0 oy
733 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benimki üstüne basa basa annnnemmm diyor. Bilmiyorum ya bir garip hissettim kendimi 

53 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ya sevsin ne var ne güzel, evladının evladı o da annesı sayılır, kendı annemız söylese duymayız belkı, adı kaynana olmuş dıye herseyı batıyor 
(515 puan) tarafından
Yani o kadar müdahale fazlaymış ama.
(444 puan) tarafından
O senin bebeğin o şekilde senden daha fazla ilgilenmesine izin verme. Ben bu yüzden çok büyük kavga ettim. Zaten nereye gitsek bizimle geliyo sürekli bebeğimi alıp alıp gidiyodu uyutuyodu bin defa yapma dedim inadina yapti bende ortaligin agzina ettim simdi şükür karışmıyo. Gönül isterdi ki tartışma olmasin ama bazen bilerek yapiyolar. Şuan ise kızımı ben veriyorum kucagina 10 dk içinde benim işim var deyip kaçıyo. Ama çok seviyo onu biliyorum kızım diye seviyo bazen o an değişik geliyor bana da ama içimi döktüğüm için umrumda değil :)
tarafından
Katılıyorum yorumuna
(331 puan) tarafından
aaa kardeş vallahi benim kaynanamı anlatıyorsun. Sen net ol. Anne benim ilgilenmem bebeğime kokumu vermem lazım. Annesini bilmesi kokumda sakinleşmesi lazım de. Hatta benden başkası çok kucağına almasın kucağa alışmasın sadece bende sakinleşsin de. Aynı yemin ederim aynı kaynanam ben neler çektim ya. Hala daha çekiyorum
(515 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun kizlar
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Art niyetsiz bi sevme şekli ama yanlış 
tarafından
Eşim babaanne babaanne dedi yine üstüne basa basa annem dedi
0 oy
tarafından
Hayır sevmiyor kendi annemde sevmiyor o şekilde 
tarafından
Benim annem de asla demez
0 oy
tarafından
Rahatsız oluyorsanjz söyleyin bende istemezdim 
tarafından
Yediler he. Herkes siz gibi düşünmek zorunda mı senin kafan saçma asıl
(749 puan) tarafından
Yazık valla  hepimiz anne anne olcaz kanı kaynamış der ne varr.
tarafından
Bunun nesine yazık ya. Herkesin kendi annesi var. Annem demedi diye yazık mi oldu simdi. Sizinki nasıl bilemem ama bazıları inadına yapıyor ve annesi demesini istemiyorsa ddaha demesin. O zman dedesi de babam babam desin .
(749 puan) tarafından
Desin ne varr  diyordaa sevmesede sevmedi dersinizz  Allah sizin gibi kötü dusuncelilerden korusun valla.  Kimse cocgunuzu sevmesin
tarafından
Sevmesin çokta umrumda. Sevmek illa annem demekle mi oluyor. Ya sap sup operler ya saçma sapan severler. Sevmesin hiçte lazım değil. Asıl koti düşünceli sensin tanımadığın biri hakkında peşin hüküm veriyorsun sırf senin dediğini onaylamadı diye.
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Desin en olucakki annesi mi oluyo oyle deyince abartiyosunuz
tarafından
Abartma değil ama duyunca garibime gitti
(1,297 puan) tarafından
Valla benimki kuzum yavrum bebegim diye sever kurban olurum der devamli annem der hic zoruma gitmez hosuma gidiyo
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kaynanam annem kayınbabam babam diye seviyor benim daha çok hoşuma gidiyor 
tarafından
Benim gitmedi çok tuhaf hissettim
0 oy
tarafından
Yok  demez sadece nene kurban diyor;) ama çocuklarım da emeği çok derse sıkıntı olmaz b3mde 
0 oy
(515 puan) tarafından
Niye kız benim annem de annem diye sever bende eltimin oğlunu öyle severdim kanım akardı kaynanam kurbannn olduğum diye sever. Senin niye tuhafına gitti.
tarafından
Bilmem desin istemedim
(515 puan) tarafından
Bişey olmaz canım torunu işte içten seviyor bence. Yada kırmadan dillendir anlar belki.
tarafından
Eşim dedi daha fazla annem demeye başladı
(515 puan) tarafından
Bacım boşver desin. Takma benim büyük kızıma da derdi kızım büyüyünce babaanne benim annem var sen niye annem diyon senin çocuğun babam derdi :)
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Diyor ama çok ta takmiyorum sonuçta annesi benim desin varsin
tarafından
Öyle de ne biliyim duyunca bir garibime gitti
0 oy
tarafından
Sevio ne var bunda hatta kizim.ilk babanne diyemedigi zamanlarda anne diyip duruyodu benim annemede anne bana da anne babanneye anne derdi biraz büyüdü ve artk babanne diyo kaynanam da arada bi annem dio bazen nenesi yesin onu gbi seyler falan filan takilcak seyler degil bunlar :)
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Seviyor benim için problem değil ya kadının ağzı alışmış istemsiz çıkıyor :) inadına yapmadığını biliyorum farkedince babaannem diye düzeltiyor o yüzden sorun değil 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Nolcak ki desin annemm deyince annesi olmuyo o çocuğun zaten 

0 oy
(27 puan) tarafından
Vallahi benim ki de aynı çok takmamaya çalışıyorum onun annesi benim diyorum içimden :) 
0 oy
(721 puan) tarafından
Evet seviyor bütün torunlarin hep.öyle seviyor. Ben rahatsiz olmuyorum çok sevdiyinden öyle diyor onunda sevme şekli öyle :)
0 oy
tarafından

Göstermiyorumki sevsin  göremez  sevemez ..

0 oy
(326 puan) tarafından
Canım sevsin ne var bunda gerçek annesi olmuyo öyle diyince kaynananı sevmiyorsan ayrı ama normal bence 
tarafından
Hiç sevmem :)
(326 puan) tarafından
Ondan dolayı :) ama hoşnutsuz görünme ozaman inadına yapar
0 oy
tarafından
Kaynanam değil de görümcem seviyor  ben rahatsız olmadım hiç annem diyince annesi olmuyor ki :) 
tarafından
Öyle tabi de duyunca şaşırdım
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Babanne yesin diye sever genelde. Annem diye sevse garibime gitmez herhalde ben takılmam öyle şeylere.
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Sevsin ne güzel benim daha hoşuma gider 
0 oy
tarafından
Benim annem de kayınvalidem de annem derler arada. Kanlari kaynıyor ondan severken diyebiliyolar. Normal bence .

İlgili sorular

+1 oy
62 cevap 858 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,016 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,148 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 297 göst.