0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından
Kizlar esimin amcasinin karisi ayni yerde mahallede oturuyoruz iki sokak arkamda ben ilk gelin geldigimde onu lafci herkesin lafini herkese soyleyen isine geldigi hibi davranan biri dikkatli ol diye herkes uyardi. Ben bana karsi biseyini gormemistim. Gorumcem nu dunyada tanidigim en kotu huylu insani kiskanc fesat utanma yok cok tuhaf birisi ben hep uzaktim ona karsi . Gorumcemle yengemde birbirlerine zmanimda cok duskunlermis sonra gorumcem buna kazik atmis ses kaydi cekmis herkese rezil etmis vs guvenim kalmadi diyordu bundan 2 yildir belki daha fazla olmustur.daha sonra gorumcemin terbiyesizliklerini ogrendik dediki benimde kizim var ben ne gelsin istiyorum ne gorusmek istiyorum .biliyoki horumcem isi dustugunde arayip soruyo o aradiginda acmaz bile telefonu geride donmez. Bana diyoki gelmesin gitmem ne isim var evinde sonra bi konusuyoruz gorumceme gitmis cay icmeye o onlara gelmis sonra . Enson dayanamdim dedimki senin ne soyledigin nirbirini tutuyo jede yaptigin sen sevmiyorum diysun ama surekli gorusmeye calisiyosun dedim.seviyorum canimi bile veririm dedi ilk sonra vermem ama seviyorum ama guvenmiyorum dedi.hani sevmiyorum diyodun bana dedim sonra ben amcasi icin konusuyorum amcan mesafe koyma konus diyo dedi bende ne olup bittihini kendi daha iyi biliyo je alaka dedim .onum yaptigini herkes örter herkes b.kunu  yiyo bosversene hicbisey yok gibi davranmaya devam dedi .bende iyi ozman sen oyle devam et ben ne soyledigim sozden donerim nede iki yuzluluk yaparim dedim kapattim telefonu ondan beride konusmuyorum konusmicamda beni kullanmaya calisiyo sozde gorumcem uokken bana dustu o gelince bana dediklerini kendi yapiyo yalanci yalan insanin aagzina yer etmis haksizmiyim konusmamakta simdi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 615 göst.
+1 oy
54 cevap 1,575 göst.
0 oy
2 cevap 182 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,069 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu

380,904 soru