0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Benim kızım 5 sınıfta yeniden sınıf belirlendiği için kaynımın oğlu aynı sınıfta düşmüşler ben de bugün değiştirmek için gittim hem kızım istemiyordu çünkü anlaşamıyorlardı ben de boş huzursuzluk olmasın kızım üzülmesin diye değiştirdim ama bir arkadaş orada vardı keşke yapmasaydın diyor şimdi diyor herkes senin kızınida suçlu bilecek işte sanki kızın da kusurluymuş gibi falan oldu dedi Ben de hayır öyle bir şey yok 4 yıl boyunca kızımdan bir gün bile bir şikayet gelmedi aksine hep sınıf birincisi oldu puanları hep çok iyiydi dersleri çok çok güzeldi  öyle bir kızdan tereddüt ediyorlarsa bu da onların problemi dedim ama içime dert oldu gerçekten sizce hata mı yaptım hocalar çocuğuma gerçekten ön yargılı yaklaşır  onlar sordu sebebini ben de dürüstçe söyledim yani onun dışında Benim kızımın anlaşmadığı kimse yok ama ikisi birbirine anlaşılamıyorlar bir türlü anlasamadilar 11 yaşında ikisi de yok yani bir gün bile anlaşamazlar kesinlikle anlaşamıyorlar

14 Cevaplar

0 oy
(7,958 puan) tarafından
Yok ya ne alaka sanki ne yapmış küçük çocuk millet suçlu bulacak ağzı olan konuşuyor.bende kızım birinci sınıfa başladığında sınıfını değiştirdim hem öğretmeni için hemde kızım çarpık yürüyo merdiven inip çıkmasında zorlanmasın diye alt kata aldim
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım bakalım
-Reklam-
0 oy
(2,896 puan) tarafından
Yok daha neler deseydin, farklı farklı öğretmenler olucak bu mu gelir öğretmenlerin aklina :) ben olsam ben de değiştirirdim.
(1,937 puan) tarafından
7 tane öğretmeni olacak
0 oy
tarafından
Bende ayrı sınıfa göndermeyi düşünüyorumda benim ki daha anasınıfi 
(1,937 puan) tarafından
Bence gönder
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın benle teyzemin oğlu ayni sınıftaydik berbat bir şeydi , ben sınıf baskaniydim o bilerek durmazdım sınıf düzenini bozardi ailem e anlatırdı şikayet ederdi 
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım bunlarda öyle olur
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Milltete ne 

Anlasimiyoslar ne yapsinlar yani iyi yapmisssin
(1,937 puan) tarafından
İşte düşmüş
(3,767 puan) tarafından
Ayirmadinmi siniflari
(1,937 puan) tarafından
Ayırdım canım işte düşmüş derken millete ne demişsin ya işte millete düşmüş demek istedim
(3,767 puan) tarafından
Tmm :):)
0 oy
(1,567 puan) tarafından
İyi yapmışsın kimse bişey düşünmez. Bende kreşe verdim bu yıl komşumun kızıda orda kayıt yaptırırken özellikle istedim ayrı sınıfta olmalarını çünkü hiç anlaşamıyolar
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bence çok iyi yapmışsın ileride ister istemez arada yarış olacak enniyisi ayrı sınıf 
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Başlığa göre yazıyorum.  Değil kuzeni 1 yaş arali çocuklarım. Ben aynı okula bile gondermeyecegim inşallah 
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Bence o arkadaşın kimse sende ondan uzak dur kötü Bi arkadaşın var bence düşüncesi kötü 
(1,937 puan) tarafından
Vallahi canım bende öyle düşünüyorum
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Ay ne alaka. Biz oyle seyleri takmiyoruz canim siniftaki hal ve hareketidir onemli olan ogrencilerin kendi arasina iliskilerine karisamayiz buyuk bi sorun cikarmadiklari surece. Ki o da o yasta olmaz.
(1,937 puan) tarafından
Sizde mi öğretmensiniz
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Ne alakası var ya, öğretmenlerin umrunda bile olmaz. Benim eski okulumda iki kuzen aynı siniftaydi ve kıskançlık bariz vardı birinde diğerine karşı. Aynı sınıfta olmasalar bu kadar net olmazdı mesela.
(1,937 puan) tarafından
Öyle olmasınlar istiyorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ee normal şeyler bunlar olabilir yani ama aynı sınıfta anlasamiyo diye alirmiyim bilmem öğretmen değişcek arkadaşları falan birde aynı sınıfta olsalar bile kızınız konuşmazdı olur biterdi zaten anlasamadıkları için normal zamandqda gorusmuyorlardir 
(1,937 puan) tarafından
Canım 5. Sınıfta kendi sınıfları dağıldı canım herkesin ortaokula geçtikleri için hoca desen 7 ye çıktı
(5,240 puan) tarafından
Anladim cnm hayırlısı olsun birbirlerini illaki okulda da teneffüste falan görecekler aralarındaki sorunu çözmek en doğrusu akrabalar sonucta
(1,937 puan) tarafından
11 yıldır çözülmedi
(5,240 puan) tarafından
Aslında cocuklar daha tuhaf valla :)
(1,937 puan) tarafından
Fazlasıyla
0 oy
(11,077 puan) tarafından

Komşunun oğluyla aynı sınıfta olmasınlar diye çok dua ettim :) çok kavga ederlerdi önceden. Başka sınıflara düştüler. Ne olduysa oldu şimdi can ciğer olmuşlar :) 

Ayrı sınıfa alman iyi olmuş bence de. O arkadaşın da yanlış düşünüyo bence kim ne diyebilir ki. Gayet de kızının ve diğer öğrencilerin huzur ve dirliği adına atılmış güzel bi adım bence  :) 
(1,937 puan) tarafından
İçim rahatladı canım
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Ögretmen olan birisi boyle bır sebepten cocuga in yargılı bakacak degıl anca senın o cok bılmıs arkadasın oyle dusunur 
(1,937 puan) tarafından
İçim rahatladı canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 200 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulchan1-12 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 623 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu