0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benle kızım kalıyoruz evde yanlızım korkuyorum ne yapsam ki kızımda 21 aylık 

31 Cevaplar

0 oy
(5,277 puan) tarafından
Ben kaldım hep son bir aydır kalmıyorum eşimin vardiyası geçici olarak değişti ama bir ay sonra gene gece vardiyası başlayabilir . Korkma bacım koridorun ışığını aç netten komik videolar izle kafan dagilir
tarafından
Öf inanır mısın kokudan uyuyamıyorum
tarafından
Bende yanlızim beyninde kurma uyursun
(916 puan) tarafından
Ahh ahh biz kadınlar bende aynısını yaptım sksjsj
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Hiç korkma. Kapını kitle, koridor ışığını yak. Nas ve Felak oku. Kızına sarıl ondan güç al ve uyu :)
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyo ev 5+1 koridoru var fotbol sahası kdr eski püskü bir ev 4 balkonlu yani bu koca evde bende 2 çocuğumla kalıyorum biri 6 yaş biri 3 yaş bende çok korkuyorum odalar çok fazla 2 tuvaleti var birini kullanmıyoruz her gece yatmadan o tuvalete kdr bakarım Ayetel Kürsi okurum iyurun 
tarafından
Kız han gibi ev de napionuz sizin mi kira mi
Ama çok büyük ya 4 balkon ne anacim
(13,824 puan) tarafından
Aboo aynennn ben olsam ben de korkarım ki bnde korkuyorum apartmanda hırsız yakaladi eşim ondan snra korkmaya basldum
(7,926 puan) tarafından
Yok cnm ne yazık ki bizim değil kiraciyim ev eski kirası uygun diye tuttuk
0 oy
tarafından
Kaldığım zamanlar oldu tabi ama kapıyı bacayı iyice kitleyip öyle uyurdum
0 oy
(63 puan) tarafından
Bn hep kalıyorum cnm bu arada korkuyorsan Bizim burda şey derler eşinin kirli (terli vb ) atletini yanına koy derler ya da yastığının altına makas koy derler korkmamak için 
0 oy
tarafından
Ben hep kalıyorum canım sıkıntı olmuyor duanı oku Allah korur inşallah 
0 oy
(852 puan) tarafından
Bnde tek kalıyorum dua oku bol bol yapacak bisey yok
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Eşimin işi yüzünden 6 ay tek kaldım gece gündüz:) korkmuyorum alıştım ama artık gitmiyor şükür de evde
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Ben iki çocuğumla yanlızım canım bir buçuk yıl olucak eşim sadece izne geliyor. 
0 oy
(340 puan) tarafından
Eşim görevde geceleri bizde yanlız ben lokusalikta çok korkuyordum şimdi alıştım bu süre zarfında yanlız kalma olurmu 
0 oy
tarafından
Canım tek kalmak korkulacak endişe edip kafaya takılacak bir mesele değil. Kendine bu konuda vesvese verme eğer korkuyorsan her akşam 7 Ayet-el Kürsi oku.
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Haftalarca geceli gündüzlü tek kaldığım oldu görevlere gidiyor eşim 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ben kaliyorum alisdim artik zaten 
0 oy
tarafından
Yıllardır tekim vala eşim nöbete gidiyor bende kızımla tekim alışamadım daha bazen halen korkarım vala
0 oy
(616 puan) tarafından
Oğlum da 2.5 yaşında 5 gündür eeşim  şehir dışında yalnızız. Korkmuyorum şükür. Aklına kötü şeyler getirme. Bak evladında yanında gerisini önemseme
0 oy
tarafından
Niye korkuyosun bacım bende kalıyorum eşim vardiyalı calisiyo bigun gündüz ertesi gün gece sonra 2 gün evde oluyo ben 3 aylık oğlumla yalnız kalıyorum hiç aklıma kötü bişey getirmiyorum erkenden yatıp uyuyorum yatak odamın kapısını da kaatiyorum 
0 oy
tarafından
Ayetel kursi oku canım 3 defa ferahlatır, korkunu alır, evini seni, bebeğini korur. Hamileliğim boyunca geceleri tektim şimdi doğum yaptım 2hafta oldu eşim sürekli başıma birini bırakıyor ya annem ya annesi ya görümcem sürekli evde biri var. Lohusa kadın tek kalmazmış iyi değil derler diye tek kalamıyorum ki bende inanmam öyle şeylere mecbur tek kalan bir sürü insan var. Ama o kadar çok özledim ki tek kalmayı. Alışınca tek kalmaya yalnız kalmaya insan evde başka biri olunca bunalıyor. Artık ağlıyorum tek kalmak istediğim için daralıyorum çünkü böyle. Çok şükür gücüm kuvvetim sağlığım yerinde bebeğime kendim desteksiz bakabilecek durumda ve güçteyim. Bu zamana kadar herşeyimi kendim yaptım, kendim hallettim bunu yaparım dedikçe hayır olmaz lohusa tek kalmaz diyorlar. Hep diyorum tut ki farklı bir şehirdeyim ve yakınlarımın gelmesi zor o zaman ne yapıcaktım diye de öyle bir durumda değiliz diyip duruyorlar. 
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Ben çocuğum doğduğundan belli eşim gece leri ise gittiginde tek kalıyorum salonun ışığını açınca oğlum uyumuyor çok aydınlık oluyor diye bende mutfağın ışığını açık bırakıyorum karanlık olnasin gece kalkarım filan korkmim diye elhamdulillah oğlum 11 bucuk aylik
0 oy
(7,358 puan) tarafından
korkmam eşim 1 hafta geceye gider tek kalırım ben
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Demekki kişilikler farklı 3 yıldır eşim gece çalışırdı nedense hiç korkmazdim dua oku kapını kitle kim ne yapabilir ki. Esinide evde olmadığını kimseye söyleme 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 221 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 362 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 456 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.