0 oy
1,068 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle olan problemi çoğunuz biliyorsunuz bilmeyenler önceki postumu okuyabilir .

Kızlar eşimle aramı duzeltmedim içim almıyo soğudum resmen baya huzursuz durumdayız kaç gündür yaranmak için neler yapiyo ama nafile ben olayları ablama anlattım oda eşime yakıştırmadı öyle bi kelimeyi eşimi çok sever sayar ablam da yuvanı yık diyemem dedi yuva yıkmak kolay ama zor olan yıktiktan sonrası dedi bide çocuk var ablam dedi ayrilsan minnetin olmaz bende her türlü maddi manevi yanında olurum dedi senin o adamın bi sevgisine ihtiyacın var ondan da şüphe duyuyosan ayrıl ama iyi düşün dedi baya dertleştik ablama arada kaldım abla içim çok huzursuz dedim sonu boşanmaya cikiyo gibi sevgisin3 inancım kalmadi dedim ablamın eşinin çok yakın bi avukat tanıdığı varmış eşine anlattı eşiyle beraber ondan fikir aldılar oda arada küçük bi çocuk var hakim erteler durur işi  uzar dedi bi kelimeyle olacak iş değil eşi de istemiyosa baya çekişmeli olur demiş delil lazım demiş ablam olayları baya açmış avukatta eşinin kardesi daha ordaysa telefonu onların oturduğu odaya ses kaydını Açıp bıraksın duşa falan girsin çıkınca dinlesin belki bisey elde eder demiş aynısını yaptım kızlar telefon şarja taktim ses kayıt açtım  çocuğu eşimin ayağına verdim dedim duşa giriyorum çıkana kadar bırakma uyanır dedim baya duşta durdum çıktım telefonu aldım odaya girdim biraz susmuşlar sonra kaynim nasıl yapcaksin abi dedi eşimde bilmiyorum çıkmaza düştüm halletmem lazım ulaşmam lazım dedi kaynim da bu gidişle düğüne gelmezsiniz nasıl ulaşacaksın dedi eşimde yazarım yazmasına da şimdi onda durmuyosa mesaj falan eline koz vermiş olurum dedi kardesi de benden yazalım dedi oda senden de olmaz bi çaresine bakacaz dedi yengen biraz sürdürür bunu bende zaman kazanırım dedi bi b.kluk var kızlar bunda eşim ya konuştu ya yazdı ama bisey var bende ablama attım ablam avukata atmış yarın eşimin yengesini arıcam kızın numarasını isticem yengesi beni çok sever çok iyi birisi kimseye demez bisey kızı aricam ve Allah rızası için ne olduğunu söylemesini isticem inşAllah Allah korkusu vardır içim kıpır kıpır ama çok huzursuz karşıma ne çıkacak ne duycam bilmiyorum eşimden çok soğudum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

21 Cevaplar

+2 oy
(574 puan) tarafından
Eski sevgilisinin elinde delil msj var bence ve ulaşarak onları yok etmesini isteyecek.sizin kıza ulaşacağınızi düşünüyor olabilir öncesinde kendisi ulaşıp uyaracak belki de.aklima başka bı şey gelmedi niye kıza ulaşmaya çalışsın ki 
-Reklam-
+1 oy
(2,835 puan) tarafından
Az çok okudum biliyorum ama avukat nasıl ses kaydı istedi yasak ve delil olarak kabul edilmiyor diye biliyorum gizli ses kaydı almayı ben 
(3,713 puan) tarafından
Aynen öyle kesinlikle kabul edilmiyor. Hastanede çıkan kavgayı arkadaş videoya almış savcılık ses kaydı olduğu için kabul etmemiş.
(2,835 puan) tarafından
Evet evet delil olarak ses kaydına güvenmemesi gerektiğini söylemek istedim bende. Zor durum Allah yardımcısı olsun aklı ,kalbi başkasında olan adam kızın günahına girmiş bide utanmadan devam ettiriyor rezil.
(111 puan) tarafından
Kızlar ses kaydını delil olarak demedi zaten emin olursam peşine düşerim delil olarak biseyler yakalarım diye dedi ve emin de oldum
(2,055 puan) tarafından
Ses kaydı  boşanma  davalarında  delil olarak  kullanıldığı  için  sıkıntı  olmuyor
(3,181 puan) tarafından
Kız bekar mı canım
+1 oy
(8,933 puan) tarafından
Ne yapmayı planliyorsun boşanmayacaksan yada çocuğum babasız kalmasın diyeceksen hiç kurcalama 
(111 puan) tarafından
Boşancam tabikide
(8,933 puan) tarafından
O zaman bolca delil topla bu sürede çok zor biliyorum ama eşine karşı fazla sert girme ki açık vermesi kolay olsun
+1 oy
(2,726 puan) tarafından
Kıza yazma kesinlikle şuan.  Bak belli ki kızın elinde eşinle msjlari var belki de kız tehdit etti bunu . Veya senin Kıza ulaşacağını biliyor kızın da tüm msjlari atacağını biliyor.  Bu yüzden ( yazarım ama ya msjlar telefon da durmuyorsa boşuna eline koz vermiş olurum diyor
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Vay ahlaksız yaa bide çiçek falan alıp gelmiş yazmıştın 

Belli etme ara ara onları başbaşa bırak telefonuda yanlarina bırak çok delil topla kizida hemen arama bence eşine söylerse
(111 puan) tarafından
Bende kızı ailesine söylerim
(6,512 puan) tarafından
İşte iyice delilini topla öyle yap sonra eğer kızda karşılık veriyorsa rezil rüsva et
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Kızı arama şimdilik delil topla eşinin wasapını kendine bağla ses kaydı uygulaması indir eşinin teline elbet yakalaraın bi şeyler 
(111 puan) tarafından
Bildirim gider mi
(3,021 puan) tarafından
Hayir ama özellikle sohbet ayarlarına bakarsa senin mail adresini görecek. Böyle bir zamanda sık sık kontrol etme ihtiyacı duyabilir ama.
(111 puan) tarafından
Allah razı olsun peki kaç mesaj sonra gelir
(3,021 puan) tarafından
Her gece gün bitimi yedekleme yapar 00:00 gibi ondan sonra butun günün whatsapp yazismasi silemezse gelir.
(1,368 puan) tarafından
Samsung telefonlarda bildirim geliyor ayarlardan kapatabiliyosun ama esine mesaj geldiğinde o zaman da bildirim gitmez anlar. Iphone kullanıyorsa gitmiyo bildirim
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama kızı aramak ney degistrecek ? Henüz yazmamissa bile eşin ona ulaşmaya çalışıyor bu yetmez mi ? Allah onu ıslah etsin çok üzgünüm senin adına 
(111 puan) tarafından
Bişey değiştirmicek bosancam ama en azından bana bunu yaptı diye içim soğur pişmanlık duymam
tarafından
Şuanda böyle bir hamle yapma . Bekle eşinin kıza ulaştığından iyice emin ol boşluğunu yakalamaya çalış şerbet bırakmış gibi yap hatasını bekle şimdi kızı ararsın ikisi helal süt gibi üste çıkar daha bide seni suçlu çıkarırlar herşey elinde olsun bu konusmayi başkası için yaptım diye inkar edebilir eşin tam kanıt elde edene kadar bekle zor biliyorum ama dayan canım
0 oy
(33 puan) tarafından
Ya şasırdım bende öylesine ağzından çıkan bir kelime diye düşünmüştüm aldattığına ihtimal vermiyodum
(111 puan) tarafından
Bende vermiyodum çok kötüyüm
(33 puan) tarafından
Sıkma canını, Allah hakkında hayırlısı versin
0 oy
(2,153 puan) tarafından
Ayyyy eşinden ben bile soğudum dün çiçekle falan geldi diye biraz olsun acıdıydım pisliğe bak msj flan noluyo. Valla Rabbım yardımcın olsun canım çok çok zor bi durum kalbinin ağrısını hissedebiliyorum :((( çocuğun içinde çok üzülüyorum yavrum ya babasının bi hatası nelere maal oldu offf offf bu erkeklerin düşüncesizliği kadını da çocuğu da ne hallere düşürdü yaaa. 
(111 puan) tarafından
Bende oğlum için üzülüyorum yemin ederim çok kötüyüm ya nefret ediyorum yüzünü görmek istemiyorum
(2,153 puan) tarafından
Bizde eşimle 1 2 kez ayrılık noktasına geldikte o kalpteki ağrıyı biliyorum hele birinde hamileydim onu çifte ağrı hissedebiliyorum senin acını şuan. Allahım gönlüne ferahlık versin canım git güzelce bi abdest al namaz kılmasan bile otur seccadeye dua et ki Allah gönlüne ferahlık versin senin yolun nereye doğruysa oraya çizsin :((
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Şu yazdığın şeyler bile benim eşimle boşanmama sebeb olur emin ol benle evli ama kalbinde aklında başka kadın si. Ktir ederim bana kurban olsun g. Ötoş
(111 puan) tarafından
Bende  s.ktir etcem az kaldı
(1,347 puan) tarafından
En güzelini yaparsın oda sı Çılmış pok gibi kalsın ortada
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Ne kadar reziller ya diğeri de napıyon sen demiyo çanak tutuyor 
(111 puan) tarafından
Bana da hiç demedi yenge böyle böyle bisey olmuş aranızda diye hiç bilmiyo gibi günlerdir ona da hakkım haram zıkkım olsun
(1,895 puan) tarafından
Dermi hiç erkekler bu konuda çok koruyolar birbirlerini aynı b.klar çünkü
0 oy
(3,021 puan) tarafından

