0 oy
162 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (409 puan) tarafından
2 bebeyle 3. De karnımmda şükürler olsun üzerimden bir yük kalktı bana desteklerini esirgemeyen başta eşim ,k.vslidem ve anneme buradan teşekkürlerimi sunuyorum:)))

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kürsü konuşması yapmışsın bacım hayırlı uğurlu olsun 
(5,227 puan) tarafından
Ahahah yorumların süper ya :D
tarafından
Teşekkürler canm
(409 puan) tarafından
Ahahahaa hakettim bunu bence Teşekkür ederim :D
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Maşallah canım tebrik ederim ☺️
(409 puan) tarafından
Saol canımm :))
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Çok tebrik ederim canım başarınlarının devamı da gelir inşallah üni flan da okursun. 
(409 puan) tarafından
İnşallahh aslında geçen yıl tyt .ayt sınavlarına girdim kazandım ama açık derslerim oldgu için kayıt yaptıramadım hayırlısı inşallah istiyorum
(2,098 puan) tarafından
Ne güzel canım bu yıl tekrar denersin
0 oy
tarafından
Vayyss inşallah atanma sevincini paylaşırsın burda canim
(409 puan) tarafından
Aminn teşekkür ederim canım:))
0 oy
(92 puan) tarafından
Hayırlı olsun bende geçen sene kovuldum :))))
(155 puan) tarafından
Nasıl yani ?
(409 puan) tarafından
Geçmişolsun yaa :d teşekkür ederimm
(92 puan) tarafından
Kayıt yenilenmeyince otomatikman silindi:)))
(155 puan) tarafından
Aabooo ben 6 yıl sonra yeniledim biseh olmadı nfjfjfnfnfn
(92 puan) tarafından
12 sene önceydi kız
0 oy
(155 puan) tarafından
Mrh hayrlı olsun benimde kredim 102 oldu bu sefer şimdi 170 geçerse bnde mezun olucak miyim
(155 puan) tarafından
Bnde diploma alicam diyorken gülüyorlar mPcan diye artık uniyde okumam onun sıvaları çok zoor lise diplamasi ilerde 10 yıl sonra fln işimi görür oda belki ddjfjfjjf
(409 puan) tarafından
Ben ortaokul dan sonra medreseye gittim 5 yıl okudum gel gör ki hiçbir resmi belgem olmadıgından hiçbir resmi yerde görev alamıyorum ne bi cami ne bi subyan kursu ne bi okul vs. Ben alayım köşede dursun çocuklar hayırlısıyla büyüdğklerinde ben de istiyorum biryerlerde görev yapmak hem aldığım bilgiler ziyan olmaz hem de bi gelirim olur sigortam vs. Rabbim ömür verirse inşallah . Sen de öyle düşünme benim okulda bi kadın vardı 53 yaşında bi azimle geliyordu ne yapacak o yaştan sonra dimi bakarsan ama öğrenmenin okumanın yaşı zamanı yok sen al belki önüne bi fırsat çıkar bilemezsin bazen öyle anlar denk geliyor insana :)) hakkında hayırlısı olsun inşallah
(155 puan) tarafından
İnşallah canim inşallah Allah razı olsun Rabbim sanada hocalık nasip etsin emeklerin boşa gitmesin inşallah
(409 puan) tarafından
Aminn:))
(155 puan) tarafından
:..............

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 605 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 359 göst.
9 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,119 göst.
0 oy
11 cevap 310 göst.
13 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nrdn91 (1,847 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...