0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
bsbznznzmmskskekekexnxbxbsnsm

8 Cevaplar

0 oy
(8,933 puan) tarafından
Evladıma bol bol sarılarak onu severek
tarafından
heryerde karsiniza cikmiyor mu
(8,933 puan) tarafından
Bunu aştım artık olmayınca olmuyor olmuyor diye kendimi mutsuz edeceğime beni mutlu eden şeylere yöneldim
tarafından
Kardesimle olan muhabbetlerinu izliyoryz gidince bizden de sadece buna ses etmrmemizi bekliyorlar ben mutsuzum ailem dagiliyor kimin umrunda
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Alistim artik cok zor 27 yasindayim hala ariyorum yoklugunu insan bir nefes almak istiyor hastalaninca bakilmak nazi birine gecsin istiyor basi sikisinca akil versin destek olsun her an arayacak biri olsun sirtini dayayacak duvar olsun istiyo ama bende ikiside hatta 3 ude yok ne anne ne baba ne kardes hicbirini bilmiyorum dogdugum hunden neri annemin eziyetleri bitmis kucukken yemedigim dayak kalmamis iyikide gitmis ben kendi basimin caresine bakmayi coktan ogrendim 
(1,975 puan) tarafından
Herşeyimiz aynı herşey. Yaşımız bile..
0 oy
(254 puan) tarafından
Annemin bana nasıl davranmasını isterdim mesela bunları düşünerek evlatlarıma o şekilde davranarak 
0 oy
tarafından
Şuan içimde kocmaan bir boşluk var beni çok üzdü ya sorma zaten onun yüzünden tükendim bende anneyim ama keşke arkamda duran bir annem olsaydı daha farklı düşünüyor daha farklı olurdum
tarafından
Bir de diger kardese farkli suze farkli olunca daha cok koyuyor
0 oy
tarafından
Eşim  sagolsn  ne anne ne baba sevgisni  aratyor  hem annem hem babam hem ailem  hem arkamdaki dagim. 
tarafından
Zaten es de sorun olunca anne baba sevgisine daha cok ihtiyac oluyor
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Annem iyidir sağ olsunda işte sevgisini bı goremedik zaten bildim bileli çalışır sanırım bu dünyadan sevgiye aç bir şekilde ölüp gidicem ama nede olsa imtihan dünyası burası o yüzden fazlada bı beklentiye girmemek lazım 
0 oy
(439 puan) tarafından
Bu durum aşılmaz. Hep yara olarak kalır. Yarayı kanatmamaya çalışmak lazım. Mesela ben yok sayıyorum. Ne sevebiliyorum ne kızabiliyorum. Yüzeysel bir iletişimim var. Keşke çok azda olsa koşulsuz sevebilseydi evladını diyorum.. İşin acı veren tarafı evladımı büyütürken örnek alabileceğim anne figürü hiç olmadı.. 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Yapcak bişey yok 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 192 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde ptrck (374 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 249 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.