+6 oy
974 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Burası fikir alışverişinde bulunmak için dert sorun sıkıntı anlatmak için kurulan bir platform değil mi ? Neden bazıları sorulan sorularla dalga geçmeyi seviyor ? Size göre küçük olan sorun belki karşıdaki için büyük bir sorundur. Herkes aynı mı sonuçta? Grup içinde grup kurulmuş birisi küçümsemeye baslayınca diğerleri ardından geliyor resmen. Hani bir kaos olsada tartışma olsada izlesek gibisinden. Hepimiz kadınız ne bu dalga geçme merakı. Birbirimizi tanımıyoruz etmiyoruz. Sorduğum soru sizin için basit birşeyse cevap verme gibi bir zorunluluğunuz yokki pas geçebilirsiniz görmezden gelebilirsiniz. Hepimizin belirli bir yaşı var. Belki sizden küçüğüm yada büyüğüm. Bunu bilmeden dalgaya alıyorsunuz insanları. Gerçekten çok ayıp. Ayy buda birşeymiydi ayy buda sorunmuydu bilmem ne. Belki yaş olarak küçüğüm belki bazı şeyleri bilmediğim için sizlerden akıl alıyorum. Böyle dalgaya almak yerine güzelce hayır yaptığın yanlış yada hayır haksızsın yada haklısın demek daha mı zor geliyor? 

Gerçekten bazen kadın kadının düşmanı olabiliyor. Çok çok ayıp. İnsanı bir soru sorduğuna pişman ediyor bazıları resmen 

23 Cevaplar

+6 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Postunu gördüm yazmadım 

Orda yorum yapanların bir çoğu bu durumda kocasına dünyayı dar eder buna yemin ederim ama ispatlayamam çünkü bir çoğunun postlarını biliyorum 
(13,202 puan) tarafından
Kanka sen de haklısın da sen ne zaman aradın 40 kere eşini? Gerilim de arabada unutmuştu hepimiz merak etmiştik. Ki sana saygısından biliyorum eşini böyle bişey yapacak insan mı değil. Sen hayatından endişe ettin bacı kocasını kesmeyi düşünüyor. Aradaki fark bu bence
tarafından
Kesme kelimesi lafın geçişidir aslım ama bak demiş başka şüphem var diye benimkini 63 kere aramıştım uyuzu aklım gitmişti birşey oldu diye
(56 puan) tarafından
Bunun bir arkadaşı vardı. Nefret ediyordum o adamdan. Görüşmesini kesmesi için az uğraşmadım. Kumarbazın teki. Birkere benimkiyle beraber gitmiş oynamaya. Benim akılsız da bir kereden birşey olmaz diye oynamış. 45 milyar batırdı. Ve bana duyurmadı. Ben bunu 4 5 ay sonra öğrendim. Çok kavga ettik. Ayrılmak noktasına geldim nasıl o masaya oturup oynarsın dedim. Bilmedim şeytana uydum birdaha olmayacak dedi. 3 senedir görüşmüyordu eşim.
Geçenlerde eşimi aramış numarası bile yok bu kim dedim. Ferhat aramış dedi. Neden arıyor seni yine dedim. Kumar oynamış 300 milyar batırmış bir miktar borç istiyor dedi. Sakın dedim vermeyeceksin o adamla görüşmeyeceksin dedim. Kem küm etti. Ee yazık o benim çocukluk arkadaşım falan dedi
Yine aynısı olacak diye endişeliyim. Görüşüyorsa eğer benden gizliyor. Öğrenmemi istemiyor

