+1 oy
1,529 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Eismin beni aldattığını ögrendim telefonda yazismalari vardi. Ailesine anlatayimmi yoksa susup kalayimmi. Babasindan cekinir. Affetmekte istemiyorum. Boşanmak istedim. Kac gundur ayagima kapanip ağlıyor. Affet hataydi dahada olmaz diye. Cocugumda var. Kiza seni seviyorum demiş. Ben aile zoruyla evlendim mutlu degilim demiş. Kiz ustune bana basa evlisin olmaz abimsin diyor. Ama benimki abi yok diyor. Kaç gündür düşünmekten kafayi yedim. Sadece konuştuk ilerisi olmadı demiş bide ayni iş yerinde kız. Fabrikada calisiyor esim muhasebeci. Oda makine bölümünde yabancı uyruklu suriyeli bide. Bana akil verin ne olur ne yapayim.

54 Cevaplar

+3 oy
(431 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen bilirsin ama affedilecek yanı yok zorla evlendim falan demiş bir kere yapan yine yapıyor sen yapsan seni affeder miydi  acaba erkek yapınca hata oluyor iki ağlayıp zırlıyorlar kadın yapınca namussuz oluyor iyi düşün tart bence ekonomik özgürlükğün varsa baba evine dönebilyorsan içinin almadığı bu insanla yaşama bence ayrıca ben olsam hemen annesi babası hemen anlatırım
(446 puan) tarafından
Yarın anlatacağım dogrusu
(431 puan) tarafından
Yinede en doğru kararı sen vereceksin hakkında hayırlısı olsun inşallah
(3,609 puan) tarafından
Bir önceki postuna rağmen boşanmadıysan sen kocan denilen psikopatı affedersin...
Ve daha çok üzülür yıpranırsın o da yaptığıyla yanına kalır.
-Reklam-
+8 oy
(9,504 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben affetmem ama sen affedecek gibisin. Sadece konuştuk ne demek ya? Zorla evlendirildim demiş başkasına seni seviyorum demiş nasıl devam edeceksin bu adamla. Suriyelilerle sevişiyor diye 7 sülalesine rezil rüsva ederim onu 

