0 oy
376 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,194 puan) tarafından
Kızlar nasıl başlasam bilemiyorum çok iyi gidiyordum 13 kilo vermiştim bı sabah bütün dengem değişti 2 haftadır spor yapmıyorum diyet yapmıyorum muhtemelen 4 5 kilosunu tekrar aldım kendimi çok kötü hissediyorum krize giriyorum hiçbirseyden zevk almamaya başladım kebdimden nefret ediyorum boğazımi tutamıyorum çok gevsedim hantallastim niye böyle oldu kendimi toparlayamadim kendimi hiç iyi hissetmiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(891 puan) tarafından
Sanırım çok hızlı kilo verdin haliyle hızlı alman normal 
(2,194 puan) tarafından
Boğazımi tutamıyorum cnm ve evet çok hızlı aldım niye böyle oluyor anlamıyorum neden kilolu bı insanim neden yemek yemek değilde abur cubur tarzi şeyler hayatım sanki kendimi hiç iyi hissetmiyorum çok kötüyüm çok kiloluyum önünü almazsam daha da gidecek ama tekrar motive olamıyorum çok zor
-Reklam-
0 oy
(708 puan) tarafından
Bilincalti calismasi yap neden kilo veremiyorum gibisinden Instagramda esiin gunes var bir incele bence 
(2,194 puan) tarafından
Bakayım cnm
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Evet ya ben de ayniyim bi yemek istegi var. Normalde hayir yemeyecem derim arada gece bile yiyorum eskisi gibi. Dedim bu böule olmayacak.onca emek yazik günah veremesemde almayayim dedim iki gündür düzenli gitmeye calisiuorum.
(2,194 puan) tarafından
Bnde kendimi toparlamaya çalışiyirum umarım basaririm
0 oy
(160 puan) tarafından
Birden kilo verince bazı vitamin değerleri düşüyor keşke bi kan verseniz baksanız değerlerimize düşüş mu var bende birden 1 ayda 10 kg verince öyle olmuştum vücudum morardı bazi yerlerinde ceviz gibi kan verdim demir eksikliği çok dusuktu gerçi hala destek 6 ya kadr düşmüş 
0 oy
(7,683 puan) tarafından
Oluyor böyle diyet sonraları yeme atakları maalesef ama hiçbir şey için geç değil bence iki kilo ancak aldın psikolojik fazla aldığını hissediyorsun muhtemelen yarın yeniden dikkat et toparlanırsın bence.
(2,194 puan) tarafından
İnşallah cnm sağolasın
0 oy
tarafından
Bende her gün diyete giriyorum ve sonra bozuyorum şu nefsime biraz sahip çıksam en üzüldüğüm şeyde giydiğim yakışmıyor istediğim modelleri giyemiyorm
(2,194 puan) tarafından
Bnde öyleyim nasıl olacak bilmiyorum
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Maşallah azim etmiş 13 kilo vermişsin. Bende yaklaşık üç ayda 10 kilo verdim. Yavaş yavaş öyle birden değil, sporumu da yapıyorum oda yavaş yavaş kendime yüklenmeden. Günler aylar zaten geçiyor. Verdiğim kiloları görünce geri almamak için mücadele veriyorum. Canım bişeyler çekiyor evet ama aynaya bakıyorum elbise deniyorum fotoğraf çekiyorum tartıya çıkıp yanlış mı biliyorum diye kontrol ediyorum. Verdiğim kilo o kadar mutlu ediyor ki dahada motive oluyorum. Zararın neresinden dönersen kardır. Kilon kaç bilmiyorum ama eminim o 13 kilo çok fark etmiştir. 
(2,194 puan) tarafından
Onun bı kaçını elbette aldım tekrar motive olmak istiyorum umarım kendime gelebilirim
0 oy
(3,497 puan) tarafından
Eyvah eyvah arada duygusal açlık oluyor öyle zamanlarda açlık hissedince çok dışarıya yürü temiz oksijen al
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Neler yapardin ne yer icerdin niye biraktin sen guclu bi kadinsin13 kilo vermiwsin
(2,194 puan) tarafından
Sabah 8 de kalkar bir fincan kiraz sapı çayı içerdim biraz açıldıktan sonra 8:30 gibi 30 dk Leslie fitness yapardım sonra kursa gittiğim için evden çıkar 12 gibi eve gelir ilk kahvaltımı yapardım klasik diet kahvaltisi saat 3 gibi ara öğünde bı avuç kuruyemiş veya elma meyve tarzı şeyler  saat 7 de akşam yemeğini yerdim ekmeksiz zeytinyağı ile yapılmış yemekler az miktarda yemeye çalışırdım sonra dengesizlestim birşeyler oldu toparlanamadim
0 oy
(79 puan) tarafından
Canm ürün kullan bogazni tutamiyosan
(2,194 puan) tarafından
Tansiyonum var yoksa düşündüm ama korktum bu yüzden önermiyorlar
(79 puan) tarafından
Evet cnm hipertansiyonsa kullanamazsn
(2,194 puan) tarafından
Aynen cnm tamda hipertansiyon
(79 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm
0 oy
(10,850 puan) tarafından
Hızlı verirsen Hızlı alırsın bacı. Ayda 4 en fazla verilmesi gereken
(2,194 puan) tarafından
Bakalım umarım yeni bir düzen olusturcam
0 oy
(11,655 puan) tarafından
Canim çok.yemenin arkasında belki de psikolojik bi rahatsızlığın vardır hiç destek almayı denedin mi aynı şey değil belki ama ağır yaşamlar diye bi program var belki biliyorsundur obez insanlar eğer kilo veremezse doktor onları bi psikoloğa yonlendiriyor o şekilde diyete baslayabiliyorlar öyle bisi olabilir mi
(2,194 puan) tarafından
Tabi olabilir elbette tekrar bi düzen oluşturup kendine yön vericem en kısa zamnda
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Diyeti kendiniz mi yaptınız. Vitaminleriniz falan etkilenmiş olabilir. Kan tahlili verin bence
(2,194 puan) tarafından
Kendim yaptım evet hiçbir sağlık sorunu yaşamadım daha rahat daha aktiftim bıraktıktan sonra sütümde hep bı ağırlık var o halimle daha iyiydim
0 oy
(3,119 puan) tarafından
Bence yinede o kadar kilo almamissindir miden eski haline göre kuculmutur porsiyonlari diyet dönemine göre degerlendirdigin için öyle düşünüyorsun ama çok sıcak ter ile vücutta pek çok mineral kayboluyor su kaybı açlık hissini arttırıyor moralini bozma yarin sabah yeni bir motivasyon ile yaz sıcakların kullanarak Eylül sonuna kadar yine düzenli ve hızlı kilo vermeye bak .Bol su ve sıvı gida alımı ile ilerle sen daha önce yapmış kadınsın şimdi niye yapamayasin 
(2,194 puan) tarafından
İnşallah cnm sanırım hızlı kilo vermek bana iyi gelmiyor daha çok beslenme düzenimi aynı tutarak hafif miktarlarda vermem daha iyi olacak gibi
(3,119 puan) tarafından
Vücudunu en iyi sen tanırsın sana nasıl uygunsa ama daha once yapmissin yine yaparsın bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 372 göst.
6 Eylül 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Mevlanaa (4,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
0 oy
18 cevap 980 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.

385,974 soru

11,539,179 cevap

35,211 kullanıcı

...