Bunu yorumlarda da belirttim. Lütfen tam okuyup anlayın öyle cevap verin
(13,202 puan) tarafından
Sonuçta kargoları eve getirdiyse şüphe ortadan bir nebze kalkmalı bence. İki bardak çay bir saat yapar zaten.
(13,202 puan) tarafından
Diğer postu okudum sadece incelemedim. Bu yazdığınızı da buradan okuyorum. Basit bir kıskançlık gibi geldi. Tavsiyem açık oynayın kartlarınızı. Herkesin insanı bunaltmadan yönetimi olur. Sınır koyarsanız siz de böyle sıkıntı edersiniz.
-Reklam-
+2 oy
(473 puan) tarafından
Gercekten gurup olmuslar burda dedigin gibi katılıyorum ayy buna küsülürmü ayy bunun için kavga çıkarmi belki bizim icin büyük birsey. Burda birisi birsey dedimi koyun gibi birbirlerinin arkasina takılıp gidiyorlar.
+1 oy
(6,516 puan) tarafından
Kusura bakmada adam telefonu açmadı diye kesmeye kalkman kadar saçma bişey yok ne bekliyordun aynen kes  kavga et  dememizi falan mı 
(6,516 puan) tarafından
Ula ben ne yaptım snsnnsns adam akıllı yazmayan o yorumları tek tek okuyamam ki  
Şukufe sen ne biçim dünürsün benden yana olman lazım hain gacı
(6,982 puan) tarafından
Ama dünür sen de hiç rahat durmuyorsun ne işin var bu saatte yat uyu :D
(6,516 puan) tarafından
Acıktım dünür senin gelin Yeni uyudu saolsun şimdi gidip aç karnimi doyurcam :)
(6,982 puan) tarafından
Gelinime laf yok :)
Afiyet olsun dünür ben de kaçar  :))
(6,516 puan) tarafından
Geline laf söyletmeyen tek kaynana yürüü beee sjsjjs

Hayırlı geceler ❤️
+1 oy
tarafından
Ohooo günaydın bura böyle keser bicerler seni heleki yeni kullanıcı ol seni pis harcarlar ama dostları olsun tık demezler buraya sakın aldanma burda aslan kesilen kocasının yanında kedi kesiliyor 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ama takacak başka şey bulamamış gibi olmayacak şeyleri dert ediniyorsunuz. Üstelik sizin kargolarınızı almaya gitmiş. Sağ duyulu diyorsunuz da belki gerçekten unuttu adam. Pire için yorgan yakmak bu
(56 puan) tarafından
Hayır şüphe ettiğim bir durum var dedim yorumlarda açıkladım hatta neyden şüphelendiğimi. Buna rağmen dalga geçilmez ki.
(13,202 puan) tarafından
Dalga geçmek ayrı şey tabi.
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kavga edebilir endişelenebilirsin ancak kesmek ne bileyim kapıya koymak abartı sonuçta merak etmişsin vs vs
0 oy
tarafından
Ben seninle dalga geçmedim beni dahil etme :) aslinda kimse seni kırmak istememiştir bence ama sende kendini daha fazla strese sokma sonuçta senin kargonu almaya gitmiş yanlış anlamadiysam 
(56 puan) tarafından
İnşallah sağolun
tarafından
Gereksiz gaz verip daha da sorun çıkarmasın diye öyle yazmışlar ama açıklamayı posta yapsa herkes hak verirdi zaten
(56 puan) tarafından
Gaz vermeyi geçin dalga konusu yaptılar. Eğlence çıkmış kendilerine öyle söylüyorlar. Yapılan şey çok ayıp.
(7 puan) tarafından
buda olabilir ama yok bunun icin kavga çıkaranlarda varmış diyenler bile var cok saçma bakın bayan once ario esi taziyedeyim diyo aradan yani burada insan çelişkiye düşer taziyede az kalip telefonlara bakmamasi garip ve kimsede gözleri kapalı inaaz eşine bole bi konuda yani kadının üstüne boşuna gitmişler. Kim olsa şüphelenir bide biz baysnlr ellerimiz huyunu biliriz ne yapar ne yapmaz bide sole bi huyum vr günlük hayatta bile esi ararım bi kaz bakmadan üst üste ararım acana kadar öyle yani bilmem ben haksız hiç bulmadım arkadaşımizi
(56 puan) tarafından
Ufak bir unutkanlık baya gerilim yaratıyor.
Aslında yorumlara hep yazdım da görmediler sanırım. Görmedikleri için yüklendiler hepsi
0 oy
(6,982 puan) tarafından
Eminim aynı postu biz açsaydık sen de abartmışsın derdin ki herkes aynı fikirde.
(56 puan) tarafından
Herkese aynı şeyi yazmayacam. Lütfen bir önceki posta girin ve diğer yorumları okuyun. Orada şüphe ettiğimi ve şüphelendiğim durumu da açıkladım. Yoksa bende biliyorum bir insan durduk yere aranmaz 40 kere.
Hatta arkadaşın birinden konum bilgisine mi ne bakılıyormuş. Söylemesi için rica ettim ben bilmiyorum çünkü
(6,982 puan) tarafından
Ama biz soruya göre yorum yapıyoruz eğer bunu belirtmiş olsaydın o zaman çoğu kişi sana hak verirdi.
(56 puan) tarafından
İşte ufak bir unutkanlık nelere sebebiyet veriyor görmüş olduk
0 oy
(865 puan) tarafından
Aslında herkes kesecem nefsi müdafaa olurmu diyişine karşılık bu şekilde yaklaştı bunun için en fazla kücük bir trip atabilirsin yani kesmek öldürmek kadar ne yaptı ki okuduklarımda birsey yok 
(865 puan) tarafından
Bence bunu baştan yazıp diğerini özet geçmeliydin kuzum K. Bakma mesele buysa haksız değilsin şüphelenmek normal
(56 puan) tarafından
Estağfurullah:)
Peki birşey sorsam size ?
Google konum geçmişi mi ne oluyormuş ona nasıl bakabilirim nereye gittiğini nasıl öğrenebilirim bir fikriniz varmı?
(865 puan) tarafından
Telefonu iPhone ise zor ama androitte gmail üzerinden var o
(56 puan) tarafından
Android telefonu eşimin. Nasıl bakacam gmail den
(865 puan) tarafından
Tabi konum geçmişi telefonunda aktifse bilirsin değilse kaydetmez ben fotoğraflar kısmından bakmıştım kendi konum geçmişime gmail fotoğraflar
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Önceki postu sonuna kadar okudum yorum yapmak istemedim sanki biraz o anlık öfke gibi gelmişti. Şimdi burayı da okudum demekki sorun baya buyk iyice sinirlenmiş kırılmış dedim sonra yorumlarıbi gördüm suohelerim filan demişsin gittim postuna geri yorumları buldum kesinlikle haklısın canım hele ki şüphen de en küçük bir doğruluk varsa az bile yaomissin
(56 puan) tarafından
Ne yapacam nasıl öğrenecem bilmiyorum elim kolum bağlandı resmen
0 oy
tarafından
E. Haksizdin ne deseydik sana bos yere gazmi verseydik
(56 puan) tarafından
Bunun bir arkadaşı vardı. Nefret ediyordum o adamdan. Görüşmesini kesmesi için az uğraşmadım. Kumarbazın teki. Birkere benimkiyle beraber gitmiş oynamaya. Benim akılsız da bir kereden birşey olmaz diye oynamış. 45 milyar batırdı. Ve bana duyurmadı. Ben bunu 4 5 ay sonra öğrendim. Çok kavga ettik. Ayrılmak noktasına geldim nasıl o masaya oturup oynarsın dedim. Bilmedim şeytana uydum birdaha olmayacak dedi. 3 senedir görüşmüyordu eşim.
Geçenlerde eşimi aramış numarası bile yok bu kim dedim. Ferhat aramış dedi. Neden arıyor seni yine dedim. Kumar oynamış 300 milyar batırmış bir miktar borç istiyor dedi. Sakın dedim vermeyeceksin o adamla görüşmeyeceksin dedim. Kem küm etti. Ee yazık o benim çocukluk arkadaşım falan dedi
Yine aynısı olacak diye endişeliyim. Görüşüyorsa eğer benden gizliyor. Öğrenmemi istemiyor

Bunu orda yorumlarda da belirttim. Lütfen iyice okuyun anlayın. Gaz verilecek durum yok tavsiye istedim pişman oldum
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Burası öyle canm kaç kişinin canını yakmislardir 

Zaten kadın kadının düşmanı 
(56 puan) tarafından
Kesinlikle öyleymiş anlamış oldum
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Yani kendi adima sana hak vermek zorunda miyim? Olayi anlatmissin haklimiyim haksizmiyim diyosun. Haksizsam haksizsin deyin diyosun. E haksizsin soyluyoruz sonra yine post acip cemkiriyosun. 

Suraya karsit fikirleri tolere edemeyecekseniz konu falan acmayin kardesim. 
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Canım bu şüpheni postta yazsaydın daha iyi olurdı herkes tüm yorumları okumuyordur bence. 45 bin az değil hissettiğin doğruysa gerçekten kötü olmuş yazık fln demiş demek ki borç veresi var gibi
0 oy
(9,544 puan) tarafından
Posta karşılık post açmak da moda oldu yani 
(9,544 puan) tarafından
Alttaki yorumunu okudum, bunu postta belirtseydin kimse alay konusu etmezdi ama sen sadece ablasına gitti diye defalarca aramış kadın konumunda göründün umarım düşündüğün şey değildir eşin gerçekten telefonu unutmuştur
(56 puan) tarafından
Konum geçmişine bakılıyormuş telefondan. Nerden bakıldığını bilmiyorum. Siz biliyor musunuz?
Ablasının mahallesi belli. Ordan görünür mü nereye gittiği baksam?
Bakmayı da bilmiyorum ki nere girecem nasıl yapacam fikrim yok
(9,544 puan) tarafından
Sen Google gir geçmişe tıkla. history.Google.com yazan yere tıkla ordan aşağıya in. Telefon da. Ne yapmış ne etmiş hangi uygulamaları açmış neler aratmış çıkar ordan diğer adı Google etkinliğim
(56 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun.
(9,544 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Tut kocanı kes mi deseydik Allah aşkına telefonu açmadığın için,bu kadar takılcak post açmasın burda, isteyen istediği şekilde yorumda bulunur sizi rencide etmeyecek şekilde 
(56 puan) tarafından
Bunu yorumlara da yazdım fakat görmediler. Dalga geçilmekle meşguldüler çünkü.
Ufak bir hata nelere sebebiyet verdi görmüş olduk
(3,888 puan) tarafından
Herkes yorum okumak zorunda mı postu okuyup cevap verip çıkıyor, postuna yazsaydın  sıkıntını ona göre cevap alırdın tekrar post açıp atarlanmazdin ayrıca bu kadar takma insanları.
0 oy
tarafından
Çoğu kişi yoruma yazdığınız "Eşim arkadaşına uyup kumarda para kaybetti. Yine onunla görüşüyor diye düşünüyorum" kısmı okumamıştır benc. Çünkü genelde açıklama kısmına bakıp yorum yapıyoruz tek tek yorumlara bakmiyoruz ya. Orada bi karışıklık olmus. İnsaAllah düşündüğün gibi değildir canım.
(56 puan) tarafından
İnşallah.
Konum geçmişi mi Google geçmişi mi ne bakılıyormuş telefondan. Ona nasıl nerden bakabilirim bilginiz varmı ?
tarafından
Google arama geçmişine mi bakmak istiyosun?
(56 puan) tarafından
Hayır telefondan konum geçmişine bakılıyormuş. Gmail üzerinden. Hani nereye gittiği falan görünüyormuş. Buna bakmak istiyorum
tarafından
He Yok onu bilmiyorum ben.
0 oy
tarafından
Bunlar böyle ogrenms ol sende canım benim 
0 oy
tarafından
Burası öyle bir denizki girdinmi boğulursun 
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Postuna şimdi baktım. Taziyeden arabaya geçince insan bir aramaz mi hayatım kargolarini da alıp geleceğim diye.  Haklısın bence bu havada kalan zamanlarda bir nane çıkıyor 

Diğer konuya gelince de bosver ya bu kadar ciddiye alma burayi poncik kalbini çok kırarlar.  Burası matruska gibi emin ol açtıkça başka şey çıkar açtıkça. Insanin aklı hayali qlmqz :)

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 1,223 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 106 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Sed.bey (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yakamozzzz (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
27 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Fairytalee (2,398 puan) tarafından soruldu

378,999 soru

11,344,579 cevap

34,809 kullanıcı

...