0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (2,179 puan) tarafından
Her evliliğin dinamigi farklıdır. Bu yuzden fikirlerinizi merak ediyorum. Kendi deneyimlerinizden örnek verebilirsiniz. Sizin evliliginizin sırrı ne? Biz küs uyumamaya özen gösteriyoruz mesela

41 Cevaplar

+6 oy
(320 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mutlu evliliğin tek sırrı mutlu bir evliliğin olduğunu kimseye anlatmamak hatta hiçbirşey anlatmamak 
(2,179 puan) tarafından
Buda cok onemli hatta çağın en önemli sorunu. Özellikle sosyal mecra durum paylaşımları anlatmaya gerek yok görüyorsunuz dedirtiyor
(320 puan) tarafından
Kesinlikle
(6,308 puan) tarafından
Evet sanırım bu çünkü ne zaman çok mutluyum deyip kocamı ovsem hep bir sorun çıkardı
(656 puan) tarafından
O kadar doğru bir şey yazdınız ki ben buna çok önem vermezdim ama bunu kötü insanları yanında anlattığımızda evliliğimize zarar vermek için yapmayacağı çirkinlikler kalmıyor herkes iyi değil maalesef.
-Reklam-
+4 oy
(6,308 puan) tarafından
Sen ateş iken eşin su.

O ateş iken sen su olursan.

İnan tüm sorunlar çözülüyor 
(2,179 puan) tarafından
Bunu yapamiyorim çünkü annem hep alttan alan bir eşti. Bu yuzden cok ezildi, terkedildi. Bende çocukluğumdan beri hiç susamıyorum;) Ama haklisiniz biri sakin kalmali
(92 puan) tarafından
Artı puan veremiyorum neden acaba
(6,308 puan) tarafından
100 puan olman gerekiyor 100 puan olman için bol bol yorum yapıp artı alman gerekiyor
(92 puan) tarafından
Neyse ben sana verdim say :)
(6,308 puan) tarafından
Aldım saydım ❤️☺️
+2 oy
(3,444 puan) tarafından
Önce saygı sonra güven sonra da tabiki sabır 22 yılın tecrübesi 
(2,179 puan) tarafından
Saygiyla selamliyorum sizi, masallah diyeyim muhabbetiniz daim olsun. Bizim daha 4 sene oldu. Tavsiyeleriniz bizim için çok kıymetli, teşekkür ederim ❤
(3,444 puan) tarafından
Biz 5. Yılda zor oturttuk kuzum sabır benim için en önemli kural
(2,179 puan) tarafından
Ay esimde bende hiç sabirli degiliz ya. Hele cocuk olduktan sonra daha bir sabirsizlastik birbirimize karşı. Allah'tan eşim uzatmayı sevmiyor
+2 oy
(9,626 puan) tarafından

Birincisi sizinkinden:D karşılıklı sevgi en önemlisi saygı ve fedakarlık,bizde bunlar 7 yıldır hep var cok şükür o yüzden hala cicim ayında yılında gibiyiz :D

(2,179 puan) tarafından
Maşallah çok sevindim guzel ornekler görünce çok şükür ❤
(9,626 puan) tarafından
Allah razı olsun canim Rabbim seninde gönlüne göre versin insallah ❤️ benim kendime göre cok şükür güzel evliligim var Rabbim bende ki mutlulugun huzurun kat kat fazlasını yuvasına huzur arayanlara versin innnnnnşallah ❤️❤️❤️
(2,179 puan) tarafından
Ayy gönlü güzel kardeşim ne guzel dileklerin var. Allah için cok sevdim seni ❤ Amin ecmain
(9,626 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim insan kalbinin ekmeğini yermiş Rabbim şaşırtmasın bizleri ❤️❤️❤️
+1 oy
(5,367 puan) tarafından

Uyku:D uyuyup uykumu alınca daha sakin oluyorum. Sakin olunca tartışma çıkmıyor çünkü tartışmalar hep ben tarafından çikiyor:D 

(2,179 puan) tarafından
Kendini bilmek, adaletli yorum yapmak ne güzel herkes kocasini suçlar. Güzel bir yorum daha. Uyku açlık o kadar etkiliyorki gercekten
+1 oy
(12,703 puan) tarafından

Bilemedim şimdi:)

Olayları büyutmemek sorunu sakinken konuşmak kesinlikle küs kalmamak 

Beraber olabildiğince  çok paylaşım bir birine zaman ayırmak beraber vakit geçirmek ilişkiya yatırım bence 

(2,179 puan) tarafından
Temel taşları yazmışsınız:) gercekten bunlara uyup mutsuz olan yoktur heralde
0 oy
tarafından
Anlayış saygı iki tarafta olduktan sonra sıkıntı hiç olmaz 
(2,179 puan) tarafından
Aynen ilk sirada esas alınması gereken kural
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Ben bişey söyleyince eşim hallederiz diyor tartışma bitiyor bizimki bu sanırım sjsjsj
(2,179 puan) tarafından
Oo açık kapı bırakıyor abimiz:) oda iyi
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Saygı ve sevgi ama karşılıklı
(2,179 puan) tarafından
Tek tarafli bir yere kadar oluyor haklısınız
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Biz tamamen zıt iki karakteriz nasil olduda sevdik anlamadık valla ;) haftada bir kavgamız kesin var ama seviyoruz işte napalim aşk denilen zıkım idare ettiriyor;)) 

