0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (810 puan) tarafından
Biz altı senedir batıda oturuyoruz onlar doğuda yani memlekette bugün kaynanayla konuştum onlarda Bizim buraya taşınacaklarmis iş imkanı vs var diye ben çok huzursuz oldum bide bu şahısla sekiz senedir konuşmuyorum yani evlendiğimden beri gidip kaynanama benim hakkımda keşke senin kocan benim kocam olsaydı demişim güya tövbe tövbe o derece fitne fena bir insan ve ben bunu duyar duymaz herşeyimi kestim okadar yüzsüz bir insanki kaç kere aradı konuşmak için konuşmadım direk engelledim ve şimdi buraya taşinacaklar ben onlardan kaçıp buraya geldim yine gelip dibime gireceler bişey olacak eşimi çağıracak offff ne yapım ben siz söyleyin başka yere mi taşinayim 

12 Cevaplar

+3 oy
(3,186 puan) tarafından
İstedikleri yere taşınabilir ler 
-Reklam-
0 oy
(231 puan) tarafından
Bence başka bi yere taşınma yüzsüzlük yapıp gelen kendisi muhattap dahi olma hiçbi şekilde eşin fe sözünü dinleyip gorusmezse yok sayın oldu bitti
(810 puan) tarafından
Ya bilmiyorum nasıl yok sayılır ki hastalık olur acil bişey olur o kadın çok değişik her türlü bahaneyle içimize girmeye calişacak biliyorum
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Onun için sehir mi değiştirceksin mesafeni koyarsın aynı şekilde 
(810 puan) tarafından
Bilmiyorum ki o kadın çok değişik bide daha önceden eşimi çok kez bana karşı doldurmaya çalıştı eşim dinlemedi çok yüzsüz her türlü bahaneyle içimize girmeye calişacak biliyorum
0 oy
tarafından
Fizanada gitsen kurtulamazsin artık akraba olmuşsunuz 
(810 puan) tarafından
Yıllardır gurusmuyorum çünkü bana attığı iftira çok ağır ve benim asla kaldirabilecegim bişey değildi keşke kurtulmanın bir yolu olsaydı
0 oy
tarafından
Amann boşver taşınıyosa taşınsın sen görüşmek istemiyosan yüz verme. Görüşmek istediğinde hep bi bahane uydur sonra vazgeçer zaten.
tarafından
Gerçekten hiç hoş bişey değil yaa nasıl böyle bişey soyleyebilmis edepsiz ya.
(810 puan) tarafından
Ya nasıl biri olduğunu anlatsam şok olursunuz dedikodusunu yapmak istemiyorum daha fazla Allah'ın dan bulsun ne diyim
tarafından
Amin amin canım benim. Boşver anlatma. Rabb'im oylelerinin şerrinden korusun bizleri. Esi benzeri de nasıl biri olduğunu biliyodur nasıl olsa sınırınızı koyarsınız artık ona göre. Rabb'im zorunuzu kolaylaştırsın.
(810 puan) tarafından
Allah razı olsun canım hayırlı geceler
tarafından
Amin canım hayırlı geceler
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Nereye taşınirsa tasinsin öyle laf söylenir mi hiç akrabalık bir yere kadar ben senin yerinde olsam kesinlikle görüşmem eşiminde bu konuda extra bir adım atmasına dahi gönlüm razı olmaz (kendi adima asla musade etmem )evet kardeşinin eşi ama yapabileceğim birsey yok böyle laflar çok tehlikeli sinek birsey degil mide bulandirir.
(810 puan) tarafından
Eşimde konuşmuyor canım yıllardır ne onla nede abisiyle dedim zaten bugün bana bunu diyen yarın öbür gün Allah korusun kaynimla yan yana gelsek bizi sevgili ilan eder tövbe yarabbim Allah'ım affetsin böyle konuştuğum için ama öyle zihni kötü bir insan
(3,040 puan) tarafından
Terazisi bozulmuş lafların nereye gittiğinin farkında bile değil. Kendini kesinlikle bilmeyen biri uzak durulmalı bana göre.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ayyyyyyyyyy o nasıl lafffff terbiyesizzzzzzz şok oldum
0 oy
(1,573 puan) tarafından
umrunda bile olmaması lazım oyle iftira atmıs bırının cagırmasına işine vs de esını yollama bır zahmet baslarım bahanesine degısık bır ınsan olmasına haddını bılsın herkes net ol 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Eşin ***** değil herhalde benim eşim eltim böyle bişi söylese desem eşime asla eve adım artırmaz büyük olay çıkartır karıma iftira attı diye eşinin haberi yokmu eltinin bu soylediginden
(810 puan) tarafından
Yok canım söylemedim bu lafi
(1,250 puan) tarafından
E bisi yapmadimi  demedimi Bizde olsa çok kötü olay olurdu
(810 puan) tarafından
Ya aramızda daha başka tartismalar oldu konuşmadık işte araya biraz zaman girdi kayınvalidem söyledi bana
0 oy
tarafından
Sakın tasindilar diye konuşma muhatap olma gerekirse sizden uzak yere tasinsinlar 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Mesafe koyarsın artık başka napilir 
0 oy
(657 puan) tarafından
Yani başka yere tasinmak öyle kolaymi sizin düzenli bir işiniz yok mu tuhaf geldi
(810 puan) tarafından
Evet işte düzenimizi korduk ne yapicam hiç bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 593 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,810 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 380 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 381 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,646 cevap

34,970 kullanıcı

...