sana ozel ızın alıcam oyle post atıcam tamam mı senın postların cok mantıklı baktım cok yararlı bundan sonra senden ornek alırım.. Ve bunu actıgım gun saat birisi sadece annesı arabada onunla teyzesine gelmek istiyor diye post acmıstı annesıne mazot gidiyor falan diyordu kendısı de aynı yere gıttıgı halde durup dururken kafam da kurup acmadım kendım de annemı 3 ay once kaybettim acım bu konuda fazlası ile hassasım defol git baskasına lınc uygula bana bu konuda bulasma sakın. Ben belırttım gercekten annesı kotu olan insanlara sozum yok benım ama o bayan bıldugınız annesı sırf arabada onlarla gıdecek dıye dedıkodu yapıyordu bı ton lınc yedı ve postu da gizledi bende onun ustune actım bunu asıl bilip bilmeden bos bos konusan sensın senın canın sıkılıyor bellı canım sıkılınca post atmak istesem senın gıbı hadı bayanlar anlıkları alalım derım. Nasıl sen benden bunun ıcın ızın almayacaksan ıstedıgını paylasmaktan ozgursen bende aynı sekılde ozgurum benım acıma da yasadıgıma da bos diyemezsin.
(7,616 puan) tarafından
Ayyy boşa uğraşmışsın yazdığın destanı okuyacak vaktim yok boş dünyanda sana mutluluklar daha fazla vakit harcayamam senin gibi empati yoksunlarına bundan sonra yazacağın her şeyi sana iade ediyorum pesin peşin.
(659 puan) tarafından
Gerckten yazık sana git anlık ıste cok yararlı olur.
0 oy
(736 puan) tarafından
Sen anneni kaybedince bu postlardan rahatsiz olmus olabilirsin ama herkes seninle ayni dusuncede olmaya nilir herkesin aile deger yargilar iletisimleri farklidir ne anneler var cocuklarina dunyayi dar ediyo bende annesinden ceken biriyim evlenince yapamiyolar mesafe koyunca biz onlar icin yeri heliyo kaynana gibi itiştikleri birileriz evlat olsak sahip cikar arkamizda dururlar bununda tabiki üzüntüsü oluyo buraya yaziyoruz kimseye soyleyemeyince napalim iyice icimize atip kafayimi yiyelim
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Canım ben anneme ölürüm ama öyle post acanlari da yadirgamiyorum herkes aynı hayatı yaşamıyor aynı yollardan geçmiyor belki haklı yönleride olabilir her anne doğurdu diye iyi annelik yapmıyor malasef 
0 oy
(213 puan) tarafından
Anneni kaybettiğin için boyl3 duygusalsin...her ailede sıkıntılar oluyo tabi herkesin kendine göre 
0 oy
tarafından
Senin annemde senin çocuğunun öldürmeye çalışsa sağlık sorunu var diye daha. Çok zarar vermeye kalksa bu çocukla hayat geçermi dese babanı bacilarini doldurup hepsiyle sildirse hamile hamile saatlerce ağlatsa seni kandirsa elin günün içinde seni rezil etse ailen  içse allkolik bir ailenin çocuğu olsaydın böyle konudamazdin evet ben anneme kuşum hatta sildim lincleyen linclesin benim özel çocuğuma zarar vermeye kalkan anne yarın banada zarar verecekti ve verdi aldığını kocanın aldığını sattiginu aynısı ni istese eşimin bana verdiği değeri kiskansa sabah uyandığımda akşam iş mi vardı dese özür dilerim ama öyle anne iyilik getirmez oğuz yılmaz için saatlerce aglayipta çocuğum beyinden kulaklarından zor bir operasyon geçirdi ona tek damla göz yaşı dökmeyen onu bırak yanimda olmayıp dahada köstek olan anneye anne demem ben benmi kesecektim benmi amaliyat edecektim demez seven anne seven annnane
(659 puan) tarafından
Ben yazımda ve daha sonrasında yorumlarda konusurken dedım herkes ıcın bu gecerli degıl dıye sız gayet haklısınız burada post acıp sacma seyler diyenler var detaylı okursanız benım sozum onlara

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 230 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur. F. 12354 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
25 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayallerimvardi (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,409 göst.
0 oy
11 cevap 331 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,994 soru

11,375,135 cevap

34,858 kullanıcı

...