0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 5 aylık ..ev kalabalık.. bebek doğmadan önce tahammül ediyordum hiç edemezsem yatıp uyuyodum ..şimdi bebek var sürekli onla uğraş uykusuzluk biliyorsunuz ztn ..artık tahammül edemiyorum üç kız kalktık evi temizlemeye eltim görümcem ben ..sadece bnm bebeğim var ..bana dedi eksik var markete git ..bebeği onlara bıraktım gittim geldim yedik derken bir saattir bebek içerde tek başına duruyor bana dediler gitme yanına seni görünce ağlıyor durmadigi içinde TV açmışlar ..tmm dedim eltime daha TV izlemesin zararlı ..dediki bana biraz daha dursun en azından yemekleri üstüne atalım gelecekler var dedi ..bnde ozledim gittim ağlamaya başladı sonra emzirirken ..kızdı bana bn sana gitme dedim şimdi nolcak yemekler kaldı filan kavga ettik dedim ne yapayım çöpe mi atayım bebeği ..hep iş var bitmiyor ki ..gene odamda kavgalı yalnızım nefret ediyorum evden ..tmm eltimde çok haksız değil gelecekler var ama napayım bebek tek başına kaç saattir yazık ya ..bazen diyorum bndemi hata çok mu kötü birisiyim yeminle baskıdan artık psikolojim bozuluyor..yemeklerinide yemicem..gittim yardım etmeye bişey dedim sinirlendi git dedi bana bnde gittim..

9 Cevaplar

+1 oy
(6,240 puan) tarafından
Zorunlu değilse neden birlikte kalıyorsunuz merak ediyorum

Çünkü gerçekten bir evde bir kadın olmali
(3,685 puan) tarafından
Kardeşinin gönlünü al. Artık geçmiş geçmişte kaldı. Keşkeler bitti. Şimdi ki hayatınızı cennet yapmaya çalışın.
(6,240 puan) tarafından
Mesela arada bebeğine o baksın sen yap sen bak o yapsın yanınıza alın birlikte yapın şarkı açın konuşarak yapmaya çalışın
(3,685 puan) tarafından
Esma çok güzel bir fikir verdi bence ikinizi de mutlu edecek fikirler bulun
(93 puan) tarafından
Evet öyle yaparız artik
(6,240 puan) tarafından
Hayatı kendinize guzellestirin sonuçta 5 aylık bir bebek ve evde 4 tane kadın kaynanan iş yapmiyorsa bebeğe baksın siz işleri bitirene kadar sonrasında eğer bckmiyorsa puset olur ana kucağı olur oldugunuz odaya koyun onunla knusa konuşa yapın evin içinde sürekli iş kaosu gibi gezmeyin hepimizin işi var ama.elinde sonunda bitiyor hayatı kendinize guzellestirin mutfağı mi topluyorsun al bebeğini o kendine seni izlesin sen mutfağı topla genel olarak ortada olsun onun neşesi sizin enerjiniz ile yaşadığınız ortamı güzelleştirmeye çalışın yoksa böyle tek iş olarak hayata bakarsan bebeginle gecirdighn vakitte olur neler yaşıyorsun bilmiyorum ama bebeginle işleri bitirmenin yollarını arayın mutfakta yemek yaparken oda yerde pusetinde durabilir sen yemeği karıştırırken kardeşin güldürür o birşey dograrken sen oyalarsin derken gününüzü bitirirsiniz
-Reklam-
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Ay nasıl izin veriyorsun 5 aylık bebeğin tvi izlemesine istediği kızsın konuşma geçmesi olunca o uğraşmıyacak uzulmiyecek nede olsa onun çocuğu değil. Kusura bakmasın ama ben olsaydım asla tviyi acmazdim gider bebeğime bakardim birde seni görmesij nedir acikmiyacak mi bu bebek hep tvi karşında mi susacak ay sinirim bozuldu.
(93 puan) tarafından
Haklısın durmuyor işler onlara kalıyor dırdır ediyorlar mecbur açıyorum ağızları sussun diye Allah'ım ağlamamak için kendimi zor tutuyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kc saattir diyorsun önce de 1 saat demişsin. Eğer 1 saat ise ve iş çoksa bilerek yapmış gibi olmuşsun yani bebeğe uyandırayım da iş yapmayayım. Yok 2 saati geçtiyse zaten acıkmıştır. Benim de 4 aylik bebeğim var bir de 2 buçuk yaşında oğlum var  evimde 5 büyük 2 de çocuk misafir vardı hiç durmadim vLla çocuğumu emzirip bazn ben iş yapıyordum bazen onlara bırakıp seviyordum. Hem de yatılı
(93 puan) tarafından
Bebek uyumuyorki TV izliyordu içerde bnde gittim yanına onlarami sorcam gidip gitmeyecegimi
(5,406 puan) tarafından
O zaman öyle deseydin =) sana mı soracağım deseydin. Ki zaten gitmişsin bebekte ağlamış
0 oy
tarafından
Kiz kaedesin mi eltin oluyor 
(93 puan) tarafından
Evet.
0 oy
tarafından
Kız o bebeğin sana ihtiyacı var şu an sakın tv izletmee sakın! Gelişimine o kadar engel ki sırf onların işi görülecek diye bebeğinin gelişimi niye bozulsun
(93 puan) tarafından
Hadi bugün izledi yarın izledi bitmiyor ki hergun iş var nereye kdr ..o kdr bunaldım ki .. biliyorum
0 oy
(868 puan) tarafından
Valla canım ya o deveyi güdeceksin ya o diyardan gideceksin. 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız yorumlari okumasam ikizinin eltin olduğunu bilmiyecem başta yazsaydın ya 

Neyse olur böyle şeyler arada onun eline ver bebeği o baksın sen iş yap yada kaynana bırak iş bitene kadar arada sütünü ver tamamdır 
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Sana bu şekil davranan insanlar a karşı niye suç lu hissediyorsun çok saçma yani. Birde ettin kardeşin niye kardeşim demiyorsun da eltim diosun onu da anlamadım elti dn önce kardeşin çünkü 
0 oy
tarafından
Ben okudmgdan  şunu  anladim  esin  eş  değil  erkek  adam  esini  ezdirmez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 346 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 711 göst.
0 oy
12 cevap 938 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu