0 oy
1,195 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
23 yaşında bekar bi kız 45 yaşında dul çocuklu bi adamla evlenirse sizce bu evlilik ilerlermi.  Konu şu halamin oğlu evleniyo 45 yaşında evleneceği kız 23 yaşında bekar. Ben duyunca aklımda soru işaretleri oluştu.  Sizce nasıl olur 

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yuh yuh yuh  amcanin  oğlu da nasil  45 oluyor  amcan zamnnda  evlense  kizi  olurdu  o yasta  nasil  koynna  alıyor  erkk  alir  tabi  23 yasinda  kiz  nasil  45 yasnda  adamin  koynna  gircekms  ay bende  23 yasndym  Allah  akıl  versn
(321 puan) tarafından
Kız aşık olmuş güya
(3,093 puan) tarafından
Aşkın gözü kördür . Rabbim hâyırlı etsin ne diyelim.
(321 puan) tarafından
Demekki öyleymis gerçekten.
(6,225 puan) tarafından
Kız amcan oğlunun resmini atsana bir bakalım jdjdjdjd neyine vurulmuş sala.k kız hayatinin baharında ne edecek kokuşmuş adamı be
(321 puan) tarafından
Yok kiz tanıyan eden olur başıma iş acamam bide.  Onun kırığı söküğü çok biri denk gelir
-Reklam-
+1 oy
(48,690 puan) tarafından
ben 36 yasindayim bu yaşımda bile o kadar yas farkli istemezdim 
(321 puan) tarafından
Aşkın gözü görmüş
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Yuhhhh yuhhhh ben 22 yaşındayim babam 45 yaşında halanın oğlu sapık zihniyetlimi
(321 puan) tarafından
Bu kızda okumuş biri.  Sen oku et bide güzel yani.  Kendini 45 yaşındaki adamın çocuğuna bakmaya mahkum et
(1,953 puan) tarafından
Senin hala oğlunun en azindan işi vardır bunlar damada kız bunalımda diye üç dört yıl evde baktılar birde :)
(321 puan) tarafından
Yok kız ne işi:)   borç matik misali kendisi.  Bankalardan geçinip borçlarıni ödemiyo
(1,953 puan) tarafından
Üç dört yıl evli durup bir iki çocuk daha eklenir sonu belli geçmiş olsun kız başını yakacak galiba karar vermiş bunalımda falansa kız öyle tutulmuş demekki tecrübe yok tabi hayatının hatasını yapıyor
(321 puan) tarafından
Çocuk ayrımı olucak bide
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Olmaz ya nası içleri alıyır cok fark var cok ben 24 yasındayn dusunemıyorm
(321 puan) tarafından
Kızı görsen çok güzel çıtı pıtı.  Valla bilmiyorum  22 yaş farkı var arada bide şu var gencecik kız bi anda 3 çocuk üvey annesi oluyo
(3,882 puan) tarafından
Çok mu zengın cok mu yakısıklı cok mu iyi bu amcanın oğlu. İnsan kendı cocuguna tahammulu kalmıyorr ywrıı gelıyo 3 cocuga nası bakcak. Cahillik bence baska bişey değil
(321 puan) tarafından
Yok kız ne zengini tipi desen göreceli birşey ona birşey diyemem. Cahillik evet .
0 oy
(246 puan) tarafından
.Valla evlenirse yakında boşanıyorlar diye post açarsın
(321 puan) tarafından
Bakalım valla merak ediyorum bende gencecik kız kendini koca bi dağ altına soktu
0 oy
(15,717 puan) tarafından
Kız kendini bile bile ateşe atıyor yazık günah ya 
(321 puan) tarafından
Iki taraflı bi dengesizlik var . Ama  halamin oğluda dalavereci kandırmıştir kizi cahillik resmen
(15,717 puan) tarafından
Aile nasıl izin veriyor
(321 puan) tarafından
Tanimiyorum valla sadece kizi bi kez gördüm ben . Duyduğuma göre üniversite okuyup bitirmiş.  Bunca yıl okuyup niye kendini böyle birseye mahkum etti anlamıyorum. Al eline mesleğini demi. Güya aşık olmuş
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Aşk varsan maddiyat varsa  olur
(321 puan) tarafından
Maddiyat yok aşk varmış
(6,919 puan) tarafından
İnanmam bır çıkar vardir
(321 puan) tarafından
Aşkın gözü görmüş demekki.  Ne çocuk ne yaş onemsemedine göre
0 oy
tarafından
Amcanin oğlu yürüyen dolar işareti olarak gorulmusse olur bu devirde 
tarafından
Ahahah o  zaman kızı bir göz doktoruna götürün o da fayda etmediyse hemen bir psikolog:D
(321 puan) tarafından
Aşık mış güya
tarafından
He he biliyoruz öyle aşkları . Kız bide bu çıktı 70 Lil dedelere 18 20 yaşında kızlar bakıyor kaçıyor bunlar ne yiyip ne içiyor ne soluyor bilmiyorum
(321 puan) tarafından
Kız para desen yok ev araba yok . Akıl desen yok bide çocuklu adam . Ikiside birbirinden tuhaf
tarafından
: ne bileyim kinamayalim çocuklarımız var Alalh muhafaza
0 oy
(3,521 puan) tarafından
Bence pedofili ya resmen sikayet edilmeli kizin ailesi yok mu ?
(321 puan) tarafından
Kız reşit canım kime ne dicezki Kızı bikez gördüm ailesi kim bilmiyoruz
(3,521 puan) tarafından
Allah akil fikir versi
(321 puan) tarafından
Ben dedim halama bu iş böyle nasıl olucak diye . Birbirlerini istiyolar yapacak birşey yok dedi
0 oy
(119,342 puan) tarafından
hala oglu zengomu parasi bolsa paraya gelir
(321 puan) tarafından
Yok kız ne zengini baba parası ile geçiniyordu en son
0 oy
(470 puan) tarafından
Aklıma aşki memnu geldi cok sürmez o ilişki bir iki sene sürse öpsün başının üstüne koysun annem bile 42 yaşında benim 
(321 puan) tarafından
Allah'tan behlul yok sulalede:D
0 oy
tarafından
Zamanla evlilik heyecanı kalmaz hem çok yaş farkı var o kızın gözü kör mü
(321 puan) tarafından
Aşık güya
0 oy
(4,258 puan) tarafından
Ar ahlak diye bisey kalmamış çocuğu yaşında ya nasıl bir mide var bu millette anlamadim 
(321 puan) tarafından
Bakire kız aldık diye övünüyorlar
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Ben 26 yaşındayım babam 45 yaşında bilmem anlatabildim mi
(321 puan) tarafından
Biz anlıyoruz onlar anlamıyor işte
0 oy
(486 puan) tarafından
Bence kızın baba sevgisi eksikliği varsa babadan görmemişse ondan yöneliyordur birazda maddi durumu varsa veya ailevi problemi varsa kaçıcak yer arıyordur başka türlü imkan veremiyorum sevgi aşk meşk gibi imkansız benim fikrimce 
(148 puan) tarafından
ya da biraz mental sorunu vardır
(321 puan) tarafından
Kız uni okumuş güzelde kendisi görsen
(148 puan) tarafından
üniversite okumak zeka belirtisi değildir :)) okurken ne tipler gördüm ben  hatta birinden kaçtım resmen :))
(321 puan) tarafından
Kız onu demiyorum.  Kız çok güzel görsen akıllı biseye benziyor.  O kadar okuyup niye mesleğini yapmak yerine evleniyo
(486 puan) tarafından
Kendi bilir ne diyelim aynı yaştayız kızla hakkında hayırlısı olsun inşallah pişman olmaz :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Şimdi sevdi evlendi diyelim adam 45yasinda yani taş çatlasa 15-20sene daha kocalık eder sonra erkeklik ten emekliye ayrılır e kız daha gencecik durur e sonra bu adamimi boynuzlucak nasıl olcak bu iş ayrıca çocuklar bı büyüsün bak bakalım buna nasıl dünyayı dar edicekler sonuçta adı üvey anne olucak bak gör günü gelince neler edicekler 
(321 puan) tarafından
Bende merak ediyorum sonu nolucak . 23  hayatının baharı başlangıcı daha . Bu yaşta bu maceraya nasıl atildiysa
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Yok artık ya ben 24 yaşındayım babam 44 yaşında yuh yani kızı yaşında biriyle mi evlenicek yuhh
(321 puan) tarafından
Ikisininde aklı havada belliki.    Adam övünüyor birde gencecik bakire aliyom diye.
(2,846 puan) tarafından
Iyy pislikler ya midem bulandı gerçekten
0 oy
tarafından
ohh ne guxel kizi bulmus.. evlilik bir kac yil gider
(321 puan) tarafından
Bakalım ne kadar sürer
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Babası yaşında oluyor belki baştan güzel görünür ama yıllar geçtikçe sıkıntı yaşanabilir çünkü kadın hala genç olacak adam yaşlanmaya başlayacak 
(321 puan) tarafından
Orasını hesaba kattimi acaba
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Valla kişisine göre değişir. Ama aralarında kuşak farkı var. Çok zor. Ama kız inanılmaz olgun çıkar, adam enerjik çıkar kızın isteklerini yerine gitirir olur da. Dediğim gibi aradaki dinamikle alakalı. Hiçbiri şeye olmaz demem. Never say never. 
(321 puan) tarafından
Valla bilmiyorum  nasıl olur ilerde bakicaz

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 1,327 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Bbbir garip yolcuu (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 482 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrv9200 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 762 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 2,583 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı