0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (842 puan) tarafından
Kavga sebebini aşağıya yazıyorum.  

Biz dün günden geldik kaynanamla.  Kaynanamgil yukarıda oturuyor.   Eşimde kayinpederim işten geldi diye bizdeki yemekleri yukarı götürüp ısıtmış salata fln yapmış biz o esnada geldik sofra hazırdı neyse herkes yedi.  Kızımda altına kaka yaptı bende durmadım indim aşağı o Sıra da eşim yukarıda mutfağı toplamaya kalkmış.  Kapının arkasında asılı olan 10 poşet kurumuş ve bayatlamış ekmekleri görünce sinirlenmiş. Demis bunlar ne böyle az ekmek alın günah değil mi gibisinden.  Kaynanamda sanane senin cebimden mi çıkıyor fln derken tartışma büyümüş eşim aşağı inmiş yalnız bu olanlardan benim bugün haberim.oldu. Bende bugün temizliğe başladım bi çamaşırlık vardı kızımı eve bırakıp onu çatıya götürdüm anahtarında kapının üstünde bıraktım.  Bi baktım kaynanam ve gorumcem eve girmişler oda ods geziyorlar.   Sonra kaynanam başladı bana yok oğlumu sen doldurup bana yolluyorsun  Oğlumun psikolojisi bozuk ya ben annesiyim benimle ekmek davası yapıyor onun kesesinden mi çıkıyor  Madem bu kadar sıkıntısı var almasın daha yürümemiş çocuğun 10 tane bisikleti var  Karının önünü anlamayıp gelip bana mi çatıyor  Yok babası elin bokuni temizlerken oğlu babasına destek çıkmak yerine araba almış  Yok babası elin bokuni temizlerken oğlu destek çıkmamış merdiven yaptırmaya.  Dedim banane bunda n benm birseyden haberim.yok git oğlumla tartış benimle ne ilgisi var geldin bana çattım diyorum bundan sonra kapıma gelmeyin  Benim bedduami almayin Gorumcemde pesinde çıktılar kapıya daha diyor sen dolduruyorsun dedim yeter düzgün konuş günahımı alma dedim.gorumcem yenge niye bağırıyorsun dedim defolun gidin ya gelip gelip huzurumu bozuyorsunuz dedim.  Kapıyı yüzlerine çarptım.  Sonra teyzeleri aradı bana akıl veriyor benm akla ihtiyacım yok yav bacılarım Allah icin elden ele dua edin Allah bu kadına akıl fikir ihsan etsin. Valla ben yoruldum  Evimden vurdu Isitmemden vurdu Cirkinligimden vurdu  Evladından da vuruyo bendeki sabırda bir yerde eski postlara da  bakabilirsiniz

Bende hiç günahım yokken gelip böyle davranması sonucu evine haftalarca gitmeme kararı aldım . Bugünde eşimin teyzesi geldi. Dünden geldiğini görünce bende bugünden erken saatten gittim arkadaşıma geç saatte de geldik yine çıkmadım yukarı.  Çıkınca boş muhabbetler gereksiz samimiyetler oluşacak ve ben tükürdüğünü yalamış olmak istemedim. Akşam yine gitmeyi düşünmüyorum yanlış mi yapıyorum sizce..?

5 Cevaplar

0 oy
(7,564 puan) tarafından
Küçük te olsan gelınde olsan büyük sevecek ki küçükte saygı duysun    
(842 puan) tarafından
Saygı görsem zaten en alasini gösteririm ama yok
-Reklam-
0 oy
(890 puan) tarafından
Ya sen bu bauatlamış ekmek mevzu daha eskiden yazmamış mıydın eşim bauatlamış ekmekleri görünce kavga etti annesiyle falan 
tarafından
Ben hak veriyorum açıkcası.mesafe iyidir.
(842 puan) tarafından
Hatalı olsam derim benim suçum var ama birşey den haberim yok gelen bana giden bana tosluyor
tarafından
Öyle olur zaten kendi çocuklarına yakıştıramazlar ee ne olmuş olabilir gelin doldurmuştur mantık bu
(842 puan) tarafından
Kız keşke yapsam keşke dersem de arkamdan konuşsunlar hakkıma girsinler ama yok yani
tarafından
Takma canım boşver eşin görüşmeye zorlamıyorsa oh en güzeli kafa rahat
0 oy
(4,687 puan) tarafından
Yoooo kaynanamda bana cehennemin dibine gel bu eve ölün gelsin dedi simdi kocamda dahil hiçbir kuvvet beni o eve sokamaz
(842 puan) tarafından
Beni dr işitme engelimden koca doldurmadan karı olamadan vurup duruyo bende damlayı son taşıran noktaya geldim çıkmama kararı aldım yanlış miyim
0 oy
tarafından
Haklısın mesafe her zamn için iyidir en iyisini yapıyorsun 
(842 puan) tarafından
Teşekkür ederim çiçeğim
0 oy
(307 puan) tarafından
Kesinlikle gitme canım eğer gidersen bidaha ki en ufak şeye sana daha büyük patlar. Tavrını belli et o konuşana dek konuşma ki ciddi olduğunu anlasın bidaha ağzından bişey çıkmadan iki üç defa düşünsün. Ben de alt üst kalıyorum kaynanamın yanlislarinda evine asla gitmem 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
0 oy
5 cevap 180 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 696 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,213 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu