0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızlar 29 haftalık doğumum oldu cok erken bebeğim küvezde bugun 40 cıktı halen kuvezde beslenmesi sıkıntılı normalde ilk öyle degıldı sımdı boule olmuş bugun doktorla konuştum özel mamaya başladık dedi bana sütümü sağıp götürüyorduö sağıp buzluğa koyuyorum çevresinde bu sorunu yaşayan oldumu neden acaba tolore edemiyor dedı doktor anlamadın nedemek istediğini 

4 Cevaplar

0 oy
(8,935 puan) tarafından
Keşke doktora sorsaydın cnm ne demek diye o an aklına mi gelmedi 
(89 puan) tarafından
Yarın pazartesı arıyacam soracam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım şifa versin tez zamanda kucağına alır evine gidersiniz
(89 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun hastaneye gıdınce eli boş donuncw cok üzülüyorum
tarafından
Üzülme elbet birgun elinde olacak üzülürsen sütun geri çekilir
(89 puan) tarafından
Elimde değil gerçekten dua edin bebeğim için lütfen
tarafından
Dualarım seninle olsun cnm
0 oy
(636 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin kucağınızda olsun bir an önce inşallah sağlıkla evladınız için güçlü durun 
(636 puan) tarafından
Sabredin allah mukafatını en güzel şekilde verecektir şimdi sizin için güzelleştiriyor zaten vermiş en güzel hediyeyi çok şükür evlatlarımıza 29 haftalık doğmuş ama ne kadar güçlü ki bakin hayata tutunmuş siz de daha sıkı tutunun sıkıca sarilin
(89 puan) tarafından
Allah razı olsun sızden içimi rahatlattınız
(636 puan) tarafından
Su an kucağımda gözlerime bakıyor diyeceğiniz günü bekleyeceğim ve size her gün dua edeceğim hatırlarsanız bu ana geldiğinizde yazın lütfen bende benzer yollardan geçtim o kalp ağrısını çok iyi bilirim
(89 puan) tarafından
Tabikide yazarım allah razı olsun sizden insalah
(636 puan) tarafından
Sizden de inşallah hepimizden
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Öncelikle Allah size bağışlasın 

Bebek çok küçük olduğu için midesi de tam gelişmiş değil o yüzden sıkıntılar yaşıyor diye düşünüyorum 
(89 puan) tarafından
Cok saolun evet bende öyle düşünüyorum ne bılıyım aklıma kötü şeyler geliyor sürekli

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 315 göst.

380,174 soru

11,381,163 cevap

34,874 kullanıcı

...