0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım oğlum oldu evdeyim hep sizin gününüz nasıl geçiyor sürekli geziyor musunuz naparsiniz tanıdık kimseler yok komşular selam vermez değişik bir yer Antalya sıcağı birde sizde neler bebekleriniz varsa nasıl gün geçiyor kendinize zaman ayırıyor musunuz 

18 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
valla gurbette degilim cewrem akraba dolu ama kimse kimseyi sewmiyor birbirine gitmiyor en guzeli herkezden uzak olmak emin ol 
(249 puan) tarafından
Sen ne yapıyorsun tek başına mi oturuyorusun eşimin akrabaları da hep düşman birbirine herkes herkesten kaçıyor bende evde oğlum var artık onla kaldım
(351 puan) tarafından
ewet tek oturuyorum canim iki cocugum var onlarla gun bitiyor annem yakinimda zaten
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Kimsen yok burda Mardin'e gelin geldim Antep'ten o kadar sıkıcı ki bunaldım artık üst katta kaynanam var oraya gidip geliyor sadece o kadar 
(249 puan) tarafından
Çocuk var mı canım olsa da insan sıkılıyor ya valla
(762 puan) tarafından
Birtane var ama oda çok yoruyor beni sen neredesin peki
(249 puan) tarafından
Antalya canım
0 oy
(636 puan) tarafından
Tüm gün bebek ev işi derken geçiyor bi yere çıkmam eşim gelince onla cikariz günlük mutlaka hem cocuk hava alsın hem değişiklik olsun diye 
0 oy
(119,348 puan) tarafından
etrafimda komsu bile yok gebelde evdeyim bazen cikip yuruyom oyle yaa
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Gurbette değilim. Ama gurbette gibiyim 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Herkesten uzakta harikayim mutluyum. Kimse gelmedin gitmedin diye gönül koymuyor. Evimde yiyip iciip yatıyorum. 
(249 puan) tarafından
Çocuk var mı canım
(2,762 puan) tarafından
Var tabi ki ikinciye hamileyim. İlkini de kendim büyüttüm. Gönlüme göre kimsenin karışmadığı bir çocuk oldu. Yani bu uzaklığın kıymetini bil lutfen
0 oy
tarafından
Malatya'dan Çorum'a gelin geldim benim için çok zor kalabalık bı ortamda büyüdüm birden yalnız kalmak çok zor oluyo gerçekten 
0 oy
(35 puan) tarafından
Bende antalyadaykm canım iki yıllık evliyim yavaştan alıştım ama evdeyim hep .
(249 puan) tarafından
Çocuğun var mı canım
(35 puan) tarafından
Evet bir tane kızim var canım
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bazen slkllyorum ama iyiki uzagim diyorum akrabalar kayinvalide falan cekemezdim  oglum 18 aylik hergun parka cikariyorum hergun dus aldiriyorum evin isi falan oyle zaman geciyo esim izinli olunca bizi disari cikariyo parka gideriz tatli yemrye gideriz oyle vakit geciriyoruz ama oglum ilk dogdugunda cok zorlanmistim cok uykusuz kalmistim ama yine bin şukur varlığına ❤
0 oy
(1,022 puan) tarafından

Bebek kucukken daha kolaydi hersey yatiyodu surekli oyun bilmez emer uyurdu tv izlerdim full programin biri biter biri baslardi. Ama ne zamanki kizim buyudu daha da zorlasti hersey evde vakti geciremiyoruz surekli is uretiyorum kendime oda oyalansin diye disari cikartiyorum bol bol 19 aylik oldu cok sukur ama gunlerim saate bakmakla geciyo cunku yalniz vakit gecmiyo bi turlu  

Tv acmiyorum hic bu arada 
0 oy
(13,040 puan) tarafından
Bende gurbetteyim bugün anneme geldi 15 gün kadar kalacağım kız kardeşim geldi polis Şırnaktaydı 
0 oy
tarafından

Kızımla oynuyorum anca öyle geçiyor zmn çok sıkıcı :ermm:

0 oy
(410 puan) tarafından

Gurbette değilim bende annem beş dk yakın bana benim akrabalarım eşimin tarafı herkes çok yakın arabamız var çok şükür hiç kimse gelmeyince bizde gitmiyoruz beş tane dayım var bı kere çıkıp gelmediler esiminkilerde öyle iki amcası var hep biz gittik onlar iki üç kere gelmiştir sadece eşimin halasinin oğlu var onlarla çok iyiyiz gelip gideriz benim yasimda kızı var muhabbet sariyo onlarla valla kimse kapını calmayinca evden dışarı çıkma çocuklarımla eşimle evde vakit geçirmek daha iyi geliyo bana iki oglum var canim sıkılınca esime söylerim gezdirir o yeter bana annem de gelmez bacilarim da oyle degisik bı aile yapimiz var :D en iyisi evde vakit geçirmek 

0 oy
(1,758 puan) tarafından
Ev işleri, bebekle ilgilen, Netflix derken akşam oluyor.
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Akrabalar var esimin ama pek gorusmuyorum herkesin bir ygunlugu var zaten tasinacagiz nasipse gezersek de birlikte geziyoruz az insan cook huzur iki tane de pasam var yetiyorlar gun boyu zaten
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Ailem akrabalarım hepsi yaşadığım yerde ama yanlızım ücretsiz izne ayrıldım iki çocuğumla evdeyiz gündüz ev işi  eşim akşam gelince de parka, halı sahaya gideriz. Eşim en büyük destekçim o kadar.
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Sürekli evdeyim esimin insafına kalırsa götürurde giderim bazeen kaynım gorumcemler le görüşürüzoiknik falan o kadar ama genelde evdeyim ya 
0 oy
(879 puan) tarafından
tek başıma evde geçiyor bebek yok dhaa 35 haftalık hamileyim  tanıdık falan yok eşim de bütün gun işte kafa yicemm artk
(249 puan) tarafından
Herkes aynı yazmış ya valla

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,399 göst.
0 oy
19 cevap 366 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde melikeili (48 puan) tarafından soruldu
0 oy