+1 oy
590 göst.
Aile kategorisinde (633 puan) tarafından

image

Dün test yaptım pozitif çıktı karmaşık duygular içerisindeyim korku sevinç ne ararsanız  var iki oğlum var bu da kız olsa tadından yenmez :P ama aileme yalan söyledim yani ablama görümceme anneme sipralim kaymış öyle hamile kalmışım dedim çünkü annemden korkuyordum hep diyordu bu ikisi yeter büyüsünler öyle getir ama ben istiyordum herneyse ablam anneme demiş annemde az önce bana dedi hamilesin falan evet istemiyorum bebeği dedim fikrini öğrenmek için o da dedi saçmalama Allah vermiş bişey olmaz yani sizde linclemeyin ha hani bazılarımız bebek istiyorda cevreden cekiniyorya bende öyleydim o yuzden sipral kaymış dedim :(

22 Cevaplar

0 oy
(7,607 puan) tarafından

Bıraya böyle bi post açmama ramak kaldı gözüm kesmiyor:D:woot:

(633 puan) tarafından
Benimde kesmiyordu eşim zorlamasa asla yapmazdım çok zorladı bendede istek vardı biraz :))
-Reklam-
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Hayırlı olsun saglikla kucagina al insallah. Bende isterim 3ü de yaş gidiyor galiba daha kızım da küçük. Valla merakim var kalabalik aileye.cocuklarim benim 1 yasinda da olsa en yakin arkadaslarim. Gurur duyuyorum onlarla beraber gezerken bile. Iyi ki varlar. Allahım evlatlarımızı korusun:)
(633 puan) tarafından
Evet ya vala bende kalabalık seviyorum:) senin yaş kaç
(1,224 puan) tarafından
31 canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 205 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 154 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cemalist (85 puan) tarafından soruldu
0 oy