0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Hanımlar kafamı kurcalayan ne yapacağımı bilemedigim bir sorun var benim eşim bazen gece çalışıyor ve gece çalıştığı günler bazen tanışma ve flört uygulamasına giirmis üye olmuş ve paralı sadece baktım artık para ödemiyorum falan dedi tamam dedim konuyu kapattım bundan 2 hafta önce 3 günlüğüne bir yere gittim benim gittiğim gün de girmiş ve para Ödemiş bu siteye uygulamayı yüklüyor daha sonra tekrardan siliyor ve eşim yoğun bakıma alındı tedbir amaçlı Ben de dün telefonunu karıştırırken para ödediğini Ben yokken girdiğini kullanıp kullanıp tekrar uygulamayı sildiğini gördüm şimdi ben bu adama nasıl davranayım ne yapayım aklım çok karışık bugün ziyaret saati var gitsem  mi gitmesen mi bilmiyorum ve bu konuyu ailesine söylemeyi düşünüyorum sonuçta aldatmaya giriyor Ben hastalığımın peşinde hastane hastane dolaşıp çocuklarımı ihmal ediyorum ama gördüğüm muameleye bak ben bunu gerçekten hak etmiyorum sizce ne yapayım

7 Cevaplar

0 oy
(10,387 puan) tarafından
Siteye girmesi mi para ödemesi mi sorun anlamadım kapattım mevzuyu demişsin ama bence kapanması da o mevzunun sıkıntı. Tuhaf. Eşin neden yogun bakımda şu an değil çıkarsa sağ salim ben olsam sorar hesabını tekmeyi De basarım yani
(37 puan) tarafından
Siteye girmesi sorun madem baktın çıktın tekrar tekrar neden bakmak için para ödedin demek ki sürekli kullandığı bir uygulama. kalp krizi riskine karşılık yoğun bakım aldılar ciddi bir durum yok
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İlk gördüğünüzde neden çok normal karşıladiginizi anlamadım.O şekilde artık girmiyorum dediginde neden ikna oldunuz.Oyle bı karşılık görürse tekrar yapar tekrar tekrar yapar tabi.Nasilsa umursamıyor eşim der.Bundan sonra da devam eder gibi geliyor bana.Bosanmaya niyetiniz yoksa sessiz kalın .Boşanmayı göze alıyorsanız ortalığı birbirine katın.Hic normal bı durum değil yaptığı.
(37 puan) tarafından
Söz verdi yemin etti uygulamayı sildi telefonunda da hiç görmedim ikna oldum tabii kavga falan çıktı ama daha sonrasında konuyu kapattık ama şimdi ise gerçekten ciddi bir durum
(37 puan) tarafından
Ziyaretine de gitsem mi bilmiyorum içimden hiç gitmek gelmiyor
(1,016 puan) tarafından
Bence o adama ders verme zamanı gelmiş ama siz bilirsiniz yine...
0 oy
(56 puan) tarafından
Ben olsam hastaneye gider esime solerim bide laf solerim kendisinin ve beni sevsen oyle uygulamalara girmiezdin bidaha hastaneye yanina gelmicem sonucta gormek istemezsin beni en yakin zamandada bosnamaya kadr godecegini soleyip gozunu korkuturdum 
(37 puan) tarafından
Öyle bir şeyler söylemeyi düşünüyorum zaten ama kelimeleri toparlayamıyorum
(56 puan) tarafından
Sen hastaneye yanina gidince kelimeler kendiliginden dokulur zaten agzindan
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Gitmeyebilirdim kimse kusura bakmasin. O vazgecemedigi g.tu basi acik azmis kadinlar gitsin ziyaretine. Karisina soz verip yemin edip tutamayacak kadar kimden vazgecememis de girmis bi daha. Ayni seyi iyilesince yine yapacak bi yazacak iki yazacak sonra hadi bulusalimlar baslayacak. Boyleleri evli oldugunu bile soylemez ya da aramız kotu çocuklar icin birlikteyiz der. Ailesine de soyle rezil olsun. Gitme kiz bosver sinir oldum. 
(37 puan) tarafından
Bilmiyorum kararsız kaldım gitmesem mi ya da gidip laf sokup hemen çıkıp gelsem mi
(2,704 puan) tarafından
Yok bu sefer haksiz duruma dusersin hasta yataginda bana bunu bunu dedin sen de vicdansizmissin filan. Erkekler kendini swvunmak icin nerden vuracagini bilemez bazen. Kal evde hem merak etsin endiselensin dusunsum biraz
(37 puan) tarafından
Haklısınız evet eve gelmesini bekleyim
0 oy
(873 puan) tarafından
Bence gitme diyeceğim ama sonra zeytinyağı gibi üste çıkar git ama kısa dur bişey götür mesela su falan masaya koyarken de ki o uygulamaya para ödediklerin gelip bakar belki sana az daha para yatır de yardımını et laf sok çık orda bi düşünsün
(37 puan) tarafından
Kesin üste çıkacak zaten ama kararsızım ne yapacağım konusunda
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Bacım hele bir yoğun bakımdan çıksın sonra sen tekrar yoğun bakıma girdirirsin
0 oy
(574 puan) tarafından
Yoğun bakımdaki hastayla tartışılır mi bı şey olursa başına kalır ister istemez vicdan azabı çekersin.bekle çıksın sen değil başkasi gitsin bence ziyaretine ama sebebini bilmesin çıkınca biraz toparlayinca hesaplaş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
4 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
0 oy
3 cevap 115 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde sinos2194 (151 puan) tarafından soruldu

380,394 soru

11,389,618 cevap

34,895 kullanıcı

...