0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar biz 4 kız kardeşiz ikimiz evli ikimiz bekâr neyse annemler diğer damada ölüyorlar az öncede beni aramışlar kardeşimin eşi mesaideymis diğer kardeşim de dışarda yemiş yemeği neyse dördümüz ( annem iki kiz kardeş ben );AVM'de yiyelm dediler bende hayır gelemem Ahmet (eşim) gelecek o bugün mesaide değil dedim bende çalışyorm bu arada sürekli evde yiyemiyoruz biz zaten neyse ee eniştem evde yesin dedi bende hayr dedm bir o da gelsin diyemiyorsunuz dedm sizi mi yiyecek dedim ve kaç defadır da diğer eniştemzle gittiler hep onla takılıyorlar gerçi ona beni bile değiştikleri olabiliyor bende gitmeyeceğim

3 Cevaplar

0 oy
(5,030 puan) tarafından
Bence haklısın ayıp ediyorlar öyle davranıyorlarsa
(79 puan) tarafından
Evet öyle yapıyorlar ben söyleyince de kıskanıyor durumuna düşüyorum, yazında dedim ki hep birlikte tatile gidelim dedim bana kızlar rahat edemez dediler ben kendimize ayırdım annemler gitti iki gün sonra arkasına kardesm eşi gitti bana açıklama yaptılar her şey tesadüf oldu diye ama ben kırıldım bir kere yani
(5,030 puan) tarafından
Neden eşinden hoşlanmıyorlar ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok haklısın... eşinle bir sorunları mı var sevmiyorlar mı ?
(79 puan) tarafından
Güya eşim beni eziyormus onlara göre ama asla öyle değil çok anlayışlı beni seven ailesine bile ezdirmez beni para hesabı sormaz aldığına verdiğime karışmaz öyle birisi
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin. Ayıp ediyorlar sende ona göre davran canım
0 oy
tarafından
Böyle kişilerin o damatla pek Sonu iyi olmuyor damat adayı bir süre sonra herşeyi  yüzlerine vuruyor çok gördüm çünkü 
(79 puan) tarafından
Bu biraz sessiz ama bende size katılıyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 262 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 547 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde sinemxx (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 402 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde sinemxx (79 puan) tarafından soruldu

379,621 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...