0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 2 buçuk yıllık evliyim hep bekledim düzelir kaynanamlarla aile apartmanında yasiyoruz eşimle yuvami temelinden sarstilar engel olmaya çalıştım başaramadım hep gorevlerimi yerine getirdim saygıda kusur etmedim her işlerine kostum ama karşılığında hep nankörlük eşimde onlarin tarafında üstelik suan hamileyim ilk zamanlar esim hep arkamdaydi çok dolduruşa geliyor şuan hamilelikte sürekli stres yasiyorum son aylarim ne olur akıl verin eşimin ailesinden oturu böle olduğunu düşünüyorum çok baskı uyguluyorlar ihtiyacımız olduğunda maddi manevi beş kuruş destekleri yokken karışma hakkına sahip olmaları çileden cikariyor esim çok anneci sonradan daha bağlı oldu beni elde edince o kıymete biniverdi ben bu yuvada nasıl cocuk buyutucem annem sahip cikmio gitcek yerimde yok esimi de seviyorum hala ama soğumaya da başladım yalan yok korkuyorum cocugumun bakımına yetişmesinde de karışırlar diye lutfen dua edin bizimle ugrasmalarindan bıktım gün gün psikolojim bozuluyor bu çocuğa bende baska doğru duzgun bakcak kimse yok hanede birde ev babasının taşınıp gitmek için bile elimizi kolumuzu bağladılar kiralar çok pahali 7 8 bin esim asgari ücretle calisio 

4 Cevaplar

0 oy
(7,744 puan) tarafından
Rabbim ferahlara çıkarsın tez vakitte.
(29 puan) tarafından
Amin cumlemizi
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla cnm senin gibiyken eşim ve kaynanam yüzünden sinir krizi geçiriyordum oğlum büyüdü hala aynı emin ol değişen bişey olmayacak eşinden bitiyor herşey ya tamam yada devam dıcek inan oğlumu büyütebe kadar neler çektim neler en son ayrılma kararı aldım annemi aradım gelin benı alın diye bir hafta orda kaldım aramadım sormadım sonra baktı olacak gibi değil en sonunda ağızlarına etti de yerlerini bildiler esini bir şekilde yanına çek yoksa işin zor
(29 puan) tarafından
Anneme mi gitmeliyim yani almio ki kadin yanına nasıl ikna etcem başka türlü acaba siginma evine mi gitsem
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun insanı rezilde vezirde eden eş
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Annen neden almıyor yanına başka ailenden kimse yok mu 
(29 puan) tarafından
Sevmiyor bni istemiyor hayiryok

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 67 göst.
18 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Ebruyaa (370 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 480 göst.
15 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Yasmin6547 (464 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 683 göst.
7 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokefram (8,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
14 Haziran 2024 Aile kategorisinde Zzeynebim (36 puan) tarafından soruldu

397,189 soru

11,879,711 cevap

35,995 kullanıcı

...