0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından

HAYIRLI SABAHLAR HERKESE. BEN YENİ DOĞUM YAPTIĞIM ZAMAN KAYNANAM YANIMA GELDİ BEN BANYO YAPMAYA GİTTİM ÇIKTIĞIM ZAMAN BİRDE BAKTIM Kİ KAYNANAM ÇIKARMIŞ GÖĞÜSÜNÜ BEBEĞİN AĞZINA VERİYO EMZİRMEYE ÇALIŞIYOR 

BEN GÖRÜNCE KAN BEYNİME SIÇRADI NE YAPIYOR SUN ANNE İLTİHAP FALAN GELİR BOŞ MEMEMYİ NİYE VERİYOR SUN DEDİM BİR ŞEY*****Z DEDİ BENDE SALAK GİBİ BİR ŞEY DEMEDİM ARTIK ŞU AN ÇOK KIZIYORUM KENDİME NEDEN O ZAMAN TEPKİ GÖSTERMEDİM DİYE :( ESKİDEN HER ŞEYE TEPKİSİZ KALIYORDUM AMA ARTIK ÖYLE DEĞİLİM EN ÇOK PİŞMAN OLDUĞUM KONUDA BU 

41 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Aynıı durumu yaşadım hatırlamıyorum kac aylikti bebegim 1 2 saatliğine bırakmıştım görüşünü vermiş tutmaması gerekiyormuş anneyi ayırt etmesi gerekiyormuş ama tutmuş diye toplumda herkesin içinde anlatmıştı niye böyle diye  şok oldum bozuldum ama bur şey diyememistim o zamanlar oldukça mantıksız davranış ve söylemleri vardı ama şuan iyuyiz çok şükür 
(21 puan) tarafından
Benim bebeğimde tutmuş tu ama daha Bi haftalık bile değildi yavrucak
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Suyu memesi çeker koparirdik heralde iğrenç ya cesarete bak 
(123 puan) tarafından
Valla sapık bu
(21 puan) tarafından
Ailecek değişikler
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Çok şükür kaynanam o tip insan değil

Allah ondan razı olsun 
(21 puan) tarafından
Ne güzel maşallah ❤️
0 oy
(5,091 puan) tarafından
Öyle bişey yapsa bir daha torununu kucağına alamazdı. Ne münasebet yani
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ay bu Kaynanalar niye böyle ya benimki yapmazdı ama yapsaydı çok kızardım 
(21 puan) tarafından
Bi bilsem derdiniz ne oğlunuzu ayrı tprunuznuz ayrı paylaşamazsın ruh hastaları
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ruh hastasi, nefret ederim soyle cahilliklerden densizliklerden. Muhtemelen cok buyuk tepki verirdim, bir daha da cocukla zor yalniz kalirdi.
(21 puan) tarafından
Haklısın, zaten bebeğimi yanında bırakmıyorum
(1,554 puan) tarafından
En iyisini yapiyosun, belli ki şuursuz bir tip.
(21 puan) tarafından
Aynen öyle İlecek öyleler
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Ben ağzını bile yırtarım. Asla tahammülüm yok. Aklı olmayan insan o hareketi yapar bende aklından zoru olana çocuk göstermem. O an kapı dısarı ederim ve asla görüşmem. Eşimde beni destekler adım gibi eminim. Bugün bunu yapan yarın neler yapmaz. 
(21 puan) tarafından
Benimde eşim arkamda olur Du tepki versem ama o an dondum kaldım Bi şey yapamadım
(1,985 puan) tarafından
Olabiliyor bazen insan o şok anında kalabiliyor.
0 oy
(86 puan) tarafından
Hiç bi şekilde iyi niyet değil psikolojik sorun göstergesi bu olay kimsenin aklına gelmez emzirmek durmasa dahi, bence asla yalnız bırakmam bir daha 
(21 puan) tarafından
Bırakmıyorum zaten o gün niye tepki vermedim bilmiyorum ama ondan sonra cesaret edemez böyle bir şeye
0 oy
(943 puan) tarafından
İzinsiz derken böylembir şeye kim izin verir ki? Öyle bir sahneyle karşılaşsam da kovardım muhtemelen evden sinirim geçene kadar da görüşmez konuşmazdım
(21 puan) tarafından
Haberim olmadığı için o şekilde açtım başlığı
0 oy
(909 puan) tarafından

Allah'ım geçende bir kadın aynı bu şekilde yazdı onunda kayınvalidenin emzirmeye çalışmış bu nedir ya porsuk memeliler ne b*k yemeye emzirmeye çalışırlar geldi gene bana benimkiler ben görsem çıldırırdım sanırım muhtemelen sana kâl gelmiştir bir anda öyle görünce ayyy gelde delirme porsuklar.

Hayır neden yani akli dengesi yerinde olan bir insan neden böyle bir şey yapmaya çalışır ki yok anam bunların aklını sorgularım ben
(21 puan) tarafından
Aynen öyle dondum kaldım ya niye emziriyor sun diyorum ağlamasın diye dedi dedim emzik yokmu
(909 puan) tarafından
İşte diyorum ya akıllarını sorgularım ben anlamıyorum herkesin çocuğu kendine ya valla böyle şeyleri okudukça tek kalmaya daha çok kafam yatıyor inanın ki bende korkuyorum bakabilir miyim diye bir büyük olsun diye ama yok ya bakarım Allah'ın izni ile uykusuz da kalırım yorgunda olurum ama yok cidden ben kaldıramam
(21 puan) tarafından
Ben zaten böyle olacağını bildiğim için doğuma bile çağırmadım evede gelme dedim bana hiç faydası da olmadı gece yine tek baktım ayrı odada uyudu sadece banyo yaptırdı

Oğluna ve millete yaranacak ya zorla kaldı yanımda
0 oy
(21 puan) tarafından
Eşim kaynanama kızdığı zaman da ne var bunda benimde çocuğum demişti manyak karı 
0 oy
tarafından
Ben de bebeğim 5 aylıkken zehirlendim bebeğimi 3 gün emzirmemem gerektiğini söyledi doktorlar bende emzirmedim zaten sütüm de çok yoktu bebeğim bıraktı emmeyi annemlere gittim yok emzir sen emzirmiyosun emzirsen emer bende yok anne diyorum ben nasıl emzirmedim bebeğim zaten ameliyat oldu bana çok ihtiyacı var zaten üzülüyorum emmedigi için falan yok bu hala ikna olmadı emzirsen emer emzir diye neyse eve donucem valiz falan hazırlıyorum bana diyoki sen doğru söylemişsin emmiyomus sen yokken ben denedim emzirmeyi almadı gogsumu diye ne münasebet çıldırdım resmen bu ne demek ya
(21 puan) tarafından
Annen mi yaptı bunu kaynanamı
tarafından
Kendi annem :(((
(21 puan) tarafından
Bi şey dedin mi peki
tarafından
Tabiki ne münasebet anne bebek emse ya bişey gelse ya bişey olsa sen nasıl bana sormadan böyle bişey yaparsın
(21 puan) tarafından
İyi yapmış sın valla
0 oy
(470 puan) tarafından
Kıskançlıkta son nokta 
(21 puan) tarafından
Kıskançlık mı dersiniz hiç böyle düşünmemiştim
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Aaa ne anlamis bundan igrenc ya bu nasil bi sacmalama artik yani kacinci seviye bu sapik mi cahil mi ap.tal mi bilemedim .
(21 puan) tarafından
Bahanesi bebek ağlamasın diyeymiş
(2,393 puan) tarafından
Emzik mi bu da veriosun deseydin hey allahim ya
(21 puan) tarafından
Emzik orda dedim emziği tutmadı diyo dedim senin göğüsüne iltihap falan gelse ne yapacak sın bi şey olmaz ölmez ölmez diyo bide
0 oy
(3,464 puan) tarafından
Daha neler kıyameti koparirim
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Onun sarkmış memesini alır gırtlağına sokarım 
(21 puan) tarafından
İstemsizce güldüm buna hshshahahhah
(3,230 puan) tarafından
Hahahahhaha
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Başlık bile midemi bulandırdı öyle bise yaptığını görsem cocugumu 40 gün suya yatırırım,nefret ederim öyle şeylerden 
(21 puan) tarafından
Maalesef öyle
0 oy
(163 puan) tarafından
Çocuğunuzla ilgili konularda sert olun ki kimse size sormadan hareket edemesin. Tam benim kaynamamin yapacağı bir salaklık ama benden korkar . Bağırır geçerim hemen ben . O yüzden birşey oldu mu sana sormadan yapmadım vermedim falan der . 
(21 puan) tarafından
Bende şu an öyleyim ama o zaman kalakalmıştım
(163 puan) tarafından
İnsan şok oluyor anlıyorum seni.  Benim kayinvalidemde misafir gelirfi. Millet kapıdan çıkmadan bebeğime gelen hediyeleri açardı . O kadar hediye geldi . Birini ben açmadım . Bende şok olurdum her yaptığına . Bide insan lohusayken ne yapacağını bilmiyor
0 oy
(48,808 puan) tarafından
memesini keserdim heralde.ay cok sukur akli.basinda kaynanam var
(21 puan) tarafından
:) benimde şu an kesesim var
0 oy
(697 puan) tarafından
Kavga sebebi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 303 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu