0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Herkese günaydın. Kızlar bu sabah eşimi iş yerinden aradirlar bir saat geç gideceğini söyledi. Aramız limoniyrdi zaten. Beş kere ne oldu diye sordum hepsine de isim var diye zorladı ısrar edince söyledi bı arkadaşın cocugunun adresini buraya alcaz okul için dedi sonra akraba dedi. Tam olarak anlamadım açıkçası. Okul için çocuğun kaydı bizim ikamette goruncek. Sormak istedim şu kayınvalidemlede aynı mahallede oturuyoruz onlar niye almıyor hadi biz alıyorsaj bize herhangi bir zararı kötü biseyi olur mu bilmedgm için soruyirm bizim cocugumuz yok ama bir çocuk g9runecek yanimzda

4 Cevaplar

0 oy
(7,879 puan) tarafından
Çocuğun tek başına kaydını alamaz sizin yanınızda aile si ile birlikte gözükecek 
(54 puan) tarafından
Ailesiyle görünse bı sorun olur mu peki
(7,879 puan) tarafından
Hayır birçok insan bunu yapıyor sırf istediği okula göndermek için kaydını başka evde gösteriyor herhangibir şikayet olmadığı sürece sorun yok
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Gelip arastiriyolar gercekten ordami diye.
0 oy
(197 puan) tarafından
İncelemeye alınırsa eğer para cezası var öyle az bir şey de değil artık bu konuda denetlemeler de sıkı yani eskisi gibi değil 
(54 puan) tarafından
İnşallah gelir para cezası bana birşey danışmadan anlatmadan yapıyorsa cezasını çeker insallah
(197 puan) tarafından
Sen şikayet et o zaman madem gemileri bu kadar yaktın:) zaten böyle şeye tek başına karar da veremez anlamıyorum böylelerini
(54 puan) tarafından
:) anlaşılır mı acaba. Ya kim olduğunu da bilmiyorum hani bilsem derim ne güzel faydamız dokunur. Ne yapmaya çalışıyor anlamsdm. Beş defa sordum söylemediğini göre kizacagm bişe heralde. Belkide böyle bişey yok başka bişe hersegi bekliyorum artk bu kocadan
(197 puan) tarafından
Sen iyi bir anında sor bakalım o zaman öğrenirsin
tarafından
E devlete gir adresine kayıtlı olanlara bak bence canım ,doğru mu çıkar ortaya
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Annemler kardeşim için yapmıştı eğer bir sıkıntı olursa sizin için olmuyor kaydı alan kişiye para cezası geliyor çocuk sahibine 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 289 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
0 oy
13 cevap 381 göst.

378,318 soru

11,323,498 cevap

34,775 kullanıcı

...