0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (846 puan) tarafından
Kızlar bugün yemekte kültür mantarlı fırın yemeği yaptım mantarları en son ekledim az tereyağı koydum çukurlarına 10 dakikada mantarla pişirdim ve tüm mantarları ben yedim lakin demin annemle telde konuşurken abin mantar yemiş zehirlenir mi korkuyorum diye anneme söylemiş evdede yalnızım içime evham doldu ya ağlıyasım geldi sizce olurmu öyle bişi

3 Cevaplar

0 oy
(846 puan) tarafından
Kızlar cevap verebilir misiniz ?
-Reklam-
0 oy
(322 puan) tarafından
Ben hep sote yapar çoluk çocuk yeriz çok şükür bi sorun olmadı.  
(846 puan) tarafından
Az pişmiş olsa bile zararsız mı korkuttu ya
(322 puan) tarafından
Olsa olurdu kız nolucak.  Alerjin yoksa ilk yemiyosan korkma ha bide mantara guveniyorsan
(846 puan) tarafından
Hiç alerjim olmadı daha önce şimdi hamileyim ya ben ondan bu tedirginlik
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Kaç saat geçmiş aradan olsa şimdiye belki olurdu ,ayrıca kültür mantarı bilinen bir yerden aldıysanız karışma ihtimalide yok ki zehirlenesiniz.Korkmayin int araştırma yapmayın sabah kadar uyuyamazsıniz☺️
(846 puan) tarafından
O yüzden bakmadım googleye zaten hamileyim diye endişe ettik anneme kırıldım evde yalnızım yani abim demişse içinde kalsaydı demeseydi
(3,000 puan) tarafından
Yemek istemekte de haklısın ,tedirgin olmaktada haklısın annenin duyarsız davranmış olmasında da haklısın ama korkma hiç birsey olmaz bu saatten sonra.Gida zehirlenmesi bir kaç saat içinde belli ederdi kendini.Sen güzelce yat uyu dinlen
(846 puan) tarafından
Allah razı olsun ♥️ Cok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 183 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu