0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Görümcem bı ay içinde evlenecek 

Kınalık bindalli yerine kırmızı elbise giyecekmis bı kaç yere dün dolanmislar kaynanasi gelmemiş gelmeyince ikna çalışması olmamış çünkü kadın gelinliği dikilen yerde bı  tane kolu açık varmış onu dikerim beğenirse demis gelinlikçi

Neyse dün baktıkları yerler kiralık 1250 2000 1750fln demiş

Kadın da veremem gibi konuşmuş . neyse alınsa sonra giyilir demiş bnm uyanık kaynana kadında gelinimin öyle tipi yok kırmızı başkasının düğününde giymez

O gelinlikciye baksın gene belki bulur demiş.anlayin yani ben bedavaya getirtcm orda 2saat giycek para verdirmeuin bana dio

Kaynanam da baştan atıp tutuyordu alıyordu ediyordu fln dedi bende kolaymi sen olsan sende aynısını yapardın el içine çıkmayı unuttun mu dedim

Yani alamadı ben alırdım dio bende içimden cok alırdın nişana bı düz elbise almadın bana Kınalık elbise alcakmis dedim 

Bende yani çok abartmaya gerek yok 2saatlik şey için birbrnze takılmayın dedim

Kadin bunların yapmadıklarını para anlamında yapıyor.neymis bı yorgan 2yastik 1battaniye bide hazır nevresim getirmiş çeyiz günü başka bişi yok

Elalem içinde yeter dio eve gelince ne bişi sardrmis ne etmiş fln dio

Bide kizina telde çok istersen vereblrseler yarısını biz verelim yarısını onlar dio

He bnm disimda herkesee atmışlar resimleri bana sen gordunmu dio yoo benle paylaşan olmadı dedim ses etmiyor

Çok bozuldu ama hep kendi başlarına geliyor bisiler bendede 5kurusun hesabını yapıyordu şimdi o taraftan yapılsın bekliyor

7 Cevaplar

+1 oy
(31 puan) tarafından
Canm benm bu kaynanaların hepsi böyle kendi kızları melek elin kızı şeytan 
(11 puan) tarafından
Hiç demiyorlar elin kızı da anneleri için çok değerli nasıl kendi kızları o kadar değerli ise onlar için
(31 puan) tarafından
Düşünmez ler kendi kızları onları köpek gibi azarlasa yine melektir onlara biz saygısızlık etmeyiz sanane bile demeyiz yine kötüyüz hepsi böyle yanlız değilsin yani
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İyi yapıyormuş karşı taraf anlasın dicemde yine anlamaz
tarafından
Yapmadı dese yalan der bı masası sandalyelri 10bin.tv ünitesi 8bin koltuklar 11bin yatak odası 16bin .beyaz eşyalar 20 bin tul halı 15bin napsin bu insanlar valla bnm bütün eşyalarım 30bindi ve ozmnda pahalıydı şımarıklk yapmadım
0 oy
(2,055 puan) tarafından
O işler öyle oluyor sana bana yapılmaz kendi kızına gelince a dan z ye olur
tarafından
Bana TV ünitesi almadı kızı 8bin verdrince olcak okadar dio ki
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bende görümcemin evlenecegi zamani merakla bekliyorum 
0 oy
(274 puan) tarafından
Bir laf vardır canım elin canı ele ucuz diye Allah vicdan li insanlarla karşılaştırsin çekerler cnm sen sadece sabret 
0 oy
tarafından
Klasik kaynana bacım 

El kızıyız biz onlar için 
0 oy
(13 puan) tarafından
Kız bnmde kaynanam bnm içimde neyi eksik biraktiysa şimdi aynısı onun kızının başına geliyor rabbim büyük işte bni çok üzdü nisanliyken aynısı onunda başına geliyor hep Rabbime kim hakkımda ne dusunuyrsa iki katını ver diye dua ederdm biz gelinler el kızıyiz ya onların kızı ise bir tanedir sanki ama bekliyrm daha neler olacak diye izliyrm sadece izleyici olmak çok güzel valla bn esimle tartışma yaşarken onlar hep kendilerini haklı çıkardılar şimdi kızının kaynanası da aynı şeyi yapiyr onlara hatta görümceme demiş annen.  Çok istiyrsa nişanı atalım yani bizim için sorun olmaz rabbim büyük işte 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 475 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 541 göst.
0 oy
4 cevap 176 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (682 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...