0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kendimi nasıl geliştirmeliyim ? Merhaba 24 yaşında bı anneyim 1.5 yaşında bi kızım var bütün gün evdeyiz temizlik yemek çamaşır falan. Annem gil çok yakın değil bana uzaklar arkadaşım hiç yok denecek kadar şöyle gıdım kahve için dışarı cikim diyecek kimsem yok. Eşimin ailesi ile de pek gorusmuyorum onlarda uzaklar okul durumu deseniz lise terk mecbur ayrılmıştım çalışmıştım haa çok çalışkan çok zeki de denilemem. Gelelim hayat gayeme yok amacım yok arkadaşım yok becerim okulum hobim yok gerçekten çok yalnız hissediyorum ve depresyona girmek üzereyim eşim sabah gider akşam geç gelir sohbet iki güzel söz yok artık onu geçtim. Ama napacam ne edecem hiç bilmiyorum yalnızlık çok yoruyor beni üzüyor kafaya takıyorum hiç bı sosyal aktivitem yok sabah kalk kahvaltı yatak topla evi supur toz al çamaşır bulaşık öğlen yemeği akşam yemeği kızı uyut eşim gelsin yemek hazırla kahve çay yat uyu gerçekten dört duvar arasında tikilip kalmışım en güzel caglarim yaşlarım böyle geçiyor haa eşimde çok gezdirmez gezmeme bi yere gitmeme de laf eder oda ayrı ne bilim ya gerçekten eşime anlatıyorum bu mu derdin derde bak der yediğin önünde yemedigin arkanda şükür et der tamam şükür ediyorum ama tek bı kelime sohbet edecek kimsem yok ne acı ne yapmalıyım hiç bilmiyorum biraz sohbete desteğe ihtiyacım var akıl verin ❣️ hiç komşum ve hiç arkadasim yok binamda oturanlar hepsi yabancı uyruklu çevremde pek ev yok olanlarda yaşları benden büyük evden çıkmıyoruz ki pek eşim karışır onada

24 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
En sevdiğim şeylerden biri insan perhizi. Az insan çok huzur
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kizliseyi dışardan bitirsene zaten sınavlar online ben bitirdim diplomam da hazır yakında alırım bide sen namaz kilmiyosan namazabasla hayatini düzene sokar bide kitap oku dini kitaplar olur roman filanda olur hem kemimelerin çoğalır hemde çok daha güzel verimli konuşursun kendini daha iyi anlatabilirsin yada bı hobi edin bisiler ör yada resim yap evde boş vakit çok oluyo gün de bir saat ayirsan neler neler değişir 
0 oy
(8,547 puan) tarafından
Eğer eşin karısmaz ise Anneler Okuyor okuma grubuna bi göz at derim. Cok güzel arkadaslıklar kurdum ben 3 4 yıldır da gidiyorum kitap okuyoruz istişare ediyoruz arkadaslar ediniyoruz güzel bi uygulama bulan hanımdan Allah razı olsun.
0 oy
(769 puan) tarafından
Benim de hiç arkadaşım yok gurbetteyim.canim sıkıldıkça oğlumu alır çarşıya cafeye falan giderim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 159 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Asel-Asya (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.