0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (687 puan) tarafından
İlkinde halsizlik dışında bi belirtim olmamıştı bunda 6 haftaligix mide yanmasi ve ara ara bulantı aşırı duygusallik kasikta belde agri falan yaşıyorum cinsiyetle bi alakasi olduğunu düşünmüyorum bana mantiksiz geliyo ama sizin dusuncelerinizi merak ettim sizce cinsiyetle alakasi var mi belirtilerin farkli olmasinin

8 Cevaplar

0 oy
(12,740 puan) tarafından
Kizda hiç bir belirti yoktu doğuma kadar da olmadı

Zaten iki bucuk aylikken öğrendim

Bu sefer şiddetli bulantı kusma vardı erkek bekliyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Her gebelik farklı olurmuş cinsiyet aynı olsa bile, yani birbirini tutmazmış
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Herkesin gebeliği farklı bence. 4 aylıkken düşük yaptım cinsiyeti kizdi okadar zorduki  ne yesem dışarı çıkarıyordum okadar kötüydü. Tam 4 aylıkken iyi olmuştumki malesf kaybettim. 2 ay sonra oğluma hamile kaldım onda okadar mide bulantısı yoktu rahat geçti ama yemek yaparken fln aşırı midem bulaniyordu yaptığımida pek yiyemiyordum.
0 oy
(470 puan) tarafından
Aynılarını yaşadım cinsiyet kiz ama sanmam alakası olduğunu 
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Valla alakasi var mi bilmiyorum ama ogullarimda ayni hamileligi,kizimda da ogullarimda yasamadigim hamileligi yasadim. Bende fark etti ama ne derece cinsiyetle alakali bilmem
0 oy
(1,292 puan) tarafından
3gebeliğin 3ü de birbirinden çok farklıydı. Bir oğlan 2 kız. Ama kızlar bile çok çok farklı süreçlerdi
0 oy
(2,810 puan) tarafından
İlkinde yağ dan sarmadan patates sulusundan aşırı tiksinmistim çok fazla kusma ve bulantım vardı et bana helva kokusu veriyordu 2 gebelikt ette aynı sadece yağdan huylanmamistim bide o helva kokusu yoktu ikiside erkek bebek doğuma kadar da küstüm ikisinde de 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Yok iki oglum var ikisi de farkliydi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.