Sen bilirsin ama bence arama henüz karşılıklı aktif iletisimleri yok çünkü  ''yazarım yazmasına da şimdi onda durmuyosa mesaj falan eline koz vermiş olurum'' cümlesinden anladigim guvenli bağları yok aktif görüşmeleri yok 
Esin bir mesaj atmış (belki geleceğim görüşelim vs senaryo yazıyorum dikkate alma ) cevap gelip gelmediği bile belli değil.Hatta ona attığı mesajı sildiyse su an böyle bir durumda (sizin ilişkiniz bozukken ) mesaj atarsam koz vermiş olurum diye dusunuyor.

Ben senin de yerinde olsam eğer bosanacaksam 2 güne aramı düzeltirim azcik azcik triplenirim uzatmam düğüne giderim düğünün nesesine eğlencesine kapilirim yakalarsam bir açık anca orda yakalarım hemde kayıtlı.

(111 puan) tarafından
Ya ben duramam şuan bile gidip gebertmemek için zor duruyorum
(3,021 puan) tarafından
Valla mecbur dayanacaksin bunun başka yolu yok benden sana demesi delil istiyorsan bu yola taşları sen döseyeceksin
(3,021 puan) tarafından
Tüm hayatını geleceğini acabalarini belkilerini bir insanin (hatta bu halde olmanın dolaylı sebebi olan kişiye) ağzından çıkacak 2 kelimeye bırakacaksın yani valla çok ilginç nasil güveneceksin hayır yok dese inanacak misin ,evet var görüşüyoruz dese inanacak misin yada kocan benim peşimde arama diyorum arıyor dese inanacak misin neye kime güvenerek.Senin sorularının cevapları diğer kadında değil biliyorsun değil mi valla bu yazdıkların gerçekse bence daha dikkatli hareket etmelisin
(111 puan) tarafından
Allahim yarabbim insanı şu konuda nasıl yalanci durumuna koyabilirsin gerçekten hayret kim mutlu huzurlu yuvasını evini kocasını  kötüler şaka gibisiniz şaka
(3,021 puan) tarafından
Bak sana günlerdir yorum yapıyorum ustelik senin faydana olan yorumlar ☺️
cibizlayip 4 kelimelik cümleyi alıyorsun ve yazdığına bak ben sana yalancı demedim tutarsız  yazdığın için gerçeklik algının karışmış olabileceğini düşünerek yazdım öyle düşünsem ne diye uzun uzun cevap yazıp sana faydalı olmaya çalışayım.
O kadına güvenmeyecegin ortada nerden bileceksin dogru soyleyecegini avukatın gerçek deliller yerine seni dolaylı olanlara yönlendiriyor.
Bu olayda senin için bosanma kriteri ne onu düşünmelisin
-karşılıklı iletişim varsa ayrılırım yoksa devam ederim mi
-kadının karşılık verip vermediği önemli kriter verdiyse ayrılırım mi
-kocanın onu özleyerek hatirliyor olup sevme ihtimali ayrılmaya yeterli mi
-kocanın kadınla iletişime geçmeye çalışıyor olması ayrılmaya yeterli mi
Karar vermelisin hangisinden emin olmak istediğine ben kadınla alakalı kısımları doğru bulmadığını anlatmaya çalışıyorum ayrıca sana  iş esinde biter ha sen bu cümlelerde başka anlamlar çıkarırsan ben nediyim sana daha.
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Eğer kızla aralarında birşey varsa sizin kızı aramanız doğru olmaz eşinize söyler ve eşiniz bu işte tuhaflık olduğunu anlar kızı aramayın 
0 oy
(888 puan) tarafından
Hangi avukat der delil lazım ses kaydı açsın belki bir şey elde eder diye?

Şahsen boşanma davasında annem ile babamın elimde bir görüntü bir ses kaydı vardı ve ses kaydını kabul dahi etmediler?

Yani elbet şüphen olur ama avukat şüpheniz gidersin diye ses kaydı açsın demez kvkk diye bir şey var? Benim anlayamadığım bu 
(111 puan) tarafından
Ses kaydını delil için istemedi zaten iyi okursanız anlarsınız ses kaydında bisey duyarsam emin olursam peşine düşer delil toplarım diye dedi neyini anlamıyosun sanki yalan söylüyorum da bide laf anlatmaya çalışıyorum
(888 puan) tarafından
Neden bu denli asabi bir tavrınız var siz ne yazdıysanız onun aynısını yazdım.
"delil lazım demiş ablam olayları baya açmış avukatta eşinin kardesi daha ordaysa telefonu onların oturduğu odaya ses kaydını Açıp bıraksın"  delil lazım diyip telefonu ses kaydı alsın dediğin de biz ne anlayalım hanımefendi ki tek ben böyle anlamamışım bir sürü kişi aynı şeyi yazmış bence siz öncelikle düzgün yazın misal avukat böyle bir öneride bulundu peşine düşmem için diyebilirsiniz değil mi? Eğer anlaşılır yazarsanız dert anlatmak zorunda da kalmazsınız ha anlatmak istemezseniz de yoruma cevap yazmayabilirisiniz.
Elbet başınıza gelen olay güzel bir durum değil umarım güzel karar verirsiniz
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Direkt boşanma davası açın bırakın ne halleri varsa görsünler kızla görüsseniz ne olacak.Kucuk düşürücü bı muhabbet yaşayacaksınız.Allaha havale edin onun da yuvası yıkılır zaten eşinizle gorusuyorsa.Yanlarina kalmaz bu yaptıkları ne eşinizin ne o kızın ne de bunlara çanak tutan kayninizin.
0 oy
(99 puan) tarafından
Neden ulaşmaya çalışıyor kıza orasını pek anlayamadım ?
0 oy
(659 puan) tarafından
Adam o seviyorum galiba dedıgı kıza mesaj mı atmıs ben anlamadım tam eger oyleyse yazıklar olsun ona
0 oy
(362 puan) tarafından
Uzatmanın anlamı var mı bacım sogumussun akli başkasında ailen senin yanında yapacağın tek şey dilekçe vermek 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ne kadar yüzsüz bi adam. O kardeşi de az değil arkadan nasıl iş çeviriyor tam kolundan tutup kapıya kovulmalik. Zaman kazanırım ne demek ya resmen fırsat biliyo senin kuslugunu. Düğüne de gidemezsiniz dediğine göre düğüne gitmeyi onu görmeyi gözlüyomus . Ama aralarında bisey geçmiş kiza koz vermek istemiyo. Sen takip etmeye delil toplamaya devam et
0 oy
(264 puan) tarafından
Düğüne gidip kızın telefonunu ele geçiremez misin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde mimar.anne (7,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 476 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 846 göst.