0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde tarafından
5.1 görünüyor 3 dk kadar sürdü görünüyor inslalah kimsede bişey yoktur

12 Cevaplar

0 oy
(10,339 puan) tarafından
Sallantı ile uyandım kız sallıyor sandım. Tam unutuyorum korkusu siliniyor yine hatırlıyoruz böyle. 
tarafından
Bana da orta seviyeli sallanma diye uyarı geldi geçen sefer çok sallanmisti bu kez hiç hissetmetim ama Antebin diğer ucu sallanmis geçen sefer de orda hissetmemişlerdi sanırım fay hatları degisiyor
(10,339 puan) tarafından
Yeşilyurt u biz hissediyoruz genelde urfada canım iyi ki hissetmedin hissedince insan etkiyi atamıyor
tarafından
Antepde de genelde hissediliyor geçen defa baya korktum iyiki bunda hissetmedim
-Reklam-
0 oy
(8,200 puan) tarafından

İnşallah bundan büyükleri olmaz şuan bu büyüklüğe şükür eder olduk en azından böyle böyle yerlerine oturacaktır faylar :(

Geçmiş olsun 

tarafından
Ben hissetmedim çok şükür Allah korusun hepimizi insallah
0 oy
(247 puan) tarafından
Bu uzun sürdü evet Elazığ'da olmamıza rağmen burda olmuş gibi salladi
(247 puan) tarafından
Amin amin kardeşim ya korkularımız bitsin biran önce kazasız belasız:((
tarafından
Bu korkular artık zor biter
(247 puan) tarafından
Geçecek inşallah cnm Allah merhamet edecek inşallah zor zamanlar dan geçiyoruz bizde Bingöl korkuyoruz bı Maraş depremi kadar etkilenecez dediler Bingöl kaç gündür sallanıyor hem oradakiler için hemkendimiz için çok korkuyorum daha 6 Şubat atlamadik bı haftalik lohusaydim şimdi yine korkuyoruz:( ama duaya satılmaktan rabbim siginmaktan başka çaremiz yok :(
tarafından
Çok iyi anlıyorum bende kızımı hiç ayiramiyorum yanimdan
(247 puan) tarafından
Benim iki oğlum daha var okullar açılıyor o zaman kan kustum resmen büyük oğlum okula gidiyordu ya okulda olursa diye neler neler geçiyordu ordaki kardeşler için Malatya'da ki kardeşlerin için birşeyler yapmaya çalışıyorduk şimdi gene depremler başladı okullar da açılıyor korkuyorum valla nerdeyse gidip destek alacam yani çocuklarıma yansıtıp korkutmak istemiyorum ama büyük oğlum sekiz yaşında anlıyor anne korkma diyor :( tek duam Rabbimden bir daha hiç bir ile hiçbir kardeşime böyle bir felaketi vermesin Rabbim çünkü hem sizlere hem kendimize ağlıyorduk :(
0 oy
(4,637 puan) tarafından
Urfa da tokideyim koltukta otururken hissettim geçmiş olsun herkesr
tarafından
Sağol canım bu defa ben hissetmedim
(191 puan) tarafından
Bende urfadayım hissedildi ya rabbim yardim etsin bizleri korusun
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Rabbim.korusun:(

tarafından
Aminnn :(
0 oy
(57 puan) tarafından
Urfa da hissedildi tam unutmaya çalışıyorm derken yine hatrlatiyor kndini bizlere sonumuz hayr ola gerçekten
tarafından
Maalesef artık unutamıyoruz
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun telefona  bildirim gelmiş 5.0 diye 
tarafından
Evet baya sallanmis yine
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Deprem surmesede biz hala sürüyor zannediyoruz 

Sabah o sesle uyandığımda 3 yaşındaki oğlum kulaklarını kapatmış titriyor du yatağında

Psikolojimiz alt üst yaşama sevincimiz kalmadı kaygilarimiz çok fazla
tarafından
Kıyamam :( çok şükür benimki daha 7 aylıktı o zaman hicbisey hatirlamiyor
(4,983 puan) tarafından
Çok şükür canım
Kizlarim odalarında koşuyor hepimiz yatak odasında toplanıyoruz ve Herkese de söyledik yatak odasındayız diye birsey olursa orda olduğumuzu bilsinler diye
tarafından
Allah korusun ya bende hamileyim ama kızımı yanimdan ayiramiyorum doguncada hep beraber uyuycaz
(4,983 puan) tarafından
Allah im toprağımıza bir sakinlik versin inşallah
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Allahım ne bitmek bilmedi ya rabbim korusun hepimizi izmir deyim burda olursa korkusu var 2020 depremini unutamadım sizler daha çok zor durumdasınız rabbim bu çekilen çilelerin mükafatını en güzeliyle nasip etsin biran önce de depremler son bulsun
tarafından
İnşallah aminn :(
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bu kez uyarı falan gelmedi bana ekmek almaya çıkmıştım o sıra olmuş ama geçen gün Kayseri de olanı baya hissettim 
tarafından
Evet onda bende çok korktum
0 oy
tarafından

Rabbım sen koru :(

tarafından
Amin canım iyice bozuldu psikolojimiz
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Her gün devm sagolsun çocuk uyutmuyor uyutsa deprem korkusu uyutmuyor Allah yardım etsin herkese 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,103 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 191 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,282 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 576 göst.