0 oy
783 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından

Ya kızlar klasik çoğumuzda olan bi hikayem var kısaca bi görümcem var esimle benden bi yas kücük 27 yasında, fenanın teki gizli kaynana. Seviyo gibi görünüp sinsice kuyumu kazan arsız bi kız. Esim de coğu erkek gibi anasını bacısını napıyolar ki sana abartma seni seviyolar vs savunur asla acıklarını görmez. 2 senelik evliyim bu arada esim asker. Esim her gün bana öğle yemeğinde askeriyede yediği menüyü cekip atar tepsiyi. Hem bana aksam icin fikir olur aynısını pisirmem hem de menüyü değerlendirir geyik yaparız aa bugün şu tatlı cıkmış aa bugün üzüm mü var va güleriz konusuruz. Bugün tesadüfen esimin telefonuna bakıyodum bacısıyla konusmalarına girdim aynı fotoyu bacısına da atıyo. Bak bunu yiyorum diye.onunla da aynı geyiği yapmaya çalışıyo şey yarıştırır gibi afedersiniz. Bu ne simdi? Ben bana özel zannettiğim şeylerin baskasına da yapıldığını görürsem anında soğurum o meseleden. Konusu ne olursa olsun. Aksam o eve gitmicek gün icinde askeriyede yediği yemekten anasına bacısına ne mesela? Ben anneme abime ablama bugün sunu pisirdim raporu vermem örneğin. Bi bana mı gıcık geldi kendimi mi şişiriyorum bilmiyorum

27 Cevaplar

+13 oy
(665 puan) tarafından
Kendime dert ararken ben 
(67 puan) tarafından
Ay bayıldım bu yoruma :)))) hahaha
-Reklam-
+4 oy
(16,054 puan) tarafından
Senin yazmadığını ben yazim. Bence sen sidik yaristiriyorsun gorumcenle. Ne var yani olamaz mı yediği menüyü attıysa. Ben her gün annemle konuşurum anne bak ben bugün bunu pişirdim sen ne yaptın ya da bunu yapacam diyorum ben sidik mi yaristirmis oluyorum 
+1 oy
tarafından
Allah başka dert vermesin hep kaynana görümce kıskanacak değil ya birazda gelinler kıskansın 
+1 oy
(4,390 puan) tarafından
ne olmuş ki kardeşine de atsa, yani adamla evlenmişsin diye, ailesiyle bağlarını koparıp atsın mi. Bu nasıl bir zihniyettir arkadaş!
+1 oy
(1,301 puan) tarafından
Bence sen gorumceni kıskanıyorsun bu rapor vermek değil kardeşiyle sohbet ediyor 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Sen dua et sadece yediği yemeği atıyormuş benim eşimin annesiyle olan mesajlarını bir görsen şükür edersin :D saka bir yana bence çok takılma 
(535 puan) tarafından
Merak ettim kız nasilki
tarafından
Bende mrk ettim.
(499 puan) tarafından
Ne konuşuyor ki annesiyle kız
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Yahu yemeğin resminin atılması nasıl özel olabilir kıskanmışsın bariz kardeşi o sen sevsen de sevmesen de kendini doldurma boş yere 
0 oy
tarafından
Allah sana başka dert vermesin :) ya bu özel bişey değil ki atabilir yani yemek menüsü ne olabilir 
0 oy
(999 puan) tarafından
Olabilir canım ben bı sıkıntı görmedim 
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Evde senin hazirladiğin yemeğin fotosunu çekip atsa dert edebilirsin ama bence yemekhanedeki yemegin fotosunu atti diye kizmana gerek yok. 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Herkes kiskanmissin demis ama sanirim.kizi kiskanman ya da yemek degil.mesele ben anladim gibi ama yazamadim evet her gun rapor vermeye gerek yok bencede
(13,834 puan) tarafından
Yani surekli gerek yok evet ...bir.de dedigin sey hani yemegin ozel.olmasi degil ama o konu uzerinden biz hergun yazisiyoruz ayni sekilde kardesi ya da baskasiyla olmasi da ben olsam.ben de garipserdim her gun olmasini
(51 puan) tarafından
Evet konunun geyiğini yapıyoruz gülüyoruz falan, mesela atmayı unuttuysa bugün menüyü yollamadın falan derim güzel değildi heralde derim güleriz hemen yollar unutmusum der, aynı yazısmaları onlarla da yapınca bi gıcık oldum. Beni anladığınıza sevindim...
(13,834 puan) tarafından
Evet benim icinde gereksiz...yani konusur eder konusma arasinda olabilir muhabbeti ama hergun olmasi sacma zaten bu kiskanclik da degil ya degiisik bir sey anladim.ben ifade edemesem.de
(48,731 puan) tarafından
bende sen gibi düşündüm elifim. insan arkadasiyla esiyle surekli mesajlasir durum bildirir ne alaka kardesi
(13,834 puan) tarafından
Hergun surekli olmasi garip
0 oy
tarafından
Gereksiz bir düşüncedesin ne var yani kardeşine de attıysa. 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Evet bence bir sana gıcık gelmiş Kendi kendini şisiriyosun. Senin lafın geçmemiş adın gecmemiş seni rencide edecek bir konu Yok ne olmuş menüyü kardeşine attıysa kardeşi de akşam kocasına pişirir ona fikir olur. Ben kendi erkek kardesiller nelerin goygoyunu yapıyorum eşim asla bişey demez. Geç geçen akşam bı video attım kardeşim aradı abla dedi 10 dk konuşmadan sadece kahkaha attik 
(51 puan) tarafından
Belki de öyle ama bi kere atmamıs her gün atmış, bi kere atarlar muhabbeti döner anlarım ama her gün atması rapor vermeye giriyo sunu yedim bunu yaptım şurdayım burdayım işe gidiyorum vs. Bazı seyler esler arasında kalmalı diye düsünüyorum. Benle ettiği muhabbetin aynısını neden onlarla da ediyo ki benim farkım olmasın mı esi olarak? Burda detay vermedim ama mesela beni tatile götürse balayına aynı yere kızı da götürmek istiyo küsüyolarmış analı kızlı. Bana yapılan şeyin aynısını onlara da yapmak zorunda hissediyo kendini anlatabildim mi.. Aldığı bi hediyenin aynısından almak zorunda gibi gibi
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Her kadın evlenince kocasının gözdesi olmak istiyor bazı evliliklerde oluyor bazılarında olmuyor benim de kardeşimle çok sıcaktır ilişkim ama evlenince eskisi gibi sürekli aramamaya başladım o beni arasın diye beklerim genelde .Önceliği karısı olsun isterim.Cunku bende eşimden bunu beklerim.Oyle de oldu çok şükür.Sizin gorumcenizde de biraz anlayissizlik var sanırım eşinizde de.Ama şu an askerde.Olagandan farklı bı durum.Evine dönünce de bu şekilde olacak mı diye bı bakın ona göre düşüncenizi paylaşırsınız.Bu konu çok büyütülecek bı durum değil kardeşi sonuçta ama evliliğiniz hakkında bi konuşma gorurseniz aralarında müdahale edersiniz
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Ne var bunda ya insan bacisiylada mi konussamicak bence kendini doldurma 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Fazla şişiriyorsun kendini 

Bunu bile takıyorsan büyük bir şey olduğunda ne yapacaksın 
0 oy
(4 puan) tarafından
Aman çok abartıyorsun ne varki oda kardeşi demekki düşkun ki herseyi paylaşıyor 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
sana resim attiginda ablan nasıl yorumladi dersin 
0 oy
(2,019 puan) tarafından
Benim eşim de yapar bazen bunu denk geliyorum ben de. Nedense ben de sinir oluyorum. Kıskanmak mı bu bilmiyorum. Ama hoşuma gitmiyor.
0 oy
(1,554 puan) tarafından

Guzelim kendine dert edecek baska sey bulamadin mi :D

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 1,520 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy