0 oy
218 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9,000 puan) tarafından
20 günde nasıl 4 kilo aldım halen anlamadım. Evet yedik içtik şimdi tekrar diyete başlıyorum. Bir kaç gün çorba detoksu yapicam. Var mı şuan diyette olan hadi biraz motivasyo verelim birbirimize

9 Cevaplar

+2 oy
(2,320 puan) tarafından
Çok yanlıs yapıyorsunuz şuan tüm dıyetcıler bana saldırabılır. Yanlıs dıyet ve yanlıs şeylerle baslayıp aç bırakıyorsunuz vıtamın proteın doğru düzgün almıyorsunuz dıyat saglıklı beslenmek demek aç kalmak demek degıl   .. Sonra dıyet bozup hunharca yıyorsunuz aç kalmıslık gözünüzü dönderiyor saglıklı bır dıyet secıp baslayın 
(9,000 puan) tarafından
Ne yaptığımı nasıl yaptığımı yazmadım ki??? Sağlıklı beslenip etini sütünü meyvesini sebzesini herseyini yiyorum diyetteyken bu şekilde beslenmek benim için diyet. Ama abur cubur tatlı makarna zaafım var bir kere yediğim zaman sürekli yemek istiyorum diyeti bozdum dediğim de bunları yiyorim yani sağlıklı beslenmeyi biliyorum daha önce sağlıklı beslenerek 16 kilo verdim tekrar hamile kalıp doğum yapınca geri kilo aldım.. yani neyin ne olduğunu bende biliyorum ama irade diye bişey var ya hani....
(9,000 puan) tarafından
He detoks için demiş olabilirsin belki ama bir iki günlük ödem atmak için yapılan bişey
(2,320 puan) tarafından
Kardesım egıtmen spor egıtmenı ve dıyet hazırlar   ... O saglıklı beslenme de mesala tatlı da oluyor ödül olarak ama bır dılım   .... Kate bunu anlatmak ıstıyorum yanlıs anlamıs olabılırsjn ama sımdı sen dıyet yapıyorsun saglıklısekılde sonra bırden yuklenınce şok oluyor mıde ve verdıgın 3 kıloysa 6 kılo alıyorsun . Yapabılmıssın yapabılırsın de ıradesızlıkte bızım elımızde bence yapabılırsım
(9,000 puan) tarafından
İşte mesele o bir dilimden sonra başliyo malesef. Bide 2 çocuk olunca bazen kendime biseyler hazirlaya üşeniyorum hemen bı ekmek arası tda ne bilim bisküvi çikolata abur cubur basit seylere yöneliyorym bide seviyorum da abur cubur. Ama çocukluktan beri kilo almaya müsait bı yapım var
-Reklam-
0 oy
(12,589 puan) tarafından
İlk yorum benden olsun bol eksilerin olsun canım inşallah ♥️ kaç kilosun 
(12,589 puan) tarafından
Fazla değil bozma moralini verirsin yine. Emziriyor musun ?
Bende dükkan birası (alkolsüz) işe yaramiştı
Gerçi yarada n'olacak elli oldum hamileyim yine:)
(9,000 puan) tarafından
Emziriyom ama oğlum 18 aylık. İlk doğumdan sonra tam ideal kiloma ulaşmiştim hooop yine hamile kaldım şimdi 2 çocukla çok istikrarlı yapamıyorum
(12,589 puan) tarafından
Sutunu etkiler ama büyükmiş paşa maşallah
Aralarında kaç ay var ? Benimkiler 18 ay olacak inşallah
İçebilirsin istersen
(9,000 puan) tarafından
22 ay var aralarında
(12,589 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Bennnn bennnn bennnn gel birlitke yapak
(6,219 puan) tarafından
Bir senin birde benim diyet bitmez sjsj
(9,000 puan) tarafından
Bizde bu boğaz oldukça bitmez bacım bitmez
(6,219 puan) tarafından
Ahahahah valla bitmaz
(9,000 puan) tarafından
Ben bu defa baya yaklaşmıştim hedefe aslında :D ama bence yazın diyet Falan yapilmiyo kışın daha iyi diyet yapiliyo :D seneye yazın 55 kilo olmazsam tükürün yuzume
0 oy
(683 puan) tarafından
Keşke bende verebilsem hiç kendimi tutamıyorum :(
(9,000 puan) tarafından
Bende tutunca tam tutuyom salincaa tam saliyom
(683 puan) tarafından
Ne güzel maşallah işte ben hiç tutamıyorum :D
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Canım eğer emzirmiyosan kinoa çayı öneririm bol ödem atiyo ben onunla 1.5 ayda 10 kg verdim ve kalıcı verdim aşırı yememe rağmen 2 yıldır aynı kilodym daha üstüne hamile kaldım dogurdum 1 hafta içinde aynı kiloya dustum 
(6,219 puan) tarafından
Ben aldım bakalım sjsj
(16 puan) tarafından
Kinoa çayını nasıl kullandım acaba ekstra  spor falan yaptnz mi
(9,000 puan) tarafından
Esma bütün herşeye bodoslama atliyon kız :D geçende başka bı ürün almıştın
(6,219 puan) tarafından
Kahveyi kullanıyorum sjsj
(1,121 puan) tarafından
Yok canım sadece ekmeği kestim ben yemeğimi yedim tatlı falan azalttm
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Beeeennnnnn :) 

Çocuklar izin verse bi kahve yapıcam ama nerdeeeee
(6,219 puan) tarafından
Bir bardak sıcak suya bir kaşık klasik Nescafe içine yarım limon
(9,000 puan) tarafından
Ben Sabah 7 de uyandım limonlu su içtim sonra bir kahve içtim az önce de yeşilcay içtim :D kahvaltı mi geç yapıyom ben sen kaç kilosun yeni mi başladım b
(7,280 puan) tarafından
Sağol esma mm❤❤ ..

Gece uyuyamadım geç uyandım:D daha kahvaltı filan yok ortada  valla en son 60 küsür dum ama göbek var daha bugün ilk gün:D
0 oy
(4,760 puan) tarafından
kuzum diyet yapamıyorsan aralıklı oruç yap sağlıklı beslen aç karnına Türk kahvesi iç ,günlük mutlaka yeşil çay iç ,kiraz sapı çayı iç ,hamur işi ,abur cubur pilav makarna sınırlı tüket ,her öğünde yoğurt ve salata bulundur ekmeği tam buğday ye ,asitli içecek içme böyle hem sağlıklı hem kolay kalıcı verirsin 
(9,000 puan) tarafından
Aslında tam olarak da bu dediklerini yapıyorum diyetteyken ama bunları bıraktığım an kilo almaya başlıyorum.
(4,760 puan) tarafından
dengelemeye çalış örneğin akşam çok kaçırdın kahvaltıyı hafif yp diğer gün bol su iç hareket et kuzum
0 oy
(767 puan) tarafından
Sen= ben 

Anlattıkların beni anlatıyo :))) 
(9,000 puan) tarafından
Hahaha tek olmamak güzelmiş ama zayıf olmakta güzel azıcık azimli olsak gidecekde
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Şeker yok ekmek yok öyle olunca ara öğünlerde sarmıyor ama fark var fiziğimde 
(9,000 puan) tarafından
Çaya kahveye 3 yıldır şeker katmiyorum ama tatlı ya zaafım var
(1,110 puan) tarafından
En fazla kaç kiloyu gördünüz ve boyunuz kaç

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
26 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meric (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
26 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meric (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.
23 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı