0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Eve çocuğa takılı kaldım eşime ilgi veremiyorum ayrı yatıyoruz gece uykuları yok kendi başıma gurbette yaşıyorum bu süreç geçecek mi eşim benden uzaklaşacak diye korkuyorum sosyal hayatım hiç olmayacak gibi elim kolum bağlandı yetişemiyorum kendime bile 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,068 puan) tarafından
Çok ağır geçti benimki. Ama geçecek emin ol. Senden çok şey götürecek ama çokta şey katacak ama geçecek. En çok 1 sene sonra kendine gelmiş olacaksın. Yani daha kısada olabilir ama bebekle hataya düzene uykuya yemeye en cok 1 sene. 
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Depresyonun dibini yaşayan biri olarak söylüyorum ki geçecek.. her şey çok güzel olacak bebeginle yaşamaya alışınca mükemmelliğini anlayacaksın..
(249 puan) tarafından
Esinize vakit ayırıyor musunuz peki düzene girecek mi çok korkuyorum
(784 puan) tarafından
Eşime vakit ayırıyorum açıkçası eşime ilgim azaldı çocuktan sonra..ve bu düzene alıştık.. her şey cocuk üzerine kutulu oluyor ve bu insanı mutlu ediyor
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Gececek canim korkma 
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Geçiyor canım bunu bilip 2 ,çocuğu yaptm şimdi 2 buçuk yaş  ve 20.ginluk bebekle hayatım geçiyor bnde gurbetteyim annen geldi geri gitti eşim 2 iş yapıyor dugusal olarak çok yanlız ve çaresiz hissediyorm ama çalışması lazım yetisemiyor , gaz sorunu uykusuzluk ev yemek temizlik büyük oğluma ilgim azaldı ister istmez yorgunluktan ama biliyorum 2 ay snra gaz bitecek ek gıda oturma emekleme derken uykusu herşey bı rutine oturucak ,bizde ayrı yatiyorz bebek dogdugundna beri ama düzeni kurucam ayrı yatmak iyi gelmiyor daha eksik hissediyor insan 
0 oy
tarafından
Neden esinz beyle ayrı yatiyorsnz 

Uykusunu alamıyor uyanıyor rahat edemiyor degildr bahanesi inşallah 
(249 puan) tarafından
Ben öyle istedim
0 oy
(997 puan) tarafından
Hiç o depresyona girmedim girmemek için direndim şuan 29 günlük olduk bile :))))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
8 cevap 186 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 262 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu