0 oy
1,109 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şuan nasıl yazacağımı bilmiyorum ne diyecegimide bilmiyorum geçen gece kaynanmla görümcem geldi eşim gelene kadar oturdular 12 ye kadar.odaya kıyafet almaya gittim ve duyduklarım Aynen şöyle. Güler (görümcem) çocuğun saçın alalım yaptıralım su DNA testini önceden de büyü yaptırmıştı saçı alıyorlardi girdim içeri Hemen sese aldım bunları. İçeri girdim o saaate bas bas bağırdım görümcemin saçını başını yoldum evin salonu saç oldu kaynana olacak bozuntu o arada çocuğu almış gitmiş görümcede kayboldu arada eşim geldi bu ne hal bu ev ne çocuk nerde. Hiç çıt açmadım ağzımı sadece ses dinlettim kalk dedi gittik köye eşim bunlara bastı küfürü annesine senin bizi başka yerden almadığın ne malum senin gibi birinden bn nasıl böyle iyi çıktım görümceme küfür etti tokat attı sizi bir daha evimde karımın çocuğunun yanında gormeyecm yeter artık karımın sezeryanli yerine terliği de attın bu kadın sana hiç bişey demedi heryerde rezil ettin gene bişey demedi sen git Kendi or...u kızına DNA yap bnm karım yakalanmadi adamlarla onun gibi dedi yılansin sen dedi Allah bildiği gibi yapsın Ölürseniz gomulursunuz isim olmaz bnm karım gibi namuslu yok bn güveniyorum ona dedi çocuğu aldık çıktık plazmaya kırdı vurdu gözü döndü. Annemlerin yanına evi taşıyoruz ev bulduk artık bıktık ve bn ne diyeceğimi de şaşırdım kafam durdu 

25 Cevaplar

+11 oy
(6,512 puan) tarafından

Afferim ullan enişte gerekeni yapmış valla :D hiç canını sıkma Allah'ın adaleti işte er geç tecelli ediyor 

-Reklam-
+8 oy
(7,981 puan) tarafından
Çok mutlu oldum nihayet birinin kocası arkasında sünepee değil gerekeni eşin yapmış artık birsey deme
+1 oy
(1,248 puan) tarafından
Nr bicim insanlar kizz bunlar 
+1 oy
(48,731 puan) tarafından
ne okudum ben ya gercek mi bunlar 
tarafından
Ne yani yalan mı onu demek istiyorsun
(48,731 puan) tarafından
banada esinin tepkisi abarti geldi.cocugu alip.gittiklerinde.niye tepki gostermedin
(119,461 puan) tarafından
bide koye diyo uzun yola nasi gonderiyo
tarafından
Çocuğu almış gitmiş yazmışım dimi
tarafından
Bn kendimmi gönderdim almış gitmiş yazmışım dimi
+1 oy
(9,262 puan) tarafından
Barii sezonluk dizi gibi olmus
tarafından
Bizim için final oldu.bitti gitti :)
+1 oy
(3,120 puan) tarafından
Ee sonunda dermişim yazmayı unutmuşsun.
tarafından
Hahahaha :))
+1 oy
(1,354 puan) tarafından
Kız zaten o çocuk kuzenindenmiş az önce yazdın ya ne diye onlarda suç buluyorsun ne b.ok olduğun belli değil 

