0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
Merhaba anneler 25 aylık oğlum var kahvaltıda yumurta peynir domates zeytin pekmez yoğurt reçel filan veriyorum ekleyebilecegim bişey önerir misiniz yemeyi pek sevmiyor 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,321 puan) tarafından
Bunları yiyorsa ne mutlu sana daha ne istiyorsun. Benim oğlum 29 aylık kahvaltılık yemiyor 
(192 puan) tarafından
Ciddi misin cevremdekiler zayıf bişey yemiyor diyor kafam takıldı
(1,321 puan) tarafından
Yani kilo olarak yemiyorsa yapacak bişey yok çevreye takılmamak lazım. Kilo demek sağlık demek de değil. Et, süt ürünü,yumurta,balık vs sağlıklı besleniyorsa kalori verip kilo aldırmaya gerek yok. Ben kahvaltı çok yedirmeye çalıştım yumurtayı değişik versiyonlarda sundum. Pankek vs yetmeyince yemiyo ağzına zorla versem yemeden çıkarıyo. Peynir krem peynir yer bikac kaşık. Patates kizartirim bikac dilim anca. Doktor bırak kendisi yesin diyo ben bıraksam aç oturur yada abur cubur için ağlar. Çorba ile yaşıyor onu da peşinde kaşık kaşık dolaşarak yediriyorum.
-Reklam-
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Bunları yiyosa ohh miss pankek krep yumurtali ekmek falan yapabilirsin
(192 puan) tarafından
Teşekkür ederim deniycem
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Evde herkesle aynı şeyi yiyor. Bugün sandviç yedik mesela. Normalimiz zaten yazdıkların evde ne varsa kahvaltılık iner sofraya. Geçen gün pankek yapmıştım bazen patates kızartması bazen menemen. Genelde yumurtayı çeşitlendiririm ben. He bi de yumurtalı ekmek kızartmasına bayılıyo çocuklarım
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Masallah bunlari yiyorsa daha ne benim oglum 28 aylik sadece yumurta patates kizartmasi pişi yer 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Maşallah bunları yese bile yeterli bence 
0 oy
(3,186 puan) tarafından
16baylık daha zeytine agzına sürdügğ yok yemiyo 
0 oy
(360 puan) tarafından
Bence heryerde söyleme benim oğlum bunların tadını bilmez 28 aylık olucak kahvaltıda hiç bişey yemez öğle sadece makarna akşamda makarna başka hiç birşey yemez 
0 oy
tarafından
Pankek 

Omlet 

Krep

Mücver 

Pişi 
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Ben bunlarla pek arasi olmadığı için (senin ki yiyor bence alıştırma)

Menemen

Tost

Patates kızartması 

Börek 

Krep yapıyorum surekli.
0 oy
tarafından
Yumurta peynir pekmez yoğurt yiyor daha ne yesin. 

Bizim genelde yumurta zeytin patates kızartması yer. 

Yoğurt peynir domates salatalık hak getire. 

Bu sabah patates kizartmasi haşlanmış yumurta zeytin üzüm yedi 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Peynir zeytin domates salatalik pekmez bal vs yer.

Omlet, krep, pankek yer. Bazen menemen yer, kavun karpuz peynir yer bazen, bazi gunler de tost yapiyorum. Cok sukur kahvaltida ne olsa yer cok secici degil.
0 oy
(37 puan) tarafından
Kızım bir ıkı gun sonra 20 ayına girecek sadece yumurta domates salatalık sucuk seviyor daha dıgerlerının tadını bilmiyor yemiyor yemesi ıcın bana da fikir verin depremden once yogurt yerdi ayranı su niyetine ıcerdı hatta kızardım yemek yemiyor sırf ayran diye depremden sonra yogurda dair hıcbusey yiyip ıcmiyor npıcam bilmiyorum 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 195 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu