0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlar ıkı yıllık yepyenı buzlobaı kapatınca boşluk kalıyor tam yapışmıyor ıyıce ıtekleyıp bı kaç saniye bekleyince yapısıyo netten baktım sıcak suyla lastık arasını silin dedi sildim yine aynı araya sıkısan bısey de yok anlayan başına gelen varmı

7 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
Kozlar kozlar amanın kızlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
servisi ara o zaman cnm yada yer zeminini kontrol et.. eger dolap duz durmuyorsa da yapisiyor
(230 puan) tarafından
Ya buzluk altta benim öyle bı ıhtımal yok servıs aranmadan çözülecek bısey gıbıyse soruverem dedim cok üzüldüm hersey cok pahalı
tarafından
evt aynn.. buzluk altta demissin ama ben parkeden kaynakli belki yamukluk vardir milim bile farkediyor dolap icin onu kastetmistim
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bana tamirci gelmişti kaynar su dökmüştü oraya sende öyle yap. Altına bi havlu bişey ser en üstten dök kaynar suyu 
(230 puan) tarafından
Bende bugün gördüm onu fırsat olmadı sımdı deneyeyım nasıl tam olarak bana detay verir mısın canm sana zahmet olmazsa
(2,387 puan) tarafından
Dediğim gibi altına bişey ser. Kaynar suyu o lastik yeri varya en üstten dök oraya doğru
(230 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok sağolasın
(2,387 puan) tarafından
İnşallah işe yarar
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Benim de buzluk altta. Bi ara benim de yapismamisti sonra baktim o plastik serit cikmis bi yerden yerine oturtunca bi dha olmadi sen plastik seridi kontrol et bastira bastira bak
0 oy
(968 puan) tarafından
tamirciye hiç gerek yok arasına bişey girmiştir veyada bı yer engelliuodurr bak etrafını lastiğin güzelce kurula zaten 3 4 saat sonra kendi geri tutuyo belkide sen uyurken duzeldi
0 oy
(1,016 puan) tarafından
iki yıllıksa garantisi devam etmiyor mu.Biz 7 yıl yaptırmıştık ama en az 3 yıl diye hatırlıyorum.Servis çağırın lastiği degistirirler
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnimde olmuştu biara buzla sildim kapanmıştı dene istersen cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 342 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 472 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayze (33 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,514 cevap

34,863 kullanıcı

...