0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben yapıyorum ancak salonin avizesi kırık bı kösesi onu komple sökmek istiyorum ancak erkek işi gbi geldi bana ve elektrikçi sanırım halledebilir duy falan komple cikicak çünkü 

9 Cevaplar

+1 oy
(119,455 puan) tarafından
bi mutfak giderini söktum basima gelmeyen kalmadi avizeye tovbe ellemem
tarafından
Özele bekleniyorsunuz
(48,713 puan) tarafından
noldu o lavoba ☺️
len parcayi bulamadik bambaska bi parca aldik ayy yukari ciktim yatiyom sabah sana foto atim 2li lavabom 1 e distu ustelik altina legen koydum akitiyo ☹️
(48,713 puan) tarafından
benim akitiyodu kova koyuyodum bide kokuyodu gunluk dokmezsem ay çok zor oluyo usta cagirsaniza
burda ustayi nerden bulcaz soyledim ben nerden buluyum yaparim dedi nsh yapti mahvetti atti bide idare edelim diyo
-Reklam-
0 oy
(6,330 puan) tarafından
Babam sağolsun babam yapıyor o işleri 
tarafından
Şuan bana lazım yardım edecek ama yalnızım:(
0 oy
(663 puan) tarafından

Heytt be güçlü kadın olucaz derken pehlivan olduk maşallah ajsjsjd :D 

0 oy
tarafından
Kocam elektrik teknikeri ona rağmen priz sök tak avize tak çıkar yıka bu işler bende ☺ 
(48,713 puan) tarafından
çırak gibi ☺️
tarafından
Vallahi bak evdeyken priz çıktı 10 kere dedim tamam tamam dedi yapmadı en son ben taktım şimdide konteynerde priz az herşey elektrikli ilave 3lü tak diyorum 4 aydır bügün yarın diyip duruyor az kaldı onuda ben yapcam ☺
(48,713 puan) tarafından
bende banyo ve tuvalete derz çektim cekerken gelmis dikilmis aferin demek bana bisey olsa yapabileceksin diyo küfür eder gibi gecende mutfak ve banyo tavanini boyadım cok su koymusum akti hep onu bekledim yirmi dakika sonra bir kat daha gec gelcem ben dedi ☺️☺️☺️abisiyle annemlere gitti marangoz abisi biseyler vardi onu yapmaya mesaj attim naptiniz diye sıkıldiysan gel yazmis sanki bos bos oturuyorum evde de gidicem ☺️☺️☺️
tarafından
Değişik bu kocalar değişik ☺☺
0 oy
(48,713 puan) tarafından
denedim camlarini söküp yikiyayim diye yerinden cikti kaldi öyle ☺️☺️☺️
(48,713 puan) tarafından
kafan rahat en azindan ☺️avizeler alinirken ben gitmedim esim aldi kafasina gore camlilar 4 lu uclu cikmiyomus yapiskanliymis meger ☺️
0 oy
(266 puan) tarafından
Avizede sokerim priz de takarım giderde temizlerim süpürge motorunu açar silerim temizlerim zor değil ki 
0 oy
(7,316 puan) tarafından

Eşimle araba tamir eden ben :D avize basit kalıyor:silly:

0 oy
tarafından
evi bozar tekrar yaparim ama elektrik isine girmem. Allah da kendime dusurmesin diim
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ben yapıyorum cnm duy degistiriyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mai (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 175 göst.
16 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde mehcab (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,496 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 364 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,454 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...