+1 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (761 puan) tarafından
Kızlar rüya gördüm güzeller güzeli bir kız bebeğim olmustu.

Tabirden baktım kız bebek dogurdugunu gören kişinin oğlu olur diyor.

Siz hiç rüya gördünüz mü bebeğinizin cinsiyeti ile ilgili ve doğru çıktı mı?

27 Cevaplar

0 oy
(13 puan) tarafından
Bende hamile değilken gördüm eşim de gördü söyledik brbirimize kız gördük kız doğdu şu anda da 4 aylık çok şükür 
(761 puan) tarafından
MaşAllah Allah bağışlasın insAllah :)
-Reklam-
0 oy
(674 puan) tarafından
Oğluma hamileyken kız bebeği gördüm ona çorap toka fln alıyordum :)) nur topu gibi bi oğlan olduğunu öğrendik şimdi yine hamileyim bunda rüya görmedim daha 
(761 puan) tarafından
Benimde öyle bir rüyaydı bembeyaz bir zıbın giydirmistim ama Allah'ım nasıl güzel bir kızdı anlatamam. İnternetten baktım hamileyken kız görenler erkek çocuğu olur dedi
(761 puan) tarafından
Allah iki evladınızi da bağışlasın inşAllah
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Ben de rüyamda kızım olucağını gördüm doktora cinsiyetini soruyordum Büşranur olucak diyordu gerçekten kızım oldu
(1,318 puan) tarafından
Canm kusura bakma ama Gerçekten çok geri kafalı bir eşin varmış. Kaç ay kaldı doğuma belki zamanla vazgeçer. Benim kaynanamin adı Zehra kızımın ismini Ahsen koyarken o nasıl isim Ayşe koyun Zehra koyun Büşra koyun Fatma koyun vs kendi ve tüm kızlarının adını saydı eşim kızdı o taşıdı o doğurdu aileden kimsenin ismini istemiyorim eşim ne isterse o olsun karışma sen dedi
(761 puan) tarafından
Normalde görsen her konuda bilgili düşünceli bir adamdır ama bu isim konusunda geri kafalı ligi tuttu. Daha 6 ay var doğuma cinsiyet bile belli değil ama sırf onun yüzünden kız olsun istemiyorum
(1,318 puan) tarafından
Daha varmış canm doğuma şimdiden kendini üzme hamileliğin tadını çıkar bebek ismiyle doğarmış derler  o zamana kadar Allah büyük inşallah değişir fikri
(761 puan) tarafından
İnsAllah geçen görümcem bana diyor sende çok abartma bebek ismiyle doğar demekki onun ismi de bu olacak dedim yaw he he
(1,318 puan) tarafından
Hayırlısı canm ya üzme kendini benim oğlum doğana kadar Halil Efe diyorduk Halil kayinbbamin adı tamam dedim hiç itiraz etmedim doğdu kayinbabam dedi ismi nedir kulağına okuyaym eşim bir anda Eymen olsun dedi aniden vazgeçti bende hani Halil Efe olucakti dedim bilmiyorum yaa bir anda vazgectm sende istersen Eymen olsun dedi kabul ettim bende yani canm demem oki gerçekten bebek ismiyle doğarmış bakarsn inşallah senin eşinde bir anda vazgeçer
0 oy
(321 puan) tarafından
Ben hamile iken rüyamda doktor muayenesine gitmiştim kız dendi eve gelmisim hiç çocuğu olmayan biri vardı bi ses gelmiş kulağıma bununda kizi olucak diye. Dediğim kişi yıllardır çocuğu olmayan tedavisi başarısız geçen biri. Sonra neyse aylar sonra ben doğum yaptım fazla geçmeden o kişinin kızı oldu 2 tane birden . 
(761 puan) tarafından
Ay masAllah
0 oy
(683 puan) tarafından

Oglum oldugunu görmedim ama hamileyken rüyamda cinsiyetini ögrendin bak pipisi oglun olcak diye 2 hafta sonra gittim doktor bak pipisi oglun olcak dedi gerçekten de oglum oldu :) şimdide bebek düşünüyoruz eşim rüyamda ikizlerimiz oluyordu diyor bende öyle gördüm 3 bebeyle napcam ben diye gördüm hayırlısı olsun inşallah :) 

(761 puan) tarafından
Tam nokta atışı rüyalar gormussunuz  Allah hayırlısıni nasip etsin inşAllah
(683 puan) tarafından
Amin canım eşim ikizmişti ikizi ölmüş ama doktorlar ikiz olma ihtimali de yüksek fln diyolar ondan mı bilinç altına yerleşti bilmiyorum Allah hayırlısını nasip etsin herkes için inşallah
(761 puan) tarafından
Olabilir aslında bende ilk hamileyken betam çok yüksek çıktı doktor ikiz olabilir dedi eşim sürekli ikiz gördüm diyordu ama ikiz değildi
(683 puan) tarafından
Bilinç altına yükleniyor muhtemelen
(761 puan) tarafından
Aynen bencede
0 oy
tarafından
Yoo bende kızım olacağını gördüm daha cinsiyet belli değildi 

Kızım oldu
(761 puan) tarafından
Bakalım ya hayırlısı ile çok merak ediyorum cinsiyetini
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum bu konuyu. 3 çocukta rüya falan görmedim galiba hatırlamıyorum. Şimdi yine hamileyim ve kız gördüm rüyamda. Çıkar mı acaba çok meraktayım çookk
(761 puan) tarafından
Ayy kafam karıştı şuan. Ya gidip hazırlık yaparsam sonra cinsiyeti farklı olursa :D devlete gitmiyorum zaten gidersem 14. Haftanın ortalarında özele gideceğim bakalım hayırlısı ile
(11,060 puan) tarafından
Erken başlama hazırlığa :) illa alıcam bişiler dersen de kıza da erkeğe de olabilecek şeylerden alırsın. Özelde daha net bilirler çünkü makineleri kaliteli :)
(761 puan) tarafından
Ne bileyim içim kıpır kıpır bir an önce birşeyler almak istiyorum ;) ilk defa Anne olucam çok harika bir duygu. Bizim devlet hastanesinde cihazda kalp atışı bile duyulmuyor :D sadece bulanık bir bebek goruntusu
(11,060 puan) tarafından
Yaa nolcak bu devlet hastanelerinin hali bilmiyorum.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)
(761 puan) tarafından
Amin cümlemizin İnşallah
0 oy
tarafından
Eşim kız görmüştü bende erkek çocuğu görmüştüm. Kızım oldu. 
(761 puan) tarafından
Benim eşim de erkek görüyor hep
0 oy
(92 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrenmeden bi hafta önce kucağımda beyaz tenli çok tatlı bi erkek bebek gördüm biberonla su iciriyodum. Sonra hamile olduğumu öğrendim şimdi 22 haftalık olduk bebeğim erkek
(761 puan) tarafından
Rüyaniz tutmuş masAllah Allah bağışlasın inşAllah
(92 puan) tarafından
Amin canım hepimizin insallah
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Ben de yeni hamileyken rüyamda kız çocuğu görüyordum. Kız çocuğumuz olacak Allah'ın izniyle ☺️
(761 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşAllah
(1,069 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah ☺️
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Bende sarışın renkli gözlü bı bebek gördüm cinsiyetini tam hatırlamıyorum ama erkek gibiydi sanki kıza hamileyim 
(761 puan) tarafından
Neyse cinsiyetini tam gormemissiniz:)
0 oy
tarafından
Kızımın tıpa tıp aynısını gördüm ve kiz çocuğum oldum rüyamdaki bebekle aynılar ama tek bi fark var rüyamdaki kiz bebeğin saçı hem uzun hemde baya sariydi kızımın sacida sarı fazla değil keltos doğdu yeni 1 buçuk yaşında hafif uzamış 
(761 puan) tarafından
Ay masAllah benim de öyle olur insAllah
0 oy
(19 puan) tarafından
 Hamile olduğumu bilmeden önce sonra Rüyamda  hep bir kızım olduğunu görüyordum kızım oldu simdi hamileyim bundada hep erkek gördüm daha cinsiyetini bilmiyorum 
(761 puan) tarafından
Hayırlısı ile olur inşallah
0 oy
(660 puan) tarafından
Ben ilk başlar kız görmüştüm ama cinsiyet öğrenmeden önce son kez erkek olduğunu görmüştüm erkek oldu bilemiyorum çok düşününce oluyor sanırım şans 
(761 puan) tarafından
Bende başta hep erkek görüyordum ama bu sefer kız gördüm şaşırdım
0 oy
(341 puan) tarafından
Ben hep kız görürdüm ablamda görmüştü kız diye pembiş pembiş elbiseler görüyorduk hastaneye ikidir gidiyorum erkek diyolar 
(761 puan) tarafından
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben ilk bebeğimde kız görmüştüm kız oldu...
(761 puan) tarafından
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Ben genelde cocuklarimin cinsiyetini ruyamda gorurum ve dogru da cikar.en son kizimda gordum mesela. Kizin olacak adi da Buğlem dendi. 
(761 puan) tarafından
O ismi de koyuyor musunuz peki
(1,546 puan) tarafından
Koymadim. Cunku ben almanyada yasiyorum. Bu ğ harfi yok..o yuzden soylerken isim isimlikten cikiyo cok tuhaf telaffuz ediyolar. O yuzden cocugumu zor durumda birakmak istemedim. Defne koyduk. Turkiye de yasasaydim kesinlikle koyardim
(761 puan) tarafından
Derler ya rüyada söylenen ismi koyun diye. O yüzden sordum
0 oy
(9 puan) tarafından
evettt ben de hamileyken rüyamda oğlumun olduğunu görmüştüm ve bir erkek bebeğim oldu gerçekten de :))
(761 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ben hep kız gördüm pembe kıyafetlerle doğumhaneden çıkıyordum oğlum oluyor :)
(761 puan) tarafından
Tersi çıkmış sizde :) Allah sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin inşAllah
tarafından
Amin Allah razı olsun sizin de inşallah
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İlk gebeliğimde hamileyken cinsiyeti öğrenmeden önce rüyamda karanlıkta üç dört yaşında kız çocuğu anne diyerek elini uzattı bnde elini tuttum.Birkaç ay sonunda cinsiyetin kız olduğunu öğrendim.Şu an kızım beş yaşında rüyada gördüğüm gibi rüyam gerçek oldu.İkinci gebeliğimde de rüyamda erkek çocuğu anne diyerek dibime sokuluyordu paytak paytak koşuyordu şu an o da doğdu aynı rüyamda ki gibi maşaAllah çok şükürler olsun. ❤️❤️
(761 puan) tarafından
Allah evlatlarinizi bağışlasın inşAllah. Çok güzel birşey ya

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 169 göst.
0 oy
10 cevap 217 göst.
+1 oy
16 cevap 177 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.