0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Bende eşimin işinden dolayı tek kalıcam 1 yaşındaki kızımla kızlar iyimi nasıl olur zormu sizler nasıl yapıyorsunuz bi sorayım dedim size çevrenize güveniyor musunuz psikolojik anlamda nasıl güzel birşey mi kızlar? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim iş yüzünden şu ara sabaha karşı geliyor ya hiç gelmiyor bende tekim kızımla hava serinleyince dışarı çıkıyoruz bilrikte yemeğe gidiyoruz yada akşam koksumla yürüyüşe çıkıyoruz 14 aylık benimkide biz gayet iyiyiz gün içinde gelip kızıyla da ilgileniyor geçiyoruz öyle :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rahat rahat kal kız hiç korkma okuma yazman vardır diye düşünüyorum acik durumda ambulans vs. Yada çarşı market işini görebiliyosan gerisi ondan iyisi Şam'da kayısı rabbim kolaylık versin ben 3 sene yalnız yaşadım babası oğlum 2,5 yaşında geldi görevden 
(1,028 puan) tarafından
Kız aynı durumdayız bende 3 sene yalnız yaşıycam görevden gelene kadar
tarafından
Rabbim sağ selamat kavuştursun cnm valla kolay diyemem ama çokta zorlanma gez toz eğlen çocukla kapanma benim 1 sene Corona dönemine denk geldi eşim hiç gelemedi
0 oy
tarafından
Eşim öğlen 12.40ta çıkıyor gece 12.20de geliyor ama bu zaman diliminde genelde tek başımayım. Bazen çıldırasım geliyor. Sabrediyorum. Çok yoruluyorum. Uyusa da biraz otursam diyorum. Öyle diye diye zaman geçiyor işte. Bir bakmışım saat 23.30 olmuş çocuk uyumak istemiş uyutmuşum oturmuş eşimi bekliyorum. 
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Eşim yokken yatağımda yatamıyorum. Çok boş geliyor. Ev anlamsız istemsizce her yerde onu arıyorum. Gece sürekli üzerini örterim bebeğime kalkınca eşime de bakıyorum bi bebek gibi üzeri hep açık ve deli yatıyo :) evde tek kalmaktan korkuyorum bebeğim iki aylık ve bazen çok huysuz burnumdan getiriyo
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Biz doğudayken asker eşleri özellikle çok kalırlardı öyle alışmışlardı her işlerini görmeye birbirleriyle de tanışıklardı sürekli birliktelerdş hanımlar ama zor tabii ki 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 368 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 444 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.