0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (3,375 puan) tarafından

22 yıllık evliyim Eylül 14 de 22 bitecek Allah ima binlerce şükür ama eşimle tek bir ortak yönümüz oda çocuklarımız yani en basiti yemek yeme tarzlarimiz renk tarzlarimiz hiç birseyimiz uyuşmaz ama öyle güzel anlaşırız ki ne kavga ne gürültü sesiz sakin bir hayatımız var kendi yagimizda kavrulup gidiyoruz bu arada babane ve dede olduk diyorum bak sakin biz artık yaşlı başlı insanlariz :Dtoruna torbaya örnek olmak lazım eşim 40 ben 37 yaşındayım ☺️

16 Cevaplar

+1 oy
(6,165 puan) tarafından
Maşallah ay Rabb'im bize de nasip etsin inşallah ❤️ bizde zıtız aslında çoğu konuda ama anlaşıyoz da yani:))
(3,375 puan) tarafından
Rabbim herkesin huzurunu daim etsin kuzum
-Reklam-
+1 oy
(123 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Zıtlıklar birbirini ceker canm. Ama eşim çok nankör ben daha vicdanlı buda zıt bir durum ama nankör biriyle en iyisi bile gelse yapamaz diye düşünüyorum. Her zıtlıklar iyi sonuç vermiyor :) ben daha çözüm odakliyimdir eşim ise amann başım ağrıyor konusmak istemiyorum der kaçan taraftır. Bu yüzdende bi sonuca varamayız. Kimse kimseyi anlamaz eşimle konuşulmaz. Onun için tek önemli şey ; " ne yemek yaptın? Çayı demle yanına ne yiyecez ? " başka derdi yok mübarek. Ye iç sıç. Böyle adamdan çözüm bulmasını beklemek benim aptallığım ! Olayı kısaca anlatırken bile sinirlendim gece gece gidip boğasım geldi. Tek derdin boğaz al sana boğaz :woot:

(3,375 puan) tarafından
Himmm zor bir durum benim garip de yazık ekmek arası yapiver kuzum der
(796 puan) tarafından
Kahkaha attım yorumuna
(123 puan) tarafından
Zıtlıklar değilde insanlık önemli istediğin kadar zıt karakter ol karakterin bozuksa zitta olsa birebir aynı huyda da olsalar nafile...
0 oy
(2,320 puan) tarafından
Maşallah sıze bızde asırı zıttız ama en çok eaım anlayıalıdır bır ıkı mesele harıc ıyıyız çok şükür 
(2,320 puan) tarafından
Maşallah hep mutlu olıçun olmuş yırmı yıl daha mutlu olma zamanı aslında bu saatten sonra lazımsımkz
(3,375 puan) tarafından
Eşim de öyle yaa diyor didissem ne olacak bu saaten sonra sen bana lazımsın ben sana diyor
(13,824 puan) tarafından
Bizimde cok frkliliklarimiz var ben huysuzum:)
(2,320 puan) tarafından
Yaaa sen tatlı huysuzsun amaaaa
(13,824 puan) tarafından
Yok be ben huysuzum cidden:)
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Ay ve güneş kadar zıttız ama çekiyoruz işte birbirinizi ☺️
(13,824 puan) tarafından
Evet :) teraziyim ben de .esim.hic sevmiuor hic aciklamasini yapar asla tartismaz sevmiyor adam bazen atismak da istiyorsun be:)
(1,873 puan) tarafından
Erkekler çok düz mantık:D
(13,824 puan) tarafından
Oyle ama tartisanlar da var boyle olmalari iyi ama bazen de az atissa diyorsun:)
(1,873 puan) tarafından
Kesinlikle :))) accıkkk :)))
(13,824 puan) tarafından
:))) bence de
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Maşaallah diyelim öncelikle.Bu biraz her haliyle kabulleniş oluyor.İkinizde inatçı değilsiniz demekki dediğim olsun diye direten tipler de değilsiniz biraz umursamaz takildiginiz için böyle devam edebilmiş diye düşünüyorum.
(3,375 puan) tarafından
Yani ben daha otoriterim eşim daha sakin sesiz bı yapıya sahip
0 oy
(796 puan) tarafından
Merak ettiğim bişey var ilk başlarda böyle miydiniz yoksa yıllar geçtikçe mi oturdu biz çok atişiriz çocuklar durmaz yaramazlık vs derken işte illa tartışma çıkıyor ama çocuklar büyüyünce düzelir mi yoksa ilk neyse sonda öyle mi oluyor abla
(3,375 puan) tarafından
Yok ilk zamanlar yani bı 4 5 yıl çok zor gecti hmde baya baya zorlu süreçti sonra ne oldu bende anlamdim
(796 puan) tarafından
Maalesef bizde şuan öyleyiz sakin insanlarız ikimizde ama işte oturmamış henüz bazı şeyler
(3,375 puan) tarafından
Ben inanıyorum birbirini çok seven insanlar oturtuyor bir şekilde ciddi anlmada zor zamanlardan geçtik bir ama hep bir başımıza gogusledik herşeyi kimseye derdimiz sıkıntımız bu demedik aç da kalsak beraberdi tok da kalsak beraber di
(796 puan) tarafından
Bizde öyleyiz evimizde kıyamette kopsa asla ailelerimize söylemeyiz bizde tek başımıza çok şey başardık arkamızda kimse durmadi kötü günde kimse el atmadı bide şu var asla küs kalamiyoruz unutuyoruz küs olduğumuzu ama işte keşke şu tartışmalar olmasa
0 oy
(8,100 puan) tarafından
Sadece çocuk eğitimi konusunda zıttız malasef bu konu yüzünden baya birbirimize girdiğimiz oldu :)) aşırı yüz veriyor kızımıza 
tarafından
Bugün kızımın babasına hadi gel uyu demesine ne demeli gel uyu demiyor yatağa vuruyor horlama gibi ses yapıyor sjsjsjsj bugün ilk defa babasına cümle kurmaya çalıştı:(
(8,100 puan) tarafından
Kıyamam ilk kurduğu cümle bile babasına demi benimkide baba aşığı ❤️
tarafından
Evt yaaa ilk kelimesi baba oldu hemide babalar gününde baba dedi daha 5 aylik daha susmadı yeni olmuş 1 buçuk anne diyor gıcık sjsjs çok hoşuma gidiyor knk baba kiz arasındaki bağ bırak sende babalardan daha çok şey öğreniyorlar
(8,100 puan) tarafından
Canım benimki çok yüz veriyor bu sefer herhangi bir durumda hayır dediğim zaman hemen babasına gidiyor
tarafından
Bizimkilerde öyle bebeğim hira dur desem bile karışma der sonra bakarım bebe tepesine çıkar şunu indir kafamdan bıktım der ne oldu diyince birsey olmaz yapsın der jsjsjsjs
0 oy
(697 puan) tarafından
Tek bir ortak yönümüz bilem yok nasıl oluyorsa çok iyi anlaşıyoruz maasallah sizede darısı herkesin başına 
tarafından
Senin beben ne kadarlık
(697 puan) tarafından
Biri 3 yaşında diğeri 1 yaşında Allah bağışlarsa
tarafından
Maşallah Rabbım sana bağışlasın aralarının az olması yorucu olmuyor mu
(697 puan) tarafından
Yorucu ama çok güzel Allah eksikliklerini gostermesin
tarafından
Amin aminn
0 oy
(12,979 puan) tarafından

Bizde öyle Çoxuklarımız ve tuttuğumuz takım ortak başka hep zıtız Bazen diyorum biz nasıl 3.5 yıl sevgililik sürdüktük evlendik :D

0 oy
(1,020 puan) tarafından
Hic bir ortak noktamiz yok hatta benim beyaz dedigim sey onun icin siyahtir o kadar zit karakterlerdeyiz anlasamayiz da.
0 oy
(799 puan) tarafından
Biz de öyleyiz yemek tarzimiz sevdiğimiz şeyler siyasi görüşlerimiz hayat görüşlerimiz her şeyimiz zıt ama anlaşırız şükür hatta en son seçimlerde ikimiz de farklı kişilere oy verdik derbi günü gibiydi ev de arada o benimle eğlendi Arada ben onunla eğlendim yani şakalasgik birbirimizle ana gerilmedik bizim de 6 senedif evliyiz ama 11 senedir beraberiz 
0 oy
(72 puan) tarafından
Çünkü sen başak burcu kadınsın ve Başak burcu kadınları ve erkekleri genelde çok alttan alıcı toparlayıcı sakin çekip çeviren insanlar olurlar sinirsiz stressiz en güzeli Keşke senin gibi olabilseydim Ben koç burcuyum sinirin merkeziyim Ben eşimle hiçbir şekilde anlaşamam hiçbir şeyimiz uymaz hiçbir zevklerimiz beraber aynı değildir ama yine de bir şekilde bir yerlerde Tabii ki anlaşmamız oluyor ama genellikle anlaşamıyoruz zıt karakterleriz Koç ve Başak düşün yani
(72 puan) tarafından
Bu arada benim eşim de başak burcu başak burçlarıyla arkadaş olarak çok iyi anlaşabiliyorum Ama ilişki olarak no
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Yavrum siz kaç yaşında evlendiniz ki 

Ben 40 yasindayim daha büyük kızım 16 yasinda ☺️
0 oy
(396 puan) tarafından
Bizde tam tersi bı olay oluyo mesela aynı anda aynı cevabı veriyoruz bizde şaşırıyoruz bazen
0 oy
tarafından
Eşimle zitiz griye ben beyaz derim o siyah öyle farklıyız. Aile faktörü olmadığı sürece anlaşırız ama söz konusu ailesi olunca iki düşman bize göre dost kalır. 
0 oy
(1,759 puan) tarafından
Bizde çok zıt karakteriz. Ama birbirinize sabretmeyi öğrendik yıllar geçince. Benim eşimde 40 yaşında ben 33 .. 13 senelik evliyiz alıştık artık.. en zıt huyumuzda eşim çok telaşlı herşeyi kafaya takan tiptir ben tam tersi herşeyi oluruna bırakırım rahat hareket ederim. 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 646 göst.
0 oy
9 cevap 280 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,869 göst.
0 oy
29 cevap 1,009 göst.
4 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu

379,264 soru