0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından

Kızlar 29 haftalık gebeyim ama hiç bulantı yaşamadım hiç hemde ne ağrı ne baş dönmesi ne başka birşey aşerme de yok hiç birşey aşermedim normal mi böyle birşey hamile değilmişim gibi gün boyu temizlik yapıyorum ama yorgunluk fln da olmuyor :D

42 Cevaplar

+9 oy
(67 puan) tarafından

Seni nazar yaparlar kendini gelemezsin tatlım :D

(1,189 puan) tarafından
Puhahahah
-Reklam-
+1 oy
(8,908 puan) tarafından

Yorgunluk hariç 8.aya kadar hiçbiri bendede yoktu fakat yinede dikkat et sen yorgunluk hissetmezsin belki fakat bebeği riske edersin yan gelip yatma ama fazlada hoplayip zıplama :D

0 oy
(7,942 puan) tarafından
Hepimizin hayali olan hamilelik ben aylarca kafamı kaldıramıyorum öğürmekten kusmaktan maşallah de nazar edecem kendine
(76 puan) tarafından
Maşallah maşallah be nezer:)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Var var ☺️☺️ 2 kizimdada çok rahattım hamile değil gibiydimm bende maşallah Deere sadece erik ve tatlı çekmişti canim
(76 puan) tarafından
Benim de kızım olcak benim de öyle aşerme değil de canım çekti sadece erik
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Bizim gelinde böyle 
(76 puan) tarafından
Belki de o gelin benim :)))
(6,231 puan) tarafından
Yok olamazsin çünkü bir önceki postunda kayınvalidem çok cimri demişsin benim annem hiç cimri değil,☺️❤️
(48,660 puan) tarafından
sana oyle geliyordur belki cimri☺️☺️☺️
(6,231 puan) tarafından
Yok kız kaldiki bizim gelin taşındı annemin yanından sjsj
0 oy
(6,999 puan) tarafından
İki hamileliğimde gayet güzel geçti sadece son ay biraz yürümekte zorlanıyordum o kadar. 
0 oy
(4,223 puan) tarafından
Evet canim bende sen gibiydim. Sadece ilk haftalarda sabahlari az bisey bulanti oluyodu o da acliktan heralde gec kahvalti ederdim. 

36.haftaya kadar calistim,hamile oldugum yaz 2 ay boyunca gezdim. Evimi falan kendim temizledim. Bisey de asermedim. 
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Ilk hamileliğimde bende böyleydim. Maşallah bebeğim doğuncada ayni şekilde iyi geçti günler. Beslenmesi güzeldi, sütüm iyi geliyordu, bebeğim huzurluydu. Ikincide hamileliğim kötüydü. Bebekte ayni şekilde beslenmesi zayif, gelişimi yavaş, sütüm az. 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
maşallah de ben doğurasay kadar cektim naz yapacak eşim yoktu yanımda askere gitnmişti herşeyi kendim haletim
0 oy
(10,342 puan) tarafından
Ben varım bacı. Hamilelik hastalık değildir. Çok şükür vücudum hemen uyu sağladı benim.37 haftaya kadar tahtada ders anlattım eve geldim yemek yaptım çamaşır astım katladım süpürdüm sildim. Kiminin bulantısı çok oluyor kimi de abartıyor:)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Masallah de en güzeli ben 4 bucuk ay kan kustum ilk kizimda ikincide 2 ay falan 
0 oy
(241 puan) tarafından

Kız nazar değdirecen kendi kendine tövbee :D

0 oy
(3,677 puan) tarafından
İlk 3 ay mide bulantısı ve halsizlik yaşadım sonrası mis gibi 2 hamilelik yaşadım. Ben hamile hallerimi hep çok özlerim. İlk kızıma hamileyken tabii gençtim 8 aylıkken bisiklete binmiş 3. Kata çıkıp cam pencere silmiştim. Ne man.yaklık ama :)) 
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Maşallah de canım inan com kotu ben son güne kadar kustum 5 kilo verdim hamileyken 
0 oy
(868 puan) tarafından

Benimde ne mide bulantısı ne tiksinme ağrı sızı aşerme hamileliğe dair hiçbirşey yoktu.Karnımda küçüktü hoplaya zıplaya gezerdim :D

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Benim gibide geçiren yoktur doğuma yirmi gün var ve ben hala mide bulantısı yaşayıp kusuyorum 
(1,080 puan) tarafından
Ahanda ben:D
0 oy
(656 puan) tarafından
Bende böyle bir hamilelik geçirdim çok normal doktor bana sen normal bir hamilelik geçiriyorsun demişti hasta değiliz dimi neticede hamilelik bu :) maşallah diyelim sanada 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende öyleydim hamileliğimde sadece sonlarda kusuyordum o da açılma yüzünden mis onun dışında hamile gibi değildim 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Maşallah canm benim ilk 3 ay çok zor geçti ama sonrası iyiydi
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Maşallah sana ilk hamileliğim o kadar kötü geçti ki ikinciye cesaretim yok herkese söyleme nazar olursun 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 838 göst.
22 Kasım 2019 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 598 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elif__16 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 479 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 237 göst.