Ayrıca aldatmayı geçtim…; bir önceki postunda seni saçlarından tutup iteklemiş merdivenlerden yuvarlanmışsın sana diyecek söz bulamıyorum gerçekten 
tarafından
Çünkü.... Adam ayaklarına kapanmış ağlamış sızlamış. O.ç vicdan yaptırıyor
(9,504 puan) tarafından
Oo ağladıysa ayaklara kapandıysa tamam +1 puan
(4,925 puan) tarafından
Hiç boşanacak gibi durmuyor burayada vijdanini rahatlatmak için yazmış,kimseyi kinamiyorum zor Allah yardımcısı olsun
(828 puan) tarafından
Oha önceki posta öyle mi yapmış bak kuzum uyurken uçkurunu kökünden kes sonra boşan kendini versin kalan hayatında **
(75 puan) tarafından
Önceki postunu okumadım ama eğer öyleyse post sahibi affetmek istiyor da bizden onay alıyor gibi
+2 oy
(12,807 puan) tarafından
Bırak kimi seviyorsa gitsin ona yalvarsın. Bu kadar da arsız olunmaz yahu. Eninde sonunda Affedeceksin anladığım kadarıyla o yüzden çok dillendirme en azından sonradan daha zoruna gitmez 
(446 puan) tarafından
Aslinda kararlıydım bosanmaya avukat ile konustum. Ama yalvardi yakardi aglayinca bi değişik oldum affetmek istemiyorum dogrusu
(12,807 puan) tarafından
Kurulu düzen bozulmasın varsa çocuk elinden gitmesin pisliği ortalığa dökülmesin istiyor pişmanlığı aldatmadan değil yakalanmaktan maalesef
(446 puan) tarafından
Bencede o. Ben yakalamazsaydim belki devam edecekti
(12,807 puan) tarafından
Seven aldatmaz. Aldatan sevmez
+2 oy
(15,041 puan) tarafından
Sen bugun bosansan o pislikler evlenirler. Yani hata yaptım şu bu hepsi palavra. Tercih senin inanmayı tercih edersen edebilirsin tabi ki. Bu hayatı sen yssiyorsun. 
(1,943 puan) tarafından
Yaaa seni kendi postlarımdada görüyorum o kadar güzel cevaplar yazıyorsun ki hayranın oldum resmen
(15,041 puan) tarafından
Sağol dostum çok teşekkür ederim ☺️❤️
+2 oy
(2,253 puan) tarafından
Ister bosan ister boşanma rezil olurum diye anlatmamazlik etme anlat ki o rezil olsun. İnsan içine cikamazsin  bedelsiz kalmamalı asla 
(446 puan) tarafından
Anlatacam bencede anlatmaliyim cekinsin yapmasın bidaha diyorum
(2,253 puan) tarafından
Bencede  anlat yarın oburgun böyle bi *** yerse en azından ailesi ne *** olduğunu anlayacak
(163 puan) tarafından
Bisey diyimmi hiç bi işe yaramiyo anlatmak bizzat yakın çevremde gördüm  hersey ortaya dokuldukten sonra bi süre kimseden ses çıkmıyo biraz zaman geçince normalleşmeye başliyo sonrada hepten arsız yüzsüz oluyorlar boşanmicaksan anlatma derim  ama bu boku yiyen daha iflah olmuyo onu da bil
+1 oy
(271 puan) tarafından
Bende zamanında benzer şeyler yaşadım bence affetme affedincede unutamiyosun unutmak çok zor 
(446 puan) tarafından
Unutamıyorum zaten bosanalım diyorum yalvariyor ilk defa bu kadra aglarken gördüm onu
(271 puan) tarafından
Aynı benim eşim aynı böyle cok ağladı etti 1-2 ay iyi davrandı sonra yine eskisi gibi olmaya başladı onu yakaladigimdan beri artık telffon şifrelerini sakliyo vermiyor yine yapıyor biseyler eminim bende kendime biraz daha birikim yapıp bosanicam yapan bir daha yapar bende eşim hep agliyo diyorum saf gbi kanıyordum
(446 puan) tarafından
Ayy benimde belki oyle benimde parasal gücüm yok doğrusu birikimmi yapayim yoksa bitsin mi diyorum bilmiyorum
(271 puan) tarafından
Ben biraz biraz yaptım koydum kenara işte elime geçen ne varsa, çocuğun kaç yaşında ailen ne der bosanirsan?
+1 oy
(3,333 puan) tarafından
Eger affedeceksen ayrilma durumun yoksa ortaya dökme. Ama kesinlikle affetmem diyorsan anlat ayril
+1 oy
(1,409 puan) tarafından
Boşanacaksan anlat. Ama boşanmayacaksan anlatma
(446 puan) tarafından
Ailesinden cekiniyor ya belki ailesine soylerim diye yapmaz diyorum beni böyle susup kaldi sansin istemiyorum
+1 oy
(664 puan) tarafından
Daha önce aldatılmış biri olarak söylüyorum kesinlikle çekip git boşan yapan bir daha yapar ve sen adamla olduğun sürece seni aldatigini unutmayacaksin affetmiyeceksin ve hayatın zindan olacak hergun o acıyla yasayacaksin bunları göze alarak karar ver asla o acı senin yureginde dinmez 
(446 puan) tarafından
Zaten o günden sonra her telefinunu eline aldiginda diyorum acaba kime msj atiyor. Veya kafami yastiga koydugumda acaba yazdimi birine diyorum uyuyamıyorum
(664 puan) tarafından
Vala benim 5 yıl geçti üstünde her gece başımı yastığa koyduğumda o mesajlaşmari filim şeriti gibi gözümun önüne geliyor. Bide ağlayıp zirlarsa sakın inanma yalan o timsah göz yaşları
(446 puan) tarafından
Ayy saatlerce agladi yapmam bidaha yapmam diyor hemen telefon sifresini degistirdi
(664 puan) tarafından
Vala o aglamar yalan benim eşimin beni aldattıgini öğrendigim gece eşimde çok yalvarmisti hata çıkıp gitmiyeyim die bütün gece başımda bekledi uyumadı bile sabahına işe giti 200 adet gül alıp ev geldi hemen ve tekrar ağlayın çok pişman olduğunu ve benim bunu hak etmediğini söylerdi telinde şifreleri kaldırıp teli bana bırakıp işe giderdi sonuç 3 gün geçti kızla kafede buluşmaya gitmişler telinin kamerası yanlışlıkla ayaklarının fotosu çekmişti bak allah bana gösterdi
tarafından
Ayyyyy dolunay neler yasamissinn öyle ya eşin Tam bı srfszmis
+1 oy
(1,162 puan) tarafından

Ayrılmak istiyorsanız anlatın ve ayrılın.

Ben olsam ayrılırım.
+1 oy
(1,839 puan) tarafından
Sana bir şey diyeyimmi bir suryeli kadın asla türk erkeğiyle evlenmez yadaki sevmez
(446 puan) tarafından
Ahh canım gidecek yerim yok dedim ama ablamla konustum kabul etti gel dedi ama nereye kadar dedim. Galiba seviyorum. Hep sevmiyorum dedim ya hep hep. Çünkü cok üzüldüm ya
(9,504 puan) tarafından
Neyi seviyorsun
(446 puan) tarafından
Eşimi seviyorum ama bu olaydan sonra sevgisi kalmadi sanki bende
(9,504 puan) tarafından
E bi zahmet kalmasın. Çok üzüldüm gerçekten çek git ablana o caniyle aynı evde çocuk yetiştirme
(1,839 puan) tarafından
Boşansan senin kendine faydan olucak yazık sana öyle pislikte ne var ben anlamıyorum allaha hevale et varya benim eşim olacak ******** bana ihanet edecekte ben o adamin sülalesini sökerim
+1 oy
(6,205 puan) tarafından
İnsanın da bir şerefi olur 

Öğğgkk geldi bu surilerden 

Sana tercih ettiği kişi o mu yani 

Boşanmaz isen o dert semi yer bitirir sürekli şüphe içinde 

Ama karar senin 
(446 puan) tarafından
Kac gundur yer bitirir beni sorma kanser olacam
+1 oy
(3,222 puan) tarafından
Allahtan korkmamış senden çocuklarından utanmamış adam ailesinden mi korkacak sen eğer boşanmayacaksan anlatmaya ne gerek var sonra olan sana olacak
(446 puan) tarafından
Ben rezil olsun korksun kalkişmasin bidaha diyorum
(3,222 puan) tarafından
Koskoca adam kimden korkacak ki
(446 puan) tarafından
Babasindan çok çekiniyor
(3,222 puan) tarafından
O zaman sadece babasına söyle kulağını çeksin
(446 puan) tarafından
Zaten bi anne babasina diyecem
+1 oy
(1,943 puan) tarafından
Kız neyse doğru olanı yapmış abimsin falan demişte seninki kızma ama tam bi şrfsz ama bir kereliğine affet bence aldatmanın affı olmaz zaten mutlu değilim demiş mesajda o lafını hergün yüzüne vur bir kereliğine aadet bidaha yaparsa boşa ama gözünü Korkut bidaha yapmaya cesaret edemesin
(446 puan) tarafından
Gözünü korkutmak istiyorum ama nasil anlatin safim galiba ben biraz
(1,943 puan) tarafından
Sende benim gibisin o zman ama yaparsın ya Korkut onu kocanı tanıyorsundur
+1 oy
(770 puan) tarafından
Pişman olduğu için Ağlamıyor. Sen yakaladın diye ağlıyor. Duyulursa rezil olurum diye. Ufakta olsa affetme ihtimalin varsa kimseye bir şey anlatma . Ama yok ben bunu kabullenemem diyorsan yedi sülaleye rezil et boşan. Bu arada mesajlaşmaları ss almışsındır umarım. 
(446 puan) tarafından
Aldin tabiki videosunu bile cektim.  Ama cekinsin diyorum ailesi ne oldugunu bilsin istiyorum.
(770 puan) tarafından
Çekinmez canım kimseden. 1 yıl sesi çıkmaz 2 yıl çıkmaz sonra bildiği yoldan devam. Bide sen bunu içinden hiç atamazsinki . Onunla aynı yatağa girince , sana dokununca aklına neler neler gelir. Iğrenç gerçekten.
+1 oy
(3,607 puan) tarafından
Anlatmalısın tabikide anlat ki herkes herşeyi bilsin yarın öbürgün kimse sana yüklenmesn 
(446 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum dogrusu ailesiyle aram iyi bazen kötü oldugu illa oluyor sussunlar istiyorum
(3,607 puan) tarafından
Aynen bosansanda bosanmasanda söyle kesinlikle
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Eşine tekrar eskisi gibi baka bilecekmisin tekrar ona güvenle sarılabilecek misin gerçekten siz eskisi gibi karı koca olacak misiniz bence ilk önce onu düşün evlilikte aşktan daha önemli şey var sa oda güven ve saygıdır sizde güven kalmadı artık saygıda zamanla azalacak çünkü kavgalarınız hiç bitmeyecek çünkü unutmayacaksin 
(446 puan) tarafından
Bende icten ice bu yorumu bekliyordum ki ben ona söyledim. Seni eskisi gibi sevemem güvenemem dedim  bitmeyecek o kavgalar o okadar takmayacak ama aksama kadar ben bitecem evde. Ben unutturacam diyip duruyor
0 oy
(5,283 puan) tarafından

Evli erkekler böyle yaparmış bi yerde dinlemiştim. Eşimle ayrılcaz, ayrı yatıyoruz, çocuk için sürdürüyoruz, eşimi sevmiyorum gibi yalanlar uydururlarmış. Aslında eşini sen daha iyi bilirsin seni gerçekten sevip sevmediğini. Zor bi karar. 

(446 puan) tarafından
Ben sevdiğini sanıyordum dogrusu
(5,283 puan) tarafından
Eşim başkasına seviyorum dese zoruma giderdi doğrusu
(446 puan) tarafından
Zoruma gidiyor zaten napayim bilmiyorum
(5,283 puan) tarafından
Daha önceki postuna da baktım adam normal değil ki seni merdivenden itmiş niye inandınki ağlamasına
0 oy
(200 puan) tarafından
Vur tekmeyi gönder o sana acıdı mı ki sen ona aciyorsun
(446 puan) tarafından
Ben eger yapsaydim kapinin önüne koyardı brni
0 oy
(951 puan) tarafından
Her b.oku yesinler sonra hataydı desinler üstüne birde özür dilesinler hataysa yapma kardeşim o Zaman Allah karısını aldatan erkeklerin belasını versin 
(446 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 297 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 474 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu

378,417 soru

11,326,884 cevap

34,780 kullanıcı

...