Biz de küs kalamayiz heleki temas bağımlısıysan illaki o yatakta sarılıp uyuncak :) 
tarafından
AhahahhahahayayayhahahagaggagGGgGGgaagahhahahayahahhahahahahyahqyaagayqhqhyqyqyqyayyagagagagagyagagqgaggqgqgqgaghahahahhahahahahahhahahahahksjsjsjsjjsjsjsjjquauwjahhaha
Ölucemmmmmm
(6,512 puan) tarafından
Ne gülüyon lannnn  sjjsjsjs.  Ölme sen bana sağ lazımsın ;)))
(2,179 puan) tarafından
Seviyeli tartışmak insani dahada yakınlaştırıyor bence. Hareket katiyor evliliğe, muhabettiniz daim olsun
(6,512 puan) tarafından
Aman bıktım kavgadan yaa dediğin gibi kavga etmeden de duramıyoruz birbirimizi görmeden de ;)
0 oy
(413 puan) tarafından
Anlayışş sevgi saygı karşılıklı tabi
(2,179 puan) tarafından
Kesinlikle, karşılıklı olmali
(413 puan) tarafından
Karşılıksız olursa soğukluk olur
0 oy
(124 puan) tarafından
-Bnde aynı şekilde küs uyumama taraftarıyım, eşim de keza aynı şekilde.

- Aramızda her hangi bir tartışma olduğunda, hiç bir zamam üçüncü şahısların duymaması.

- Tartışıldığında hakaret içerikli, kırıcı cümleler kullanarak, saygının yitirirlmemesi.

- Ve en önemlisi iki tarafında birbirine anlayışlı davranması. İki taraf da Kendi istediği olsun istiyorsa başka bir çözüm sunup bir şekilde ortak yönü bulmak.

Bn ve eşim genelde bunlara dikkat ederiz.

Ama yine de bazen ikimiz de haddimizi aşıp kırıcı olabiliyoruz, yine de önemli olan uzatmadan bir şekilde barışmak.
(2,179 puan) tarafından
Öncelikle cok olgun düşünüyorsunuz ve kesinlikle katılıyorum. Zaman zaman kirabiliyoruz onemli olan telafi edebilmek
0 oy
tarafından
Bizim evliliğimizin sırrı benim sabrım birgun tükenecek diye çok korkuyorum 
(2,179 puan) tarafından
O sabri besleyende bir kanal, sebepnvarsa eşinle aranda, tukenmez
tarafından
Tükenen sabrın değil sensin canım farkında değilsin. Tek tarafla hicbirsey yürümez.
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Ilk once soyle dusunuyorum ben sevmek evet sevmek tabi ama deger verip kiymet bilmek cok baska bir sey benim icin...saygi guven bunlar zzten fix seyler.hep soyluyorum kimse dort dortluk degil her insanin eskileri artilari var seninde benim.de eger artilar eksilerden fazlaysa tamamdir yeri geliyor ailenle anlsamiyorsun onemli olan onlari asabilmek diye diye devami gelir uzun olur:) KIMSE  ne yasayacagini bilemez ama Rabbim herkesin yuvasina saglik huzur versin 
(2,179 puan) tarafından
Yeri geliyor insan kendi kıymetini bile bilmiyor. Amin canim sizinde mutluluğunuz eksik olmasın
(13,833 puan) tarafından
Amin cumlemizin
0 oy
(891 puan) tarafından
Mutlu evliliğin sırrı Allah korkusu olan insanların biraraya gelmiş olmasındandır... 
(2,179 puan) tarafından
En onemlisi ama korku olsada sevgi olmadi mi oluyor canim ya
0 oy
(997 puan) tarafından
En başta birbirinize saygı ile başlar bu işler . Eşimle 12 senedir sevgili ve 1 yıldırda evliyiz 12 yıl önce nasılsak hâlâ daha aynıyız ilk gün ki aşkla bakıyoruz birbirimize 
(2,179 puan) tarafından
Masallah nice 12 senelere.
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Egolardan arinmak, saygiyi yitirmemek ve asla  hicbir sorunu ucuncu bir kisiye tasimamak bana gore.
(2,179 puan) tarafından
Karşılıklı başarırsak tüm bunlar yürüyor hayat arkadaşınla
0 oy
(7,313 puan) tarafından
Bâzı şeyleri kabullenmek karşındaki kişiyi değiştiremessen üstelemiceksin olduğu gibi kabul ediceksin tabi her iki taraf için geçerli ve en önemlisi de SAYGI
(2,179 puan) tarafından
Kabul etmek kadinlar için zor elini attigimiz herseyi düzeltmek istiyoruz. Boşa kürek cekip üzülüyoruz, haklisin
0 oy
(762 puan) tarafından
Evlılık kafaya takmama sanatıdır. Kafana takma kurtul 
(2,179 puan) tarafından
En istediğim özellik:)
(762 puan) tarafından
Valla kafama takmıyorum hiç bırseyı aman ne huzursuz olacam kafama takıp ne gerek var ohh miss gibi boşver ek lazım bazen bazı şeyler ne kadar kurcalamak ne kadar boş vermesek bizi bırakmaz
0 oy
tarafından
Birbirnini deli gibi  seven iki kişi  zor  kavuşms her zorlugu  kendi  asms  kimseden 1 TL görmeden  ayaklrinin  uzerinde  durmyi  basarms  kisi  olark şükür  çok mutlym 4 yılık  sevllgk 4 yilikta  evlym 
(2,179 puan) tarafından
Maşallah masal gibi guzel evliliginiz daim olsun

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 359 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 342 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 624 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu