0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (2,735 puan) tarafından
Biz eltimle alt üstü oturuyoruz o üstte oturuyor ben alta oturuyorum onun bir tane kızı var benim 3 tane oğlum var en büyük oğlum 4 yaşında onun kızı da 5 yaşında dünden yemek yapmıştım ben seni bir tabak gönderdim baktım oğlumu içeri almışlar kızı boyama falan yapıyormuş benim oğlum boyaları falan tutunca  eltim demiş tutmadı boyaları elleme duvarları falan çizersin demiş ondan sonra ben de oğlumu almaya giderken eltimin kızı oğluma diyor ki boyaları tutma elleme annem öyle dedi annem kızıyor sana dedi ondan sonra baktım ben de oğluma aldım geldim siz böyle yaparsa kabul eder misiniz gönderir misiniz ben göndermiyorum mesela herhalde rahatsız oluyor benim çocuklardan galiba ama onun çocuğu geldiği zaman her yeri oynatıyor yatak odama varana kadar giriyor koltuklarımın üstüne zıplıyor ben yine bir şey demiyorum o benim çocuklarımın tasını çekiyor oraya batırırlar burayı dökerler

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hata sende. O izin vermiyor kendi evinde bir çöpe dokunmaya. Sen niye mahrem odana kadar rahat bırakıyorsun 
(2,735 puan) tarafından
Kapının kilidi yok dank giriyor mutfağa girsem giriyor
-Reklam-
0 oy
(610 puan) tarafından
Madem rahatsız olacak neden içeriye almış ki. 

Ve belki de duvarları cizmesinden korkmuştur çocuk neticede anlamaz ya bence kizmamistir neden kızsın ki o yaştaki çocuğa. 
(2,735 puan) tarafından
Kızının arasında 9 ay var benim oğlum anlıyor
0 oy
tarafından
Yüz verme artık sende eltine çocuğu gelince izin verme yapmasın 
(2,735 puan) tarafından
Aynen bende evine salarim
0 oy
(24 puan) tarafından
Çocuk bunlar ya çokta takılmayın ama yerinizde olsam ektim ile konuşurdum bu durumu 
(2,735 puan) tarafından
Yok ya konuşmam onun yaptığı ayıp bence

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 203 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulchan1-12 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 220 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 643 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu