0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Gördünüz mü bilmiyorum kadın katar kütür beyaz bi kil duvar yiyo canım çekti resmen. Toprak ve patates kabuğu da çok hoşuma gidiyor kokusu. Yiyen oldu mu bu tarz şeyler hamileyken. Zararı olur mu? 

4 Cevaplar

0 oy
(3,904 puan) tarafından
Yok artık yaaaaa... Bunun hamilelikle alakası yok bacım. Sakın da yeme. Patates kabugunu anlarım bir nevi de gerisi yok artık. Üstelik 3 bebek doğurdum doktorum aşermek diye bir şey olmadığı konusunda uzun uzadıya anlattı. Ki ben de aynı fikirdeyim.
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benim en çok buz çekmişti ☺️☺️☺️ yiyordum durmadan
0 oy
(92 puan) tarafından
Hamilelikte kireç toprak buz gibi şeyleri yeme isteği demir eksikliğinden kaynaklanır. Toprak vesaire deil de bende kışın ortasında buz yerdim sürekli hatta iki doğum düştü bi dışım kırıldı o yüzden. Doktoruma sordum demir eksikliğinden dolayı bu tarz şeyleri yeme isteği gelir dedi. İlaçlarımı düzenli kullandım kan değerlerim düzelince artık canım hiç cekmedi
0 oy
tarafından
Vücutta ki vitamin eksikliğinden kaynaklı oluyor canım o tarz yeme istekleri. Benim annem kardeşime hamileyken yemiş hep. Doktor bırakın ihtiyacı var demiş. Sigara külü filan yiyormuş bir de. Hoşuna gidiyormuş tadı. Bıkana kadar yemiş. Bende gördüm tadı çok kötüymüş ama. Yenilebilen kil olarak satılıyor. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde halidee (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,418 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 701 göst.