Sen mi namuslusun kuzenimle beraber oldum çocukları bıraktım dedin ayy yeminle şizofrensin bütün postların yalan dolan baktımda nerenle uydurdun bunları sjsjjs
(4,668 puan) tarafından
Kuzeninden cocuk yapıp kocasının mı demiş yani. Tövbe tövbe ben ne okuyorum anlamadım.
(1,354 puan) tarafından
Kız yok atıp tutuyor öğlen post açtı kocamla ayrıyım ayrılmadan onu aldattım 4 çocuğum var biri kuzenimden falan yazmış içimi dökmek istedim falan diyor burdada başka konuşuyor şuan kocası hapisteymiş mesela öyle diyordu öğlen burda farklı yazıyor uyduruyor bir tarafından bu postta yalan belli
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Gerekeni eşin yapmış daha bişey yapma ne mutlu ki sana senin yanında olan bir eşin var gerisini boşver ;)
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Allah ıslah etsin öyle insanları ya eşin gerekeni demiş zaten uzak olun herkes kendi kapısının önünü süpürsun milletin namusuna göz dikmesin
0 oy
tarafından
Helal olsun abiye yemin ederim bu zamanda böyle birine denk gelmek rızık Rabbim yuvanıza daha daha huzur mutluluk versin inşallah her daim arkanızda böyle destek olsun 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Maşallah eşin arkanda şükret ben evliyken düğün günü adetliydim kayinvalidem olcak pislik eski eşimi arayıp o sana yalan söylüyor bakire değil o yüzden adet oldum ayağına yatıyor demişti ve eski eşim bi kere bile arkamda olmamıştı 
tarafından
Onuda istedi kaynana çarşaf gorecekmis . Bn gördüm özür dilerim altıma alan ben kocası ben size Bayrak gibi gösterecemmi git de kızıninkine bak çok merakliysan. Tabi geldiyse o kan dedi. Eşim de bıkmış taa o zaman belliydi işte
(3,669 puan) tarafından
Maşallah arkanda çok şükret
tarafından
Çok şükür canım çok şükür melek gibi eşim ALLAH bilir de cennetliktir belki de ama işte olmuyor böyle ya ne bilim bişey de bulamıyorum yazmaya
(3,669 puan) tarafından
Rabbim daim etsin canım
0 oy
tarafından
Helal olsun eşine 
0 oy
(4,510 puan) tarafından
Valla türk film senaryosu çıkar ha eşininde seninde tahammülunuz bitmiş anlasilan
tarafından
Ya canım daha neler nelerr ya ben buraya böyle kısa kısa geçiyorum işte. Nikahimda bile nikah defterini yırttı. Torunu anneannem yırttı dedi . Fotoğrafciya resimleri kaybettim de demiş. Daha çok şeyler. Bir tuhaf ya acayipp eşimde bıkmış taa başta belliydi de bn anlamadım işte o zamanlar
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Haklısın ama herkes helal olsun demiş. Ne olursa olsun vurmamalıydı. Evet çok ayıp etmiş görümcen ama bunun cezası tokat atmak küfür etmek değildi bence. Ama adına sevindim eşin desteklemiş seni. Hakkında hayırlısı olsun 
tarafından
Canım görümcem esime bu yıllanmış kaşarımı savunuyorsun dedi sinirden orayı geçmişim yazmamışım o zaman Tokat attı . Eşim arkamda çok şükür oda biliyo ailesinin ne olduğunu
(1,108 puan) tarafından
Senden için mi dedi bunu. Bir de kocana. Tamam benim eşimde vurmayı bırak daha kötü yapardı ama keşke sinirlerine hakim olsalar. Ama oda çok aşırı kaçmış. Bu saygısızlık ya. İyi olmuş ama kurtulmuşsun.
tarafından
Aynen öyle Cnm
0 oy
tarafından
Kız ses kaydı almak nasıl aklına geldi. Birde tam o DNA olayına nasıl denk gelipte ses kaydı aldin
tarafından
Cnm onların yaptığı artık kırkı bini geçti . İnkar etceklerdi doğal olarak derler miydi he evet dedik öyle diye. Aklıma da nasıl geldi şuan onu da bilmym :)
tarafından
Helal olsun. Tam orasina nasıl denk geldim. Onuda mrk ettim
tarafından
Ne bilim Allah'ın işi işte kalbim ne kadar temiz işte. Bide diyo kaynanm sen demek ki bizi dinliyordun orda
0 oy
tarafından
Helal olsun sana o an akıl etmişsin kayıt almayı eşine de helal olsun
0 oy
tarafından
Görümcene saldırıcsgina çocuğu alıp odaya kitleseydin sonra halletseydin işlerini ben kafayı yerim çocuğu alıp gitseler iyi eşin gelmiş 
tarafından
Aynen Cnm 12 de çıkıyor 10 geçe geldi nasıl bir gece yaşadım kendime gelemedim hala
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Helal olsun enişteye
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Senşn adına sevindim eşin gerekeni yapmış çok şükür 
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Eşin üstüne düşeni yapmış zaten ama yaşadığınız huzursuzluk çok kötü olmuş ya. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 232 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Dicleeeeee (56 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 369 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